خواندن دعای ربنا در متروی تهران

خواندن دعای ربنا در متروی تهران
+15
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  .... نا آآآآ. ببند در اون ....رو ، هیچ جا آسایش ندارند این ملت ستمدیده
  10
  36
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  چقققققققدر از این زبان بدم میاد!؟ گناهکار من نیستم که قصد عربی شدن و عربی فهمیدن را ندارم! اول هر سخن و اول هر سخنرانی و اول هر نامه، چشمم و گوشم درد میگیره از آن خط و از آن زبان، که هیچ متوجه نمیشوم! پروردگارا، همانطوریکه ژاندارک فرانسوی را با قدرت خود مجهز ساختی که باعث پیروزی فرانسه بر دشمن آن سرزمین شد، پس همانطوریکه از ژاندارکی که یک دختر لاغر و کوچولو و ظریف بود، از طریق الهام به او باعث چنین اعجازی شدی، پس منتظر ظهور ژاندارک ایرانی و رضاشاه ها هستیم تا ما را به اصل خویش برگرداند.
  15
  34
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۷
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  تو ایران دم ب دقیقه وحشت قبر و مرگ رو در همه حال و همه مکان به مردم بیچاره یاداوری میکنن زمزمه هاو چ<<<< ناله های عربی ، پرچم ها و بیرق های سیاه با نوشته های منحوس عربی
  10
  33
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۲
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::] انگاری اون موقع که عقل تقسیم میکردن؛ تو دنبال ترازو و مثقال رفته بودی! اخه حاجی اُردک: از ابتدا ژاندارک در تضاد با کلیسا و پرورگار بود. پروردگاری که تو دنبالش میگردی; ژاندارک رو سوزوند! حالا تو میخاهی اون رو به پرودگار بچسبونی; که پروردگار به او نیرو داده؟ ژاندارک بر خلاف تو اعتقاد داشت; که عقلانیت و مبارزه برای ازادی در تضاد با چرندیات کلیسا و پرورگاره! پس تا دیر نشده یک خونه تکونی فکری انجام بده. تا این حمه پرورگار پروردگار نگنی! راستی جن هارو پیدا کردی؟ دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید.
  10
  23
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  از اینکه صدای قشنگی داره شکی درش نیست ولی ای کاش بجای این مزخرفات عربی و اجنبی یک آهنگ فارسی میخواند حتما که الان به حرمسرای طوسی راه یافته و سوگلی مخصوص شده بعد از این ویدئو .و حتما تشوقی هم میگیره بمدت یکماه ماه ریا و دروغ و تزویر به استخر خصوصی طوسی و سید علی گراز و .....
  10
  18
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  مرض! دیوانه روانی
  9
  18
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  حالا هر کی خداپرست شد برای خودشه یا باید بین مردم جار بزنه؟ نشان خداپرستی در انسانیت است نه جار زدن و نمایش دادن. دین یک مسئله شخصی است. نه برای نمایش و سلب آسایش و مزاحمت و فشار برای مردم. کسی حق ندارد به خاطر اعتقادات خودش بقیه را تحت فشار بگذارد و وارد حریم خصوصی افراد بشود و توقع داشتن همان دین و همان اعتقاد را داشته باشد.
  2
  9
  جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  آواز خر در چمن از این قشنگتره.
  2
  4
  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹
  نظر شما چیست؟