نوه ۳ ساله دبیر شورای علی امنیت ملی ؛ فرد مجهول پرونده تخلف میلیاردی ساخت و سازها

یاشار سلطانی:
در اسناد ‎لواسان فرد مجهولی وجود داشت به نام ‎محمدطاها - میرمحمدعلی که چندین پرونده تخلف سنگین در کمیسیون ماده ۱۰۰ به دلیل ساخت و سازهای غیر مجاز داشت.
 
سوال این بود این فرد چه نسبتی با سایر متخلفین موسوم به ‎میرمحمدعلی (شاه داماد ‎شمخانی و داماد ‎صفدرحسینی) دارد؟ همین فرد از طلبکاران میلیاردی و سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری ‎کاسپین نیز هست.
 
شاید جالب باشد بدانید بعد از پیگیری متوجه شدیم این فرد ‎نوه دبیر شورایعالی امنیت ملی و یک پسر بچه ۳ساله بیشتر نیست که عمده پروانه‌های ساختمانی و تخلفات و جابجایی پولها را به نام وی انجام می‌دهند.
+86
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  از حالا حرام خوری و دزدی را یاد میگیره. این است نتیجه انقلاب پابرهنه ها.از گهواره تا گورمال مردم خوری و دزدی و حرام خواری آموز.
  2
  126
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بی‌ پدرها خودشان کم است. بچه قنداقی هم مثل خود. حالا برادران اسلامی می‌‌گویند. این معهجزه اسلام است. از همان زمانی‌ که برادر مجاهد اسپرم را به خواهر اسلامی هدیه می‌‌دهد. تمامی‌ خصوصیات اخلاقی‌ خود را هم صادر می‌‌کند. نظریه تمامی‌ فیلسوفان را هم قاطی پاتی کردند. که گویند. رشد در یک جامعه اثر مستقیم در شگل اخلاق دارد. بفرما .هی‌ بگوهید .اسلام معهجزه ندارد. طرف پستانک می‌‌مکد. ولی‌ می‌‌داند. چطور زیر ریش مقدس آقا پنهان شود. و اختلاس و دزدی کند.
  3
  75
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  این طایفه دزد و غارتگر از بچگی به بچه هاشون هم یاد میدهند چطوری مال مردم را بخورند.
  4
  49
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  اینها کارهای سپاه هستش. عموما سرداران اطلاعات سپاه وقتی میخوان از کسی باج بگیرند شروع به ساخت این پرونده ها و اخبار میکنند و از نقاط ضعف طرف مقابل استفاده میکنند. حقیقت این است که شاه رو دزد کردند بخاطر اینکه مثلا فلان فرد کارخانه دار یکشبه پولدار شده و از این اخبار ساختند که هدفش زدن شاه بود نه افرادی که پولدار شده بودند و مثلا هزینه های جشن دوهزار ساله که فقط یکبار برگزار شد رو فساد مالی شاه و دزدی شاه نوشتند و به خورد مردم دادند در حالی که الان 25 ساله یک هفته تعطیل کردند برای مرگ خمینی و دهها برابر هزینه های شاه دارند هزینه میکنند و یک عده خارجی رو میارن و مجانی غذا و امکانات میدن و اینها میشه هزینه در راه خدا. الانم این طرف داماد دبیر امینت ملی هرکاری کرده باید مقامات باهاش برخورد کنند و مشخصه که جریمه هم براش بریدند ولی جالبه هی تکرار میکنند داماد فلانی و الانم اونطرفی ها هم یاد گرفتند و صفدر حسینی قاتل رو هم ارتباطش رو با این یارو پیدا کردند و آوردن این دو اسم بیشتر دعوای سیاسی دو طرف رو نشون میده و هدف برخورد با فساد نیست بلکه گرفتن امتیاز در عوض اون فساد هستش
  0
  7
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران
  از صدر تازیل دزد و چپاول گر .مال مردم خور جیب بُر همه هم فامیل و قوم خویشند . یا اون وکیل مجلس که از پاسدار ها نماینده ملکان به اون خانم تجاوز کرد خوکشی کرد یا کشتنش
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
  نظر شما چیست؟