پرونده مرموز پنج جسد و سه کمان در دو ایالت آلمان

میهمان‌سرایی در منطقه‌ای دورافتاده در ایالت بایرن دویچه وله :پرونده پنج جسد که در ایالت‌های بایرن و نیدرزاکسن آلمان پیدا شده‌اند، از پروند‌ه‌های جنایی مرموز به شمار می‌رود. کالبدشکافی قربانیان پرونده را پیچیده‌تر کرده است. سه جنازه در پی اصابت تیری از کمان جان باخته‌اند.
 
پلیس جنایی آلمان با یک سناریو ترسناک روبه‌رو است: آخر هفته گذشته مستخدم مهمانسرایی در منطقه‌ای دورافتاده در ایالت بایرن در یکی از اتاق‌ها سه جنازه پیدا کرد.
 
پلیس جنایی پس از حضور در محل اعلام کرد در این اتاق سه کمان هم پیدا کرده است. اول هفته (دوشنبه - ۲۳ اردیبهشت) پلیس اعلام کرد در آپارتمان یکی از کشته‌شدگان جنازه دو زن دیگر را پیدا کرده است.
 
شلیک تیر به قلب و گردن
 
سه جناز‌ه‌ای که در بایرن پیدا شده‌اند، متعلق به یک مرد ۵۳ ساله و دو زن ۳۰ و ۳۳ ساله هستند. نتیجه گزارش کالبدشکافی آنها حال در اختیار دادستان پرونده قرار گرفته است.
 
دادستان این پرونده می‌گوید مرد ۵۳ و زن ۳۳ ساله‌ای که در یک تخت کنار یکدیگر دراز کشیده بودند، هر یک پس از اصابت تیری که از کمان به قلب‌شان شلیک شده بود، جان دادند.
 
زن ۳۰ ساله‌ای که جسدش روی زمین پیدا شده پس از اصابت پیکان به گردنش، بلافاصله درگذشته است.
 
دو جنازه‌ای که در تخت بودند، هدف چند تیر دیگر هم قرار گرفته‌اند اما بر اساس گزارش کالبدشکافی علت مرگ آنها اصابت پیکان به قلب‌شان بوده است. نتیجه کالبدشکافی حاکی از آن است که‌ اثری از درگیری در سه جناز‌ه‌ای که در بایرن پیدا شده‌اند، وجود ندارد.
 
در اتاق آنها در مهمانسرا دو وصیت‌نامه هم پیدا شده که از قرار معلوم توسط مرد و زنی که در تخت دراز کشیده بودند، نوشته شده‌اند. 
 
پرسش‌های بی‌پاسخ بسیار
 
شرایط دقیق مرگ این سه نفر هنوز روشن نیست. دو جناز‌ه‌ای که در ایالت نیدرزاکسن پیدا شده‌اند، در آپارتمان زن ۳۰ ساله بودند. وضعیت مرگ آنها نیز از قرار معلوم شرایط مشابهی دارد، با این تفاوت که در این آپارتمان تیر و کمان پیدا نشده است.
 
دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید
 
یکی از این دو زن شریک زندگی زن۳۰  ساله‌ای بوده که در مهمانسرا درگذشته است. هنوز روشن نیست که در این آپارتمان و در اتاق مهمانسرای بایرن چه اتفاقی رخ داده است.
 
سخنگوی پلیس گمانه‌زنی در مورد عضویت این زنان در فرقه‌ای پانک یا راک را رد کرده و گفته است که آنها زندگی بی‌سروصدایی داشتند و هیچ موردی که توجه پلیس را به خود جلب کرده باشد، در زندگی آنها وجود نداشته است.
+8
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  حس کسی که مدتی در آلمان زندگی کرده، قادر به درک و پذیرا شدن اینگونه جنایات را میتوان از آلمانی ها انتظار داشت چون این جنایت و یا قتل شخص و خوردن گوشت مقتول، دکتر کیم دات کام که ساکن نیوزیلند است و یا شعبده باز آلمانی که در آمریکا فیلمهای پورنوگرافی داشته و بتازگی سرنوشت یک دختر آلمانی که خود را از خانواده پولدار آلمانی معرفی کرده و از ثروتمندان و هتلداران آمریکایی سواستفاده مالی کرده! فقط حس میتواند به خواننده کمک کند که این جامعه و فرهنگ آلمانی دردهای "ویژه" خودش را دارد همانند دردهای ویژه آمریکایی، انگلیسی و ایرانی! فقط حس و در عمق جامعه بودن میتواند به خواننده کمک کند که هر جامعه و فرهنگ دردهای ویژه خودش را دارد!
  12
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۷
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  یکشون دختر این اقا بوده و هر ۳ هم به قتل نرسیدن چون به گفته پلیس یکشون خودکشی کرده و به احتمال زیاد اونی که خودکشی کرده میتونه قاتل باشه ولی هنوز ۱۰۰٪ مشخص نشده و اون ۲ نفر دیگه هم که در ایالت نیدرزاکسن به قتل رسیدن با این ۳ نفر اشنا و دوست بودن !! این خبرگزاری چرا اقلا کامل و درست خبر رو نمیده ؟؟؟
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. به نظر من کار خودت هست، توی اون ساعتی که این جنایات انجام شده، توی وبسایت چرت و پرت ننوشتی! معلوم نیست کجا بودی! که سر نخ اصلی هست! ته نخ اصلی هم می توان گفت شما قمپوزیسیون برانداز هستید که افسرده شدید و نیاز به هیجان داشته اید! به نظر من شما خودت را هم به پلیس و هم به دکتر معرفی کن! یدونه کامت های ترامپ شیر دلت را که نشان بدهی، مشکلت را متوجه می شوند
  5
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
  ۸۰
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. دقیقأ زدین به هدف.......البته تعدادشون مشخصه که کار تیمی میکنن و نوچه ازرائیل و عرعرستان و ترانپ هستن..
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۳
  نظر شما چیست؟