پشیمانی مدونا از دادن گوشی موبایل به فرزندانش از سن پائین

صدای آمریکا :مدونا، خواننده موسیقی پاپ می گوید از زمانی که برای فرزندانش گوشی موبایل خریده، رابطه اش با آنها کم شده است.
 
او می گوید از سن پایین به فرزندان بزرگش، گوشی موبایل داد و به اندازه ای رابطه شان خدشه دار شد که حالا تصمیم گرفته به پسر ۱۳ ساله اش گوشی ندهد.
 
مدونا در گفتگو با مجله «ووگ» گفت موبایل بخش عمده ای از زندگی فرزندانش شد تا جایی که آنها خود را با کسانی که در شبکه های اجتماعی می بینند مقایسه می کنند و این، برای رشد شخصیت آنها مضر است.
مدونا و دیوید - سال ۲۰۰۷ دیوید، پسر سیزده ساله مدونا که او را به فرزندخواندگی گرفته است، نمی تواند گوشی موبایل داشته باشد. مدونا می گوید از میان ۶ فرزندش، دیوید از لحاظ شخصیتی به او شبیه تر است.
 
مدونا، بیشتر نگران وابستگی دختر ۲۲ ساله اش به شبکه های اجتماعی است و می گوید او تحت تأثیر شیوه ای که مردم با او ( به عنوان دختر مدونا) رفتار می کنند قرار می گیرد و این باعث می شود نتواند به عنوان یک فرد مستقل به دستاوردهای ارزنده ای در زندگی دست پیدا کند.
+17
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟