رقص شادمانه کودک ۵ ساله افغان پس از ایستادن با پای مصنوعی

یورونیوز :یک پسربچه افغان پس از پایان ۴ سال فیزیوتراپی توانست به کمک پای مصنوعی تعادلش را حفظ کرده و روی پایش بایستد.
ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد تصویر احمد ۵ ساله را نشان می‌دهد که در مرکز پزشکی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ جهانی در کابل از شادمانی به رقص درآمده بود. به گزارش رسانه‌ها، احمد وقتی تنها ۸ ماه داشت در درگیری میان شورشیان طالبان و نیروهای نظامی دولت افغانستان یک پایش را از دست داد.
 
احمد حالا به کمک پای مصنوعی می‌تواند راه برود و این توانایی تازه او را شادمان کرده است.
 
در روزهای اخیر طالبان در چند حمله پیاپی صدها تن را کشته و زخمی کرده است. با وجود ۶ دور از گفت‌وگوها میان آمریکا و طالبان در قطر، شورشیان طالبان کماکان به حمله‌های خود در افغانستان ادامه می‌دهند.
+67
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  چه قشنگ می خنده فقط آرزو میکنم یه روزی دین در سراسردنیا به فراموشی سپرده بشه تا دنیا فقط صلح و دوستی داشته باشه مخصوصا اسلام
  3
  42
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ای اخوند و مولوی و طالب و مجاحد و حَمه به فدای تو!! برقص پسرک دُردانه . پوزخند بزن به عُمال دین و خرافات. من به قربونِت: اگه تونستی آهنگ ساسی مانکن به نام جنتلمن رو هم تمرین کُن و یک قِری بده. چون این اهنگ توی وجود دینداران بی خرد و فارغ ُالعقل ایرونی خارش انداخته.
  2
  19
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. از بین رفتن دین به تنهایی چاره کار نیست. در کنارش تعصب کور و جهل و بیسوادی هم باید ریشه کن شوند.
  0
  22
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  نظر شما چیست؟