عوامل و بازیگران بیست و پنجمین فیلم جیمز باند اعلام شد

دانیل کریگ، بازیگر بریتانیایی در این فیلم برای پنجمین و آخرین بار در نقش مامور ۰۰۷ ظاهر خواهد شد بی بی سی :تازه ترین اطلاعات درباره بازیگران و سایر عوامل بیست و پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های جیمزباند امروز در مراسمی در جامائیکا اعلام شد.
 
براساس این گزارش رامی مالک، بازیگر برنده اسکار، نقش آدم شرور فیلم را بازی خواهد کرد و دانیل کریگ، بازیگر بریتانیایی در این فیلم برای پنجمین و آخرین بار در نقش مامور ۰۰۷ ظاهر خواهد شد.

رامی مالک برای بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم راپسودی بوهمی، اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را گرفت.
 
هنوز اسم تازه‌ترین فیلم جیمز باند مشخص نشده است.
رامی مالک، برای بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم راپسودی بوهمی، اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را برد فیبی والر بریج، بازیگر، نویسنده و نمایشنامه‌نویس بریتانیایی یکی از نویسندگان تازه‌ترین فیلم جیمزباند خواهد بود.
 
قرار است بیست و پنجمین فیلم جیمزباند در آوریل سال آینده به نمایش درآید.
 
جزییات نقشی که قرار است رامی مالک بازی کند، هنوز مشخص نشده اما براساس خلاصه‌ای از طرح داستان، او نقش آدم شرور اسرارآمیزی را بازی می‌کند که به تکنولوژی خطرناک جدیدی مسلح است.
 
جیمز باند مامور ۰۰۷ در این فیلم بار دیگر در تلاش است تا جهان را از یک دشمن تخیلی نجات دهد.
فیبی والر بریج، بازیگر، نویسنده و فیلمنامه‌نویس بریتانیایی یکی از نویسندگان تازه‌ترین فیلم جیمزباند در خلاصه داستان گفته شده که "باند فارغ از ماموریت‌هایش در حال وقت‌گذرانی در جامائیکا است، اما این آرامش طولی نمی‌کشد چرا که دوستش فلیکس لیتر از سازمان سیا از او درخواست کمک می‌کند".
 
"ماموریت نجات دانشمندی که ربوده شده، به نظر می‌رسد که بسیار خائنانه‌تر از حد انتظار باشد و جیمز باند را به سوی یک تبهکار اسرارآمیز که به تکنولوژی جدید و خطرناکی مسلح است، می کشاند."
 
حضور رالف فاینس و بن ویشاو در نقش‌های‌های "ام" و "کیو" و همچنین نوامی هریس و روری کینر در این فیلم تایید شده است.
لاشانا لینچ و بیلی مگ‌نوسن از جمله بازیگران جدیدی هستند که به این فیلم پیوسته‌اند به جز رامی مالک از جمله بازیگران جدید دیگری که در این فیلم حضور دارند می‌توان به لاشانا لینچ و بیلی مگ‌نوسن اشاره کرد.
 
فیبی والر بریج پس از جوانا هاروود، دومین نویسنده زن در تاریخ تولید فیلم‌های جیمز باند است.
 
نیل پورویس، رابرت وید و اسکات برنز از جمله نویسندگان دیگر بیست و پنجمین فیلم جیمز باند هستند.
 
پس از کناره گیری دنی بویل از این پروژه، کری جوجی فوکوناگا کارگردانی فیلم را برعهده خواهد داشت.
+9
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟