عشق به وین رونی جان یک مرد اسپانیایی را گرفت

العربیه :یک مرد 39 ساله اسپانیایی که می‌خواست مدل موهایش شبیه موهای وین رونی، ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس شود، حین عمل کاشت مو دچار حمله قلبی شد و جان باخت.
 
رسانه‌های بریتانیایی گزارش کردند مردی اسپانیایی و 39 ساله به نام رافائل پولادو مارینو با هدف کاشت مو در یک مرکز خصوصی و شبیه شدن به وین رونی، از منزل خود در جنوب اسپانیا به ایالت باسک این کشور سفر کرد؛ سفری که بدون بازگشت بود.
 
آقای مارینو برای انجام این عمل جراحی به شکل موضعی بی‌هوش شد ولی حین عمل کاشت مو، ناگهان دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان بزرگتری منتقل شد. تلاش پزشکان برای نجات جان این عاشق وین رونی به جایی نرسید و این مرد جان باخت.
 
این مرکز کاشت مو در ایالت باسک، 5 سال است که به فعالیت در این زمینه مشغول است و هنوز مشخص نشده مرگ این مرد به دلیل ماده بی‌هوشی بود و یا دلیل دیگری مسبب مرگ او شده است.
+1
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟