گل به خودی در پاسخ به بازی ناجوانمردانه + ویدیو

صدای آمریکا :دیدار تیم های آستون‌ویلا و لیدزیونایتد در لیگ قهرمانی انگلیس، با تصمیم جالب مربی لیدزیونایتد صحنه ای نادری را خلق کرد.
 
در این بازی پس از اینکه بازیکن تیم آستون ویلا به دلیل مصدومیت به زمین افتاد، بازیکنان این تیم با تصور اینکه بازیکنان لیدز در اقدام جوانمردانه از ادامه بازی خودداری می کنند ایستادند، اما بازیکنان لیدز ادامه دادند و توپ را درون دروازه آستون ویلا قرار دادند.
 
این اتفاق موجب اعتراض شدید بازیکنان آستون ویلا و مربی آنها، جان تری شد. آنها گفتند که لیدز «بازی جوانمردانه» را رعایت نکرده است.
 
در پی این اتفاقات، مارسلو بیلسا مربی لیدز به بازیکنان خود دستور داد که اجازه دهند بازیکنان آستون ویلا دروازه آنها را باز کنند.
 
به این ترتیب بازیکنان تیم آستون ویلا بدون مزاحمت توپ را وارد دروازه لیدز کردند تا بازی با همین نتیجه مساوی ۱ – ۱ به پایان برسد. لیگ قهرمانی فوتبال انگلیس یک دسته پایین تر از لیگ برتر انگلیس است.
+16
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟