رقص شادمانه کودک ۵ ساله افغان پس از ایستادن با پای مصنوعی

یورونیوز :یک پسربچه افغان پس از پایان ۴ سال فیزیوتراپی توانست به کمک پای مصنوعی تعادلش را حفظ کرده و روی پایش بایستد.
ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد تصویر احمد ۵ ساله را نشان می‌دهد که در مرکز پزشکی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ جهانی در کابل از شادمانی به رقص درآمده بود. به گزارش رسانه‌ها، احمد وقتی تنها ۸ ماه داشت در درگیری میان شورشیان طالبان و نیروهای نظامی دولت افغانستان یک پایش را از دست داد.
 
احمد حالا به کمک پای مصنوعی می‌تواند راه برود و این توانایی تازه او را شادمان کرده است.
 
در روزهای اخیر طالبان در چند حمله پیاپی صدها تن را کشته و زخمی کرده است. با وجود ۶ دور از گفت‌وگوها میان آمریکا و طالبان در قطر، شورشیان طالبان کماکان به حمله‌های خود در افغانستان ادامه می‌دهند.
+66
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  چه قشنگ می خنده فقط آرزو میکنم یه روزی دین در سراسردنیا به فراموشی سپرده بشه تا دنیا فقط صلح و دوستی داشته باشه مخصوصا اسلام
  3
  42
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  ۲۹
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ای اخوند و مولوی و طالب و مجاحد و حَمه به فدای تو!! برقص پسرک دُردانه . پوزخند بزن به عُمال دین و خرافات. من به قربونِت: اگه تونستی آهنگ ساسی مانکن به نام جنتلمن رو هم تمرین کُن و یک قِری بده. چون این اهنگ توی وجود دینداران بی خرد و فارغ ُالعقل ایرونی خارش انداخته.
  2
  19
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. از بین رفتن دین به تنهایی چاره کار نیست. در کنارش تعصب کور و جهل و بیسوادی هم باید ریشه کن شوند.
  0
  22
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  نظر شما چیست؟