چهره جدیدی از زنان سیاستمدار : نامزد کردن یک سال پس از زایمان در دوران نخست وزیری

صدای آمریکا :شاید خیلی‌ها «جاسیندا آردرن» نخست وزیر نیوزیلند را با روسری سر کردنش در جمع مسلمانان کرایست چرچ به یاد بیاورند، اما او اساسا یک رهبر سیاسی متفاوت است که به تازگی خبر نامزدی‌اش جنجالی شده است.
 
نخست وزیر ۳۸ ساله نیوزیلند به درخواست نامزدی شریک زندگیش «کلارک گیفورد» ۴۱ ساله که مجری رادیو و تلویزیون است، بله گفته است. این دو، یک دختر یک ساله به نام «نیو» دارند.
 
خانم آردرن و آقای گیفورد در سال ۲۰۱۲ در یک مراسم اعطای جوایز با هم آشنا شدند و فعلا کلارک از نوزادشان نگهداری می‌کند.
 
خانم آردرن سال گذشته به عنوان دومین زنی که در دوران رهبری یک کشور صاحب فرزند می شود، خبرساز شد و از مرخصی زایمان هم استفاده کرد.
آنها در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک نیز با دختر کوچکشان حاضر شدند و تصویرشان در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.
 
او در عین حال یکی از جوان ترین رهبران سیاسی جهان هم محسوب می‌شود.
+10
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟