آیا رونالدو گران قیمت ترین خودروی جهان را خریده است؟

رادیو فردا :نشریه مارکا و اسکای اسپرت خبر داده‌اند که رونالدو صاحب گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان شده است. البته خود این بازیکن فوتبال خرید این خودرو را رد کرده است.
 
پیش‌تر استفان وینکلمن، مدیرعامل بوگاتی، در مصاحبه اختصاصی با رادیو فردادر نمایشگاه خودرو ژنو حاضر نشده بود خریدار خودرو سیاه که گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان است را معرفی کند.
 
وی گفته بود :« قیمت این خودرو ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو است که تبدلیش می‌کند به گران‌قیمت‌ترین خودرو، درباره خریدار نمی‌توانم اطلاعاتی بدهم، فقط می‌توانم بگویم از این خودرو یک دستگاه ساخته شده و دیگر از این خودرو نخواهیم ساخت، به همین دلیل این خودرو یگانه است.»

استفان وینکلمن، مدیرعامل بوگاتی، در مصاحبه اختصاصی با رادیو فردادر نمایشگاه خودرو ژنو حاضر نشده بود خریدار خودرو سیاه که گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان است را معرفی کند.
استفان وینکلمن، مدیرعامل بوگاتی، در مصاحبه اختصاصی با رادیو فردادر نمایشگاه خودرو ژنو حاضر نشده بود خریدار خودرو سیاه که گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان است را معرفی کند.
 
برخی رسانه‌ها ابتدا گمانه‌زنی کرده بودند که فردی از فولکس‌واگن این خودرو را خریده است.
 
حتی یورو نیوز گزارش داده بود فردیناند پیئش، مدیرعامل سابق گروه فولکس‌واگن و نوه پسری فردیناند پورشه (موسس کمپانی پورشه)، این خودرو را خریده است.
+4
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟