قهرمان سابق کشتی کج در ۵۱ سالگی در جریان مسابقات جهانی در لندن جان باخت

یورونیوز :سزار بارون، ملقب به «پادشاه نقره‌ای»، ورزشکار مکزیکی رشته کشتی کج در جریان مسابقات در لندن بر اثر حمله قلبی درگذشت. حادثه برای این قهرمان سابق کشتی کج ۵۱ ساله به هنگام مبارزه با حریف خود و در جریان بزرگ‌ترین مسابقه کشتی جوانان راندهاوس اتفاق افتاد.
 
در این مسابقات که به «لوچا لیبره» معروف است کشتی‌گیران با پوشیدن ماسک‌ها و لباس‌های رنگی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
 
در فیلم منتشر شده از این مسابقات زمانی که مسابقه سزار بارون و حریفش به پایان می‌رسد و داور برنده را معرفی می‌کند وی همچنان بر کف رینگ افتاده و بسیاری گمان می‌کردند که این بخشی از نمایش است.
 
تماشاگران با فریاد «نقره‌ای، نقره‌ای» به تشویق وی ادامه دادند اما دقایقی بعد مشخص شد که او درگذشته است.
 
انجمن کشتی کج و دست‌اندرکاران این مسابقات از مرگ این کشتی‌گیر ابراز تاسف کرده‌اند.
 
ویلیام رگال، کشتی گیر همکار آقای بارون در صفحه توییتر خود نوشت از شنیدن خبر مرگ دوستش بسیار متاسف است. این قهرمان کشتی کج همچنین در سال ۲۰۰۵ در یک فیلم کمدی در کنار جک بلک، کمدین آمریکایی ایفای نقش کرده بود. آقای بلک در صفحه اینستاگرام خود به مرگ این ورزشکار واکنش نشان داده و برای او طلب آمرزش کرده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

César González...vaya con dios, hermano �'�

A post shared by Jack Black (@jackblack) on

این حادثه تنها یک ماه پس از آنکه جان اولیور، کمدین و بازیگر بریتانیایی، مسابقات کشتی کج را مورد انتقاد قرار داده و در مورد مرگ زودهنگام ورزشکاران این رشته صحبت کرده بود، به وقوع پیوست.
+9
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟