فرهاد مجیدی پای مقام ارشد وزارت خارجه را وسط کشید

صدای آمریکا :یک هفته مانده به پایان لیگ فوتبال ایران، جنگ کلامی بین مربیان تیم های مطرح در اوج خود است. در این بین، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال از یک مقام ارشد وزارت خارجه ایران برای اظهارنظرهای تاثیر گذار در فوتبال انتقاد کرد.
 
روز شنبه بازی های هفته بیست و نه لیگ برگزار شد که دو بازی حساس، پرسپولیس صدرنشین مقابل ماشین سازی مساوی کرد و صدرنشین ماند. استقلال تهران از جمله رقبای اصلی پرسپولیس در بازی با صنعت نفت بدون گل مساوی شد و در این بین گل سالم این تیم توسط داور رد شد. همین موجب اعتراض استقلالی ها شد.
 
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران بعد از تساوی مقابل صنعت نفت و حساب نکردن گل استقلال در یک پست اینستاگرامی از مقامات انتقاد کرد و نوشت «استقلال قهرمان نشد چون از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که... آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود.»
 
او سپس این پست را حذف کرد و نوشت منظورش عباس عراقچی بوده است. او نوشت که در میان انبوه مشکلاتی که مردم دارند، آقای عراقچی در تلویزیون ظاهر شد و از پرسپولیس طرفداری علنی کرد. مسلم است که اظهارنظر یک مقام بلندپایه بر روی تیم داوری تاثیر خواهد گذاشت.
اما برانکو سرمربی پرسپولیس ساعتی بعد از انتقادات مجیدی، در پاسخ گفت: ما قهرمان شدیم چون دربی‌ها را بردیم... به او (مجیدی) و بقیه بگویید داور مقابل ماشین‌سازی دو پنالتی برای پرسپولیس را نگرفت. تنها یک هفته به پایان لیگ برتر مانده است.
 
پرسپولیس با ۵۸ امتیاز، اگر روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت یک امتیاز از تیم پارس جنوبی جم بگیرد، می تواند جشن قهرمانی را در شهر بوشهر برگزار کند. نزدیک ترین رقیب پرسپولیس سپاهان با ۵۵ امتیاز است. استقلال نیز با یک امتیاز کمتر از سپاهان در رده سوم است.
+3
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟