مرد پلید در ورامین به دخترانش رحم نکرد!

رکنا :مردی به خاطر اقدام پلید با سه دخترش در پیشوای ورامین دستگیر شد.
 
چندی قبل زنی پای در بهزیستی پیشوای ورامین گذاشت و از یکی از کارمندان خواست تا به او یک قرص بدهد تا شوهرش دست از سر بچه هایش بردارد.کارمند بهزیستی که در برابر این درخواست عجیب قرارگرفته بود،  از این زن که تبعه خارجی است  درباره انگیزه‌اش پرسید. این زن ادعا کرد که شوهر 54 ساله‌ام به سه دخترم تجاوز کرده و دیگر نمی توانم سکوت کنم و می خواهم کاری کنم تا شوهرم دست از سر دخترانم که کوچک‌ترین آن ها 15 ساله است، بردارد. همین ادعا کافی بود تا این پرونده سیاه در دادگاه کیفری یک استان تهران تشکیل شود و در گام نخست دختر 15 ساله  این مرد که وی نیز تبعه یک کشور خارجی است  هدف تحقیق قرار گیرد. دختر 15 ساله در اعترافاتش گفت: یک روز در خانه خواب بودم که پدرم با در دست داشتن چاقو بالای سرم آمد و با تهدید مرا هدف تجاوز قرار داد. در ادامه داماد این خانواده نیز بیان کرد که بعد از ازدواج با همسرم، او با گریه راز پنهانی اش را فاش کرد و گفت که پدرش او را بارها هدف نیت شیطانی‌اش قرار داده است. بدین ترتیب مرد با شکایت دختر 15 ساله اش و سکوت دو دختر دیگر و با دستور مقام قضایی دستگیر شد و ابتدا خود را در ماجرای تجاوز به دخترانش بی گناه دانست. بنا بر این گزارش، در حالی که  این مرد  به اتهام تجاوز به سه دخترش دستگیر شده، به دستور قاضی شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران برای تایید سلامت روحی و روانی‌اش در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گرفته است.
+51
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  نا مردها در همه جا پیدا میشه! چه ایران، چه اتریش و چه در کانادا! هر جا که بری آسمان آبی رنگه!
  11
  69
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۹
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  تایید سلامت روانى؟ اینو باید اول اخته اش کنن، بعد بندازنش تو قفس گوریل نر حشرى تا روزى چند بار بهش تجاوز بشه و بفهمه که چه مزه اى میده! حـ... به معناى واقعى کلمه!
  8
  115
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴
  ۵۰
  ernakola - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. اگر کسی نیز مشکلات روهی و روانی داشته باشد نباید او را شکنجه نمود. بلکه باید مورد درمان قرار بگیرد. این حرف بنده نیست و استادمان در دانشگاه گفته.
  41
  27
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۸
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  بذری که این آخوندهای بی همه چیز کاشته اند و الان به ثمر رسیده . بی عفتی . بی رحمی . دزدی . غارت و دروغگویی و هزاران اخلاق ناهنجار که تنها و تنها باعث آن همین ملاهای بی ناموس و پست فطرت میباشد .
  10
  58
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::scandal - برلین، آلمان::]. بله ولی در ایران میگن حتما زنش مشکل داشته یا دخترهاش دخترهاب بدی بودند و مرده مجبور شده. و لی در کشورهای پیشرفته حکم مرد بی برو برگرد زندان هست و یک پابند بهش میزنن که نتونه به زنها و دخترهاش نزدیک بشه. تو زندان هم تمام زندانی ها حال این بچه آزار را به روش خودش میگیرند که درس عبرتی برای بقیه باشد. خلاصه کلام جامعه و دولت از این دختران ومادر که مورد سو استفاده قرار گرفتند حمایت قانونی وفکری و عملی میکند و حتی افراد جامعه هم خصوصا مردان این مصیبت زده ها را درک میکنند و از خودشان طرد نمیکنند. تفاوت این است.
  10
  36
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  این بیشرف را باید انداخت تو قفس ببرها آخه حـ... چطوری به دختری که از خونته تجاوز کنی
  4
  27
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  اینطور آدمارو باید همونجا در محل با...... واقعا شکایت بازی برای چیه.
  4
  24
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  ۵۴
  liberté - مونترال، کانادا

  وقتی میگن تبعه یک کشور خارجی یعنی نمیخوان تابعیت فک و فامیل های سوری-عراقی-لبنانی شون فاش بشه. حالا اگه طرف ایرانی یا افغانی بود تا فی خالدون طرفو به خبرگزاری ها میگفتن!
  10
  33
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  [::liberté - مونترال، کانادا::]. این رذل افغانی بوده. تو مطبوعات کاملا به ملیتش اشاره شده.
  4
  25
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  تازه با قانون جدید تابعیت ایرانی بهشون میدن و ایران میشه گلستان خشخاش
  4
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۳
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::ernakola - تهران، ایران::]. لطفا در مورد کسى که به بچه هاى خودش هم رحم نمیکنه با استادتون صحبت کنید ببینید نظرشون چیه؟ خیلى دوست دارم بفهمم!! بنظر نمیاد خودت بچه داشته باشى! اگه پدر یا مادر بودى نهایت این جنایت بیشتر برات ملموس بود! حتى اگه نظرت تو درست باشه این مورد استثنى اس! من خودم مخالف خشونت و اعدام هستم ولى در مورد این حـ... استثنا قائل میشم
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  خانه باید امن ترین جا برا دخترا باشه، وقتى از خونه میرن بیرون، باید نگاه هاى هوس آلود مردان غریبه، بوق ماشین هایى که میخوان سوارش کنن، متلک هاى جنسى، حتى اگه موقعیتش پیش بیا لمس هاى نا خواسته، پیشنهاد هاى رییس، همکار، …و…و… ولى بعد که میرسن خونه، حد اقل اونجا باید احساس امنیت بکنن، این دختر ها باید از ترس پدرشون کجا فرار کنن؟ به کى پناه بیارن؟ خاک بر سر اون بى ناموسى که آخرین پناهگاه دخترهاش رو به جهنمى تبدیل کرده که اونا نگاه هوس آلود، پیشنهاد بیشرمانه رییس، لمس ناخواسته و و و رو به امنیتى که تو خونه ندارن ترجیح میدن! این نامرد رو باید....
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::] دوست اَزیز : من با نظر شما مخالفم . یعنی نه اَخته بشه; و نه جلوی گوریل بندازَنش! با خشونت و اعدام حَم بدون استثناء مخالفم. شاد باشی
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. نظر شما محترمه. ممنون
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۸
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::] حَم چنین سپاس از شما.
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
  ۵۴
  Geelongcats - سیدنی، استرالیا
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. با خشونت بیش از حد و شکنجه هیچ مشکلی حل نمیشه. در جامعه مدنی و مدرن تنها مجازات زندان است.
  0
  0
  جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::ernakola - تهران، ایران::]. لطفأ اول یکی از همین بیمارانِ جنسی رو ببرین ترتیبِ خواهر مادر و دخترای استاد جوننون رو بده و سپس جناب استادتون با راهکارهاشون که نطق میکنند همیشه, ایشون رو مقصر ندونند و درمانش کنند !!!!!
  0
  0
  جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. من خودم بارها از نظر مخالف خودم در مورد اعدام حرف زدم. اعدام اتفاقا بهترین مجازاته که یه قاتل میتونه آرزوش رو بکنه، چند دقیقه، بعدش هم هیچ. دیگه همه عمر نباید با عذاب وجدان کارى که کرده دست و پنجه نرم کنه! ولى بعضى جنایت ها هستن که فقط زندانى کردن مجرم متناسب با جرم نیست. باید یه مجازات سنگینترى براش بسازن، نمیدونم شاید حبس با اعمال شاقه! ازش کار بکشن تا حداقل مفید باشه، نه حبسش کنن که مفت و مجانى بخوره و بخوابه!
  0
  0
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹
  نظر شما چیست؟