اگر «شَر خَر و دعواکن» نیاز دارید، به این وبگاه سری بزنید

العربیه :اگر شما از جمله کسانی هستید که ترجیح می‌دهید با آنها که مشکل دارید، دعوا و جر و بحث نکنید ولی به هر دلیلی ناگزیر به این رویارویی هستید، می‌توانید به یک وبگاه چینی به نام «تاوباو» سری زده و یک یا چند فرد «شَر خَر و دعواکن» استخدام کرده و آنها را به نمایندگی از خود به دعوا بفرستید.
 
به گزارش «آودیتی سنترال» این وبگاه چینی که خدمات شَرخَری ارائه می‌کند به سرعت در حال تثبیت جایگاه خود است، زیرا که علاوه بر «دعواکن»، هر کالای دیگری نیز در آن از ربات گرفته تا تلفن همراه و تا لوازم خانگی یافت می‌شود.
 
از جمله کالاهای جالب توجه دیگری که در وبگاه «تاوباو» عرضه می‌شوند، ربات‌هایی هستند که به نوشتن تکالیف مدرسه و انجام کارهای منزل می‌پردازند.
 
دعوا و شَر خَری جدیدترین سرویس ارائه شده توسط این وبگاه است و کاربران در ازای پرداخت مبالغ هنگفت، فردی را به جای خود برای دعوا و جر و بحث می‌فرستند.
+13
رأی دهید
-36
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  loder - شیراز، ایران

  الان منافقین میرن برای اینکه بیشتر وطن فروشی کنن اینارو استخدام میکنن خخخخخخخ احتمالا ترلامپ ی بودجه جدا واسشون در نظر بگیره هاهاهاهاهاهاها
  38
  5
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  ۵۸
  سپهری - استرالیای غربی، استرالیا
  خودمونیم جناب loder شیراز؛ حدود سی چهل سالی هست که شما عُظمائیان(خمینی خامنه ای چی ها) هی میگویید منافقین کارشان تمام شده ولی سر همه بزنگاههایی که لرز برتون میداره مثل الان، به اونا اشاره میکنین، نکنه شیشه عمرتون عاقبت به دست اونا شکسته میشه!!!
  0
  3
  جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۵
  نظر شما چیست؟