اختلاف میان «بریتنی اسپیرز» و دوست سابقش «سام لطفی» بالا گرفت

 سام لطفی متهم شده که به دروغ خود را همه جا مدیر برنامه خانم اسپیرز معرفی می کرده است. صدای آمریکا :در پی شکایت «بریتنی اسپیرز» از دوست پیشین خود «سام لطفی»، دادگاه از آقای لطفی خواست تا از این خواننده موسیقی پاپ و اعضای خانواده اش دور بماند و در مورد آنها و مدیر کنونی بریتنی، سخنان «سخیف» به زبان نیاورد.
 
وکیل «سام لطفی» به شبکه «سی ان ان» گفت که این حکم نقض حقوق مدنی آقای لطفی است.
 
اسم کوچک سام لطفی مشابه نام دوست‌پسر بریتنی اسپیرز است. بریتنی اسپیرز مدتی است که با «سام اصغری» مربی بدنسازی ایرانی تبار دوست است و رابطه عاشقانه دارد.
 
در مدارک ارائه شده توسط بریتنی اسپیرز به دادگاه، سام لطفی به تلاش برای خدشه دار کردن اعتبار خانم اسپیرز متهم شده است.
 
در این پرونده ۸۰ صفحه ای عنوان شده که آقای لطفی به دروغ خود را مدیر خانم اسپیرز معرفی می کرده، و تلاش داشته این خواننده مشهور موسیقی پاپ را تحت نفوذ و کنترل خود در آورد.
سام لطفی هنگام ترک بیمارستانی که بریتنی در آن بستری بود - سال ۲۰۰۸ بریتنی اسپیرز همچنین ادعا می کند سام لطفی برای او و اعضای خانواده اش پیامک های تهدید آمیز می فرستاده و در دورانی که او برای مشکلات روحی تحت درمان بوده، از طریق شبکه های اجتماعی اطلاعات نادرست به هوادارانش می داده است.
 
در سال ۲۰۰۸، پدر بریتنی اسپیرز، سام لطفی را متهم کرد که به دخترش مواد مخدر داده و او را از تماس با خانواده اش منع می کرده است.
 
سام لطفی می گوید از سال ۲۰۰۹ تاکنون، ارتباطی با بریتنی نداشته است و پیامک هایی که به مادر او فرستاده دلیل محکمی برای صدور این حکم نیست.
+1
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  آخه مگه یه پیر زن میره از یه پسر جوان شکایت میکنه ، یارو 60 یا شایدم بیشتر سن داره ! فاز این بریتنی رو رو درک نمیکنم ، ولی خوب زده بالا خیلی .
  27
  4
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  [::Revolver_Ocelot - رشت، ایران::] این اقای عرب سام اسما لطفی متولد ۱۹۷۴ هست و بریتنی متولد ۱۹۸۱ و پیرزن هم نیست !! فاز خودت چیه؟؟ اصلا موضوع اخبار رو خوندی و متوجه شدی ؟؟؟ که نظر بی ربط در این مورد میدی !!!.
  3
  25
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. آره راست میگی اشتباه کردم ! چون هیچ علاقه ای به گوش دادن آهنگ های این شخص نداشتم و ندارم ، و از اونجایی که چهرشم به یه آدم 40 ساله نمیخوره ، خیلی بیشتر نشون میده ، هیجوق نخواستم که بیوگرافیش رو بخونم . ولی جدا خیلی بیشتر نشون میده !!!.
  9
  0
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  ۳۸
  Liberte - ارومیه، ایران
  اتفاقا دختر پنج ماهه ماه من به آهنگ baby one more بیرتنی خیلی علاقه داره و با تماشای شوی اون علاقه نشون میده . خیلی زیبا و با طراوت بوده و گویا اصالت مالتی هم داره ، دوران طفولیت هم هنرپیشه بوده ، متاسفانه یک دوره بعد از مشهور شدن به الکل و مواد و افسردگی کشیده شد. الانم هم که باز سر و کله و دردسر هموطنان ایرانی براش پیدا شده. برای بیرتنی آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
  0
  7
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
  ۳۰
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران. انگار خلی . اصلا فهمیدی موضوع چیه؟. پیرزن؟؟!!!
  0
  5
  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  نظر شما چیست؟