مطهری: آمریکایی ها آمادگی جنگ را ندارند مخصوصا اینکه اسرائیل در تیررس ما است

نایب رئیس مجلس ایران حضور ناوهای آمریکایی در منطقه را «جنگ روانی» خواند و گفت که آمریکا وارد جنگ با جمهوری اسلامی نخواهد شد، «زیرا اسرائیل در تیررس ما است».
 
علی مطهری در مصاحبه با وب‌سایت خانه ملت، وابسته به مجلس، اظهار داشت که حضور نیروهای نظامی آمریکا در منطقه «بیشتر یک جنگ روانی است».
 
وی اضافه کرد: «آن‌ها آمادگی جنگ را ندارند مخصوصا اینکه اسرائیل در تیررس ما است و هیچ وقت خود را به این وادی نمی‌اندازند».
 
پیش از این نیز تعدادی از مقامات جمهوری اسلامی تهدید کرده‌ بودند که در صورت حمله آمریکا به ایران «تل آویو با خاک یکسان می‌شود».
 
از زمان خروج آمریکا از برجام در اردیبهشت پارسال تنش بین تهران و واشینگتن افزایش یافته است.
 
در همین حال مجلس ایران صبح یکشنبه جلسه‌ای غیرعلنی برگزار کرد که به نوشته رسانه‌های ایران، سه فرمانده ارشد سپاه پاسداران در آن حضور داشتند و فرمانده کل سپاه نیز «تحلیلی از شرایط منطقه» را در این جلسه ارائه کرد.
+7
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  این یابو چرا بدون آرایش نظامی داره حرف میزنه!؟ راستی، مصاحبه سیاسی غلط شماها یابوها در همین جاست زیرا قبلا هم چنین غلط کاری کردید که چون اسرائیل در تیررس ماست، آن همدانی را گول زدید و به جلو انداختید که بدرک واصل شد و باز غلط فکر کردید که سپاه و عاج قاسم را تروریست پرور نمی نامند که گذاشتند و آن عاج قاسم با اوباشانش پا به فرار گذاشت و به ایران برگشت! واقعا که آخوند و آروغ زاده هایشان متخصص غلط کاری!
  1
  34
  یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این بابا هم بخارات پدرش توی سرش هست که همراه شریعتی ترهات و دروغ سر هم دادند و ایرانیان را بدبخت کردند
  0
  16
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  تو باز بدون روسری و حجاب کام در مورد اسراییل چرند گفتی، مرک اسراییل تنبال داعشعلی را روی سرهمتون کشید از سوریو بیرونتون ریخت حتی جرات نداشتید که وپاسدارهای کشته شده را در ایران دفن کنید.در ضن به قول یک رفیقی تزو هنوز اریش نکردی، ماتیک بدم خدمتتون
  1
  12
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
  نظر شما چیست؟