اعلام خطر قاسم سلیمانی: انقلاب و سپاه در شرایط خطرناکی قرار دارند

فرارو: فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه سپاه نعمت بزرگی است و مرکز رویش ارزش‌ها است گفت: سردار سلامی به پاکی و سعه صدر در سپاه شهرت دارد. پاکی را به خوبی در او می‌بینیم و من او را در پاکی به شهید باکری تشبیه می‌کنم.
 
سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل سپاه، اظهار داشت: ملاک فرماندهی در سپاه پیوسته دعای معروف امام سجاد (ع) است که این امر هم در فرماندهان قدیمی و هم در فرمانده عزیز که عزیز هم نام داشت و هم در فرمانده عزیز جدید ما وجود داشته و جاری و ساری است.
 
وی افزود: سپاه افتخار می‌کند که از نعمت ولایت بعنوان فرمانده کل قوا برخوردار است. البته این نعمت مختص نیروهای مسلح است و افتخار بزرگی در شغل با عظمت پاسداری است.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: در طول ٤ دهه از عمر سپاه، در ٣ دوره متعالی و متراکم ٣ فرمانده یعنی سردار آقا محسن، سردار صفوی و سردار جعفری را داشتیم که هرکدام کشتی سپاه را از ساحلی به ساحل دیگر رساندند. خدا را شاکریم که در دهه پنجم انقلاب اسلامی ما را از فرماندهی از همین نسل بهره‌مند کرد.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه نعمت بزرگی است و مرکز رویش ارزش‌ها است، تصریح کرد: در کشور ما مرکزی وجود ندارد که به اندازه سپاه در انتشار ارزش‌ها فعال باشد که نمونه بارز آن بسیج است.
 
وی گفت: بسیج سرزمین تبلور و تجلی جوهر جوانان است و اینکه نایب امام زمان چفیه بسیجی را در جلسات رسمی به دوش خود می‌گذارد، نشان از تجلی فرهنگ بسیج است.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به ویژگی‌های شخصی سردار جعفری، عنوان کرد: سردار جعفری دارای صفات بسیار بارزی است و چه در داخل و چه در خارج از سپاه عزیز بود و همواره فارغ از رسومات امروزی و درجات، ایشان را عزیز می‌خوانیم.
 
سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه اخلاص ویژگی بارز سردار جعفری است و هرگز ندیدم نفسانیت را در موضوعی دخالت دهد، تصریح کرد: مشخصه بارز دیگر، ولایتمداری و تقید نسبت به ولایت و فرمایشات رهبری است. من خدمت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هم عرض کردم که سردار جعفری حتی نسبت به نمایندگی ولی فقیه که از ارزش‌ها و ولایتمداری حفاظت و حراست می‌کند هم ولایتمدارتر است.
 
وی گفت: سردار جعفری را شهید زنده می‌دانیم و به ایشان می گویم که شما همواره عزیز خواهید ماند.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به ویژگی‌های سردار سلامی، عنوان کرد: سردار سلامی به پاکی و سعه صدر در سپاه شهرت دارد. پاکی را به خوبی در او می‌بینیم و من او را در پاکی به شهید باکری تشبیه می‌کنم.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه بعنوان یک سپاهی می گویم که سپاه و انقلاب در برهه خطیری قرار دارند، گفت: در سپاه این موضوع وجود دارد که هر انتصاب و هر امری که از سوی رهبری است، حکمتی در آن نیز هست و این موضوع را در طول بیست و چند سال فرماندهی نیروی قدس می‌دیدم که آنچه ایشان می‌فرمودند، درست تر بود.
 
وی خطاب به سردار سلامی، تاکید کرد: ضمن اینکه عاقبت به خیری خودمان را در پیروی از حکم رهبری می‌دانیم، به شما می‌گویم که در فرمان بری و پیروی از شما مانند گذشته خواهیم بود.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان تاکید کرد: امروز به دلیل بغض و کینه دشمنان نسبت به انقلاب و سپاه به برادری و همدلی بیشتری نیاز داریم.
+29
رأی دهید
-134

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  همان تروریستهایی که وارد خاک ایران کرده اید برای سرکوب اعتراضات مردم سیل زده انتظار همدلی و برادری از همانها داشته باشید مردم ایران به خون شما تشنه هستند و منفور مردم هستید با آرزوی سرنگونی عن قلاب و رژیم دیکتاتوری و دین مزخرفتان
  12
  86
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
  ۴۱
  دو کلمه حرف درست - تبریز، ایران

  ایوال عجب هوشی. سرکار از کجا فهمیدی؟ از چهل سال پیش که آخوند ها کشور رو اشغال کردند اوضاع خطرناک شده.
  7
  70
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  پوشک بدم خدمتتون سردار پوشالی؟
  9
  84
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  هنوز گِریش مونده سَرِدار !!!
  9
  50
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  فاتحتون خوندس به امید خدا
  4
  53
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  پاچه لیسی و ولایتمداری در حد کمال
  10
  48
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خوبه که خر فهم شدی و داری اعتراف میکنی
  6
  47
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  آن چیزی که در خطر هست منافع یک مشت رجاله و عقب افتاده ی اسلام پناه هست که 40 سال هست که دارند این مملکت را می چاپند
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  قاسم گچکار بهتره توبه کنی به همون شغل قبلیت در دهاتای کرمان برگردی. اینطوری شاید از خون کثیفت بگذریم.
  14
  32
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  فرمانده هان سپاه انقدر نادان هستند که نمی فهمند اخوندها خودشان را در پشت سپاه قائم کرده اند و هر گند کاری که در کشور و خارج رخ میدهد اگر سببش اخوندها هم باشد را به گردن سپاهیان می اندازند.
  5
  21
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. هرچی باشه پاسدارها نطفه حروم آخوندها هستن. خوب زحمت کشیدن این نطفه حروم رو به وجود اوردن و رشد دادن حالا دارن استفاده میکنن. گرچه تو اگه این سردارها رو میشناختی میفهمیدی کم از پدرشون پست فطرت نیستن.
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. شنبلیله خانوم به قول ترامپ اینم از باهوشیمونه. اگه یه کشور دیگه بود الان انقلاب شده بود ولی ما از بی بخاریمون نشتسیم پشت کامپیوتر و کامنت میزاریم
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  نظر شما چیست؟