واکنش ایران به «عملیات خرابکارانه» علیه نفتکش ها

انتخاب: سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان خواستار روشن شدن ابعاد وقوع حادثه برای چند کشتی در دریای عمان شد.
 
به گزارش «انتخاب»، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حوادث روز یکشنبه 22 اردیبهشت برای چند کشتی در دریای عمان را نگران کننده و تاسف بار دانست و خواهان روشن شدن ابعاد دقیق این حادثه شد.
 
وی با اشاره به تاثیر منفی این حوادث بر سلامت کشتیرانی و امنیت عبور و مرور دریایی نسبت به هرگونه دسیسه از سوی بدخواهان جهت برهم زدن ثبات و امنیت در منطقه هشدار داد و خواهان هوشیاری کشورهای منطقه نسبت به هرگونه ماجراجویی از سوی عوامل خارجی شد.
 
صبح یکشنبه، اخبار ضد و نقیضی از وقوع یک انفجار مهیب در بندر 'فجیره' در شرق امارات منتشر شد که در ابتدا این خبر از سوی مقامات امارات متحده عربی تکذیب شد اما در ادامه وزارت خارجه این کشور اعلام کرد که چهار کشتی در نزدیکی آبهای منطقه ای این کشور مورد اقدامات خربکارانه قرار گرفته است.
 
بندر فجیره در ساحل دریای عمان مهمترین بندر صادرات نفت امارات است که روزانه تا یک میلیون و 800 هزار بشکه از آن صادر می شود.
+31
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  سلام به هموطنان عزیز. این خرابکاری‌ها مشخص هست که از طرف چه کسانی است ،دزدان این نظام و اشخاصی مانند این ....آخوندا که اسم خودش گذاشته امید دانا خودم در یوتوب دیدم که گفت جنگ نعمت است برای ما که امیدوارم آنهای که در سوید زندگی می‌کنند از این ارازل شکایت کنند که یکش خودم هستم که ازش شکایت می‌کنم .
  15
  58
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  نفسکش نبود؟ این ناو هواپیماخر پس چه غلطی داره میکنه؟
  74
  8
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  خودتونو جر بدین هم کسی حرفتون باور نمی کنه چون تو این کارهای خراب امتحان پس داده هستید و دارای سابقه طولانی
  3
  30
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::هانی سیاه - استکهلم، سوئد::]. اخه امیده ترشیده هم شد منبع که شما بهش اشاره میکنید، اخه این ای وا خواهر که تمام تفاسیریر نظامیش از قول مامی جونش است و ابجی جونش یا شوهرهای مامی جونش و دست اخر شوهر خودش ،وقتی میگه سپاه ترورستی چهارپایان یک نوع بشقاب پرنده ساخته که سرعتش ۱ برار سرعت نور است!!! دو برابر سرعت نور،به جون مامیش دروغ نمیگه،شما چه انتظاری ازش دارید!این ایوهاخواهر میدونه که بخاطر مرخصی زایمان خودش از هر جنگی معافه به این خاطر اینجور اظهار فاضلاب میکنه
  3
  14
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. زیاد عربده نکش جاهل! شما که اینقدر أهل کش هستی، میخوای کش کنم بندازم گردنت؟
  0
  11
  ‌سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۶
  نظر شما چیست؟