هنرپیشه آمریکایی بخاطر دادن رشوه برای ورود دخترش به دانشگاه محکوم شد

العربیه :فیلیسیتی هافمن، هنرپیشه مطرح آمریکایی، دوشنبه 13 می 2019، به دلیل اجیر کردن شخصی برای تقلب در امتحان ورودی دانشگاه دخترش، به دادگاه فرا خوانده شد. این فرد در ازای دریافت 11 هزار دلار، جواب سوالات دخترش در آزمون ورودی SAT را به صورت مخفیانه تصحیح کرده بود.
 
بر اساس گزارش رویترز، افراد ثروتمند معمولا از رشوه و تقلب، برای ورود فرزندانشان در دانشگاههای مطرح آمریکا استفاده می کنند.
 
این ستاره سریال مشهور کدبانوهای افسرده، فردی را با مبلغ 15 هزار دلار اجیر کرده بود تا جواب سوالات دخترش در آزمون ورودی SAT را به صورت مخفیانه تصحیح کند.
 
فیلیسیتی یکی از 50 افراد ثروتمندی است که از رشوه استفاده کرده است.
 
گفته می شود، تاکنون والدین متمکن، 25 میلیون دلار صرف تقلب و رشوه برای کمک به پذیرش فرزندانشان در دانشگاه هایی مانند یال، جورج تاون و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کرده اند.
 
هافمن که در سال 2005 عنوان بهترین بازیگر زن را گرفته بود، درباره این اقدامش در دادگاه گفت: دخترم هیچ اطلاعی از کارم ندارد و من در حقش اشتباه و خیانت کردم.
 
مجریان قانون، این ستاره آمریکایی را به چهار تا 10 ماه زندان محکوم کردند.
+10
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  بالاخره ۱۱ هزار یا ۱۵ هزار تا؟؟!!.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
  نظر شما چیست؟