تجمع ورزشکاران مدال آور ایرانی برای اعتراض به نگرفتن پاداش اعلام شده

العربیه :تعدادی از ورزشکاران ایرانی که در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا مدال کسب کرده بودند مقابل وزارت ورزش تجمع اعتراضی برگزار کردند.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، دوشنبه 13 مه 2019، تعدادی از ورزشکاران مدال‌آور بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا، مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند. دلیل این اقدام، نگرفتن پاداش اعلام شد. این ورزشکاران، اکثراً با گرمکن و شلوارهای یک دست کاروان ورزشی جاکارتا در مقابل این وزارتخانه حاضر شدند.
 
اعتراض برخی از این ورزشکاران به نحوه پرداخت پاداش‌ها و کم شدن ارزش آن است و معتقدند بر اساس گفته مسئولان قرار است که هر ورزشکار تنها نیمی از پاداش‌ها، آن هم به صورت حواله و نه سکه را دریافت کند.
 
مهدی بابادی بازیکن تیم ملی والیبال نشسته، با اشاره به کسب عنوان قهرمانی، نسبت به تغییر نوع پاداش اعتراض کرد و توضیح داد: «طبق اعلام وزیر و معاون وزیر جوایز مدال آوری در این مسابقات به صورت سکه بوده است اما اخیراً صحبتی که مطرح می‌شود این است که حواله می‌دهند بر اساس پولی که حتی تأمین هزینه‌های تمریناتمان هم نمی‌شود. اگر سکه گران شده همه چیز گران شده است. ما چیزی بیشتر از حق خود نمی‌خواهیم. چرا همان زمان پاداش ما را ندادند که حالا بخواهند مبلغ آن را کم کنند.»
 
وی، از مسئولان خواست با وجود شرایط سخت حاکم در ایران به آنها بی‌اعتنایی نشود.
 
این ورزشکار، درباره پاسخگویی مسئولان به حضور آنها گفت: «همین الان هم می‌گویند وزیر ورزش آذربایجان آمده و شما بروید یک روز دیگر بیایید.»
 
بر طبق این گزارش، اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، با حضور مقابل درب وزارت‌خانه از ورزشکاران خواست تا با ترک محل روز چهارشنبه، 15 نفر را به عنوان نماینده دیدار با مسئولان معرفی کنند اما این درخواست با مخالفت ورزشکاران مواجه شده و آن‌ها حاضر به پایان تجمع نشدند.
+35
رأی دهید
-4
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  Liberte - ارومیه، ایران

  عوض اینکه دنبال رانت و امتیاز بگردید ، برید کار کنید.
  40
  8
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  نظر شما چیست؟