بررسی گزارشی از همجنسگرایی در فوتبال ایران + ویدیو

العربیه :یک حقوقدان و رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، بر لزوم بررسی گزارش خام همجنس‌گرایی در فوتبال این کشور تاکید کرد.
 
عبدالرحمان شاه‌حسینی، روز دوشنبه 22 آوریل با حضور در یکی از برنامه‌های تلویزیون از یک فساد جدید در فوتبال ایران پرده‌برداری کرد.
 
بر اساس گزارش خبرآنلاین، شاه‌حسینی درباره همجنس‌گرایی در فوتبال ایران گفت: «یکی از رسانه‌ها از من پرسید واقعا چنین پدیده‌ای وجود دارد؟ گفتم گزارشی از یکی از نهادهای امنیتی به دست من رسیده که حدود سی صفحه است. خواسته‌های نامشروعی که در این گزارش خام ثبت شده است مستلزم رسیدگی بود. این عین واقعیت است که من به شما گفتم. در این گزارش، اشخاصی در این حوزه اظهاراتی کرده‌اند و آن را امضا کرده‌اند. یکی از مدیران وقت فدراسیون، گفت از من بعید است چنین گزارشی را قضاوت کنم. از من توقع هست که بگویم. من هم نمی‌گویم چنین گزارشی حقیقت دارد اما وجود دارد. آن قدر هم تکان دهنده هست که باید بررسی شود.»
 
وی در ادامه به مجری برنامه فرمول یک گفت: «حتی اگر این گزارش ساختگی و کذب باشد، باز هم کسانی که چنین ادعاهایی کرده‌اند باید مجازات شوند. کسانی که در حوزه فوتبال فعالیت می‌کرده‌اند و گزارش داده‌اند. گزارش بر اساس شنیده‌ها نیست. مقداری کلی صحبت می‌کنم چون معذوریت قانونی دارم و فقط از خدا می‌ترسم. خب اگر برخی از مسائل را ریزبینی کنیم، شاید این پرونده دچار مشکل شود. از رییس وقت و فعلی کمیسیون اصل نود می‌خواهم این پرونده را رسیدگی کنند.»
 
گفتنی است، پیش از این برخی از فوتبالیست ها نیز از وجود فساد در فوتبال ایران در زمینه های دیگر سخن گفته بودند، بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی کریمی، فوتبالیست مشهور ایرانی، درباره مسائل حاکم بر فوتبال ایران، گفت: «وقتی وارد عرصه مربیگری شدم چیزهایی دیدم که به من ثابت شد شرایط نرمال نیست. قبل از این در کوچه و خیابان مردم جلوی من را می‌گرفتند که پسرم یا فامیلم فوتبالیست قابلی است اما درخواست‌های عجیب و غریبی از آنها می‌کنند. من این مسائل را باور نمی‌کردم و حتی با این افراد کلنجار هم می‌رفتم. اما وقتی خودم وارد عرصه مربیگری شدم که چیزهایی دیدم که باورکردنی نبود.»
 
وی ادامه داد: «یک نفر ماشینش را می‌فروشد و یا شخصی طلاهای خانواده‌اش را به فروش می‌گذارد تا بلکه بتواند در فوتبال به آرزویش برسد.
+18
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  یک بررسی هم از همجنس گرایی در کلاس های قرآن هم انجام دهید که فکر کنم، که اگر به مشکل برخوردید که کسی سنگ جلوی کارت می اندازد، سعید طوسی میتواند به شما کمک کند و هم نشان بدهد که همجنس گرایی چگونه است!
  5
  30
  ‌پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۴
  ۴۰
  Aria samimi - رم، ایتالیا

  : )) اونی که این میگه منظورش همجنسبازی نیست که همجنسبازی چیزیه بین دو آدم بالق مثل اون شاهزاده سعودی و اون انگلیسی این منظورش بچه بازیه یعنی سو استفاده مربی یا دستیار یا پزشک و اطرافیان تیم از پسرهای کم سن و نوجوان
  2
  25
  ‌پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان
  ای بابا هرچی تو انگلیس اتفاق میفته ما هم داریم. آخه یه کپی رایتی یکم رعایت مالکیت معنوی. یه ذره خلاقیت لاقل
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  اماری هم از همجنسگرایی از حوزه های علمیه تون و کلاس های قران بدین
  2
  19
  ‌پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  نظر شما چیست؟