مرسدس بنز تا ۲۰ سال دیگر ماشین های بدون دود می‌سازد

 نمایش اولین خودروی تمام برقی «مرسدس بنز» در نمایشگاه اتومبیل شانگهای چین - ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ صدای آمریکا :«دایملر آ گ» شرکت خودروسازی و صاحب مرسدس بنز، یک هدف بلند پروازانه برای خود تعیین کرده است و آن کاهش انتشار گاز دی اکسید کربن - که یکی از عوامل گرمایش زمین است - و ساختن خودروهای بدون دود تا سال ۲۰۳۹ است.
 
شرکت آلمانی روز دوشنبه (۲۳ اردیبهشت) اعلام کرد که تا سال ۲۰۳۰ بیش از نیمی از اتومبیل هایش برقی خواهد شد، و همینطور بر روی نقشه ساختن یک سری کامیون، وانت، و اتوبوس بدون دود کار می کند.
 
این ادعا یکی از مهمترین ادعاهایی است که تا کنون توسط یک سازنده خودرو شده است، یعنی ۱۱ سال زودتر از «گروه فولکس واگن» که ماه مارس گذشته قول داد که تا سال ۲۰۲۸، هفتاد خودروی جدید برقی تولید کند و تا سال ۲۰۵۰ نیز اتومبیل هایی که کاملاً عاری از کربن هستند.
 
شرکت دایملر گفت: «برای ما پیمان پاریس فرای یک وظیفه است. ما باید برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی هدف روشنی را تعیین کنیم.»
+9
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  چرا نه!؟ پس با اجازه مسئولین بسیار فهیم و زحمتکش سایت این گزارشی را که خواندم برایتان یاد میکنم و آن اینکه در فیلیپین شخصی در دهه های گذشته ماشینی اختراع کرده‌بود که با آب حرکت میکرد و کسی مشتاق خرید این فکر و موتور نبود و آنهم بخاطر دلیل های تکراری که همه میدانند که چرا، چون ایده تولید انرژی از هوا توسط تسلا و و و . نام آن فیلیپینی، Daniel Dingels بود که بمدت ۳۰ سال با آب ماشینش را میراند!
  2
  2
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹
  نظر شما چیست؟