محسن سازگارا: قاسم سلیمانی برای فرمانده جدید سپاه پاسداران , تره هم خُرد نمی کند

 آقای سازگارا در هفته های اول تشکیل سپاه پاسداران از اعضای اولیه آن بود. صدای آمریکا :تنها چند روز پس از آن که ایالات متحده سپاه پاسداران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد٬ رهبر جمهوری اسلامی حسین سلامی را به جای محمدعلی جعفری به عنوان فرمانده سپاه پاسداران منصوب کرد.
 
محسن سازگارا٬ فعال و تحلیلگر سیاسی در گفتگو با صدای آمریکا فرمانده جدید سپاه را «سردار رجزخوان» معرفی می‌کند.
محسن سازگارا: فرمانده جدید سپاه آدم قاتل و بی‌رحمی است او با اشاره به سوابق او در سرکوب و کشتار معترضان در اعتراضات جنبش سبز می‌گوید که حسین سلامی آدم قاتل و بی‌رحمی است.
محسن سازگارا: فرمانده جدید سپاه به سردار رجزخوان معروف استآقای سازگارا درعین حال عنوان می‌کند که با حمایت‌های شخص آیت‌الله خامنه‌ای از قاسم سلیمانی٬ سلیمانی برای حسین سلامی «تره هم خرد نمی‌کند.»

محسن سازگارا: با حمایت خامنه‌ای، قاسم سلیمانی برای فرمانده سپاه تره هم خرد نمی‌کند
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۱۲۵ هزار پرسنل، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و مستقیماً تحت امر آیت الله خامنه ای رهبر ایران است.
 
پرزیدنت ترامپ در بیانیه ای دلیل قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی را را فعالیت‌های تروریستی سپاه و حمایت و سازماندهی تروریست‌ها توسط این نهاد نظامی دانست و گفت که این اقدام این پیام را به دیگر کشورها می دهد که در صورت همکاری با سپاه پاسداران در واقع با تروریست ها همکاری کرده اند.
+13
رأی دهید
-22
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  پس تو بیت رهبری بیشتر سبزی پاک میکنن تا کار دیگه
  3
  17
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  اصل طلب ازگل فکر کردی تو بهتر از قاسم گچکاری؟ همتون یه مشت دورغوز آبادی مافنگی هستید. با کراوات زدن گذشته کثیفت و سر به آخوری الانت پاک نمیشه.
  4
  21
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  ۵۱
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا
  شرم بر کسانیکه با تکیه بر ادیان بر مردم ساده دل چیره شدن.ماهیت کثیف دین بر همگان مشخص شده و مرگ این لاشخوران نزدیکه.
  2
  12
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۰
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  راه دوری نمی‌‌رود. در این میان دوست و دشمن هم تره برای قایم سلیمانی خرد نمی‌‌کنند.
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۵
  نظر شما چیست؟