پرسپولیس با شکست در برابر پاختاکور از لیگ قهرمانان فوتبال آسیا حذف شد

بی بی سی : پرسپولیس، نایب قهرمان باشگاه‌های آسیا، در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های گروهی با شکست یک بر صفر مقابل پاختاکور در تاشکند از لیگ قهرمانان فوتبال آسیا حذف شد.
 
تک گل این بازی را ایگور سرگیف در دقیقه ۸۷ وارد دروازه پرسپولیس کرد. پاختاکور ازبکستان با این پیروزی ۸ امتیازی شد و به صدر جدول گروه رفت. پرسپولیس هم با ۴ امتیاز در قعر جدول قرار گرفت. به این ترتیب هر نتیجه‌ای که بین السد و الاهلی رقم بخورد، پرسپولیس شانسی برای صعود نخواهد داشت
 
پرسپولیس این بازی را با ترکیب علیرضا بیرانوند، جلال حسینی ، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سروش رفیعی (۷۰ ترابی)، امید عالیشاه (۶۳ ماریو بودیمیر)، سیامک نعمتی (۸۹ شایان مصلح)و علی علیپور آغاز کرد.
 
پرسپولیس که فصل گذشته با شکست مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن نایب قهرمان این مسابقات شده بود و فصل قبل از آن نیز به نیمه‌نهایی این مسابقات رسیدند، در این دوره عملکرد ضعیفی داشتند.
 
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس پس از بازی با انتقاد از داور گفت: "در بازی اول گل آفساید خوردیم. در بازی با السد هم گل در دقایق آخر دریافت کردیم اما الان در زمین حریف بازی کردیم و نمی توانیم ۲۵ موقعیت ایجاد کنیم. داور یک پنالتی صد در صد ما را نگرفت. همه این صحنه را دیدند اما فقط داور ندید. حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بود. ما چه می توانیم بگوییم. ما مقابل پاختاکور بازی کردیم و موقعیت به دست آوردیم اما گل نزدیم. " پرسپولیس در نخستین مسابقه‌اش در تهران با پاختاکور ۱-۱ مساوی کرد و بعد یک بر صفر به السد قطر باخت. پیروزی ۰-۲ مقابل الاهلی عربستان امیدهای پرسپولیس برای صعود را افزایش داد اما این تیم در بازی برگشت۱-۲ به این تیم باخت تا بار دیگر در وضعیت بحرانی قرار بگیرد.
+6
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟