پیش بینی حسن نصرالله از آغاز یک جنگ جدید با اسرائیل در تابستان و کشته شدن وی در آن

العربیه :سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان از احتمال آغاز یک جنگ جدید با اسرائیل در تابستان پیش‌رو خبر داد و احتمال کشته شدن خود و رهبران درجه اول حزب‌الله در این جنگ را مطرح کرد.
 
روزنامه الرای کویت روز یکشنبه 21 آوریل 2019 گزارش کرد نصرالله به فرماندهان مناطق مختلف این حزب گفته: «شاید برای مدت طولانی بین شما نمانم و به بیشتر فرماندهان عالرتبه حزب‌الله بروم (کشته شوم). ممکن است اسرائیل موفق شود فرماندهان را ترور کند اما این به معنای پایان حزب‌الله نییست، زیرا که حزب وابسته به وجود افراد نیست، بلکه بخشی از جامعه لبنان است که در این کشور باقی می‌ماند.»
 
دبیرکل حزب‌الله همچنین گفته که «اقدامات متناسب حتی برای حالت‌های فوق‌العاده مثل کشته شدن رهبران نیز اتخاذ شده‌اند. پس نیازی به پرس‌وجو نیست.»
 
در سوی مقابل رسانه‌های لبنان به نقل از منابع ناشناس در حزب‌الله، گزارش روزنامه الرای را تکذیب کردند. روزنامه الرای نیز منابع خود برای تهیه این گزارش را فاش نکرد ولی نوشت: «دلایل متقن زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد اسرائیل می‌خواهد مانند جنگ 2006 همگان را غافلگیر کند.
 
نتانیاهو مانند ایهود اولمرت دو دل نیست و مانند آنچه اسرائیل در سال 2008 در غزه انجام داد، احتمال می‌رود در سال 2019 انجام دهد تا برای همیشه تهدید حزب‌الله را از میان بردارد، لذا ملت لبنان و هواداران (حزب‌الله) باید برای همه سناریوها آماده باشند.»
 
براساس گزارش الرای، اسرائیل احتمالا می‌خواهد همه شهرک‌های الناقوره تا مزارع شبعا را از شهرک‌نشینان تخلیه کند، تا مانع به گروگان گرفته شدن آنها توسط حزب‌الله شود. اسرائیل می‌خواهد نیروهای مهاجم را محاصره کرده و از میان بردارد.
 
منابع مطلع می‌گویند که نصرالله هرگز چنین بدبین نبوده و احتمال جنگ با اسرائیل از 50/50 به 70/30 بالا برده است. کسی درباره شدت جنگ پیش رو اطلاعی ندارد اما باور عمومی این است که اسرائیل فهرستی از 1000 تا 2000 هدف در اختیار دارد که باید در روزهای اول جنگ نابود شوند.
 
احتمال واردتر این است که اسرائیل بلافاصله پس از کسب اطلاع از مکان اختفای نصرالله، بلافاصله جنگ را شروع کرده تا او را بکشد. تل‌آویو همچنین می‌تواند با ارائه تصویری از نتایج احتمالی موشک‌های حزب‌الله بر اسرائیل، افکار عمومی داخل این کشور را برای این جنگ قانع کند.
 
الرای می‌گوید که سخنان نصرالله به مثابه هشداری برای رهبران این حزب الله تا همه اقدامات لازم را انجام داده و در حالت هوشیاری و آماده‌باش کامل بمانند.
 
احتمال شروع جنگ اسرائیل و حزب‌الله در شرایطی مطرح می‌شود که لبنان شرایط اقتصای دشواری را تجربه می‌کند و این امر همه شرایط مناسب را در اختیار بنیامین نتانیاهو قرار می‌دهد که کار حسن نصرالله و حزب متبوعش را یک سره کند.
 
با این حال حجم زرادخانه موشکی حزب‌الله نیز برای شلیک روزانه صدها موشک دقیق کافی است. حزب‌الله همه تحرکات هوایی و زمینی آمریکا در منطقه و همچنین شیوه رفتار نتانیاهو در غزه را زیر نظر گرفته است، زیرا که می‌دهد نتانیاهو به شکل نامحدود از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا حمایت می‌شود.
+125
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  واقعا متاسفم از اسرائیل و آمریکا که با این ارذل قایم موشک بازی میکند و همه مان میدانیم که تاسیس حماس از طرف اسرائیلی ها بود و پسر یکی از این سران اوباش به آمریکا پناهنده شده و تغییر دین داده و و و ! دیگه چیزی از خاک فلسطین باقی نمانده که نگرفته باشید و آنهم از سر نعمت انگلاب ایران! زیاد حرص نخورید و طمعکار نباشید! ایرانیان کسانی بودند که شما را از اسارت نجات دادند، بطوریکه اگر شاه ایران باستان نبود، قوم و نژادی بنام یهودیت همانند دایناسورها از کره زمین محو شده بود، پس وظیفه دارید به کمک مردم ایران بشتابید و ما را از "اسارت" نجات دهید، ننگتان باد که اگر دست به چنین کمکی نزنید!
  40
  64
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
  ۳۵
  kiarash88 - تهران، ایران

  موش کثیف خودش میدونه اسراییل نابودش میکنه!
  25
  135
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ما هم آرزو میکنیم که تو و تروریستهای حزب الله هر چه زوتر به درک واصل شوید و دنیا از شر شما کفتارها و آدمکش ها راحت شود و امیدواریم و آرزو میکنیم که سپاه قاچاقچی و دزد و جنایتکار همراه با بسیجیان و ساندیس خوران هم به شما بپیوندند و به درک واصل شوند
  25
  129
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ما هم آرزو میکنیم نصرالله و تروریستهای حزب الله هر چه زوتر از بین بروند, تا هم مردم ایران و هم مردم لبنان و اسرائیل نفس راحتی بکشن.
  17
  104
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹
  ۳۰
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  تصور بکنین که مناطقی زیادی در خوزستان را به بهانه سیل خالی از سکنه کردن و تمام نیروهای مزودور خودشان را از اقصی نقاط دنیا می آورند در اون مناطق ساکن بکنند و بعدا اعلام حکومت اسلامی در جنوب خوزستان بکنند. یه جنگ افروزی مصنوعی هم بکنند تا اسرائیل تحریک بشه حسن آقا هم مثل ابوبکر بغدادی می روند باغ گل بچینند. یه کمی فکر بکنین شاید به یه نتیجه ایی برسین. هی...
  11
  58
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  آرزوی تک تک ما ایرانی ها هم همینه که به درک واصل شدن تو موش کثیف رو ببینیم . کاشکی تاریخ دقیقش رو بگی که ما قبلش بتونیم جشن بگیریم
  15
  77
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. خواب نما شدی تو که از مالش دهندگان بودی و جانت فدای رهبرت بود و این تروریستها هم مورد اعتماد و محبوب رهبر چلاق شیره ای شما بودند حالا نفرینش میکنی
  15
  39
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  برای آزادی کره زمین باید دین اسلام محو و نابود شود تا مردمان جهان در صلح و صفا زندگی کنند
  15
  41
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  بی پول شده دنبال پول میگرده بیچاره اسکل دلم برایش سوخت روانی شده
  9
  33
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] بارها گفتم بازم میگم مملکت اگه آزاد بشه شما مجاهدین هیچ جایی توی مردم ما ندارین .
  19
  19
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] . مشکل ما فقط شما مجاهدین و جدایی طلب ها هست . قبل از آزادی مملکت بایستی کار شماها اول یکسره بشه .
  21
  13
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. خدا وکیلی، منم دوبار به اسم کاربری لشگر ششم ورملخ نگاه کردم که آیا من مستم و یا اینکه درست نخواندم، به درود!
  5
  28
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. شما ساندیس خوران خائن وطن فروش دستتان با منافقین در نابودی ایران در کار است منافق هم خودتی حتما مریم سلیطه نیم وجبی صیغه ات بوده .به گور پدر هر چی منافق تروریست و ساندیس خور مالش دهنده پروستاته
  10
  36
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::scandal - برلین، آلمان::]. این مزدوران احساس خطر را کرده اند و میدانند اربابانشان بزودی سرنگون میشوند و از ترس تکه تکه نشدن توسط مردم قبمل را چرخش میدهند و به ظاهر میشوند مخالف ولی اینها مزدوران و باج بگیران این رژیم و یا منافقین تروریست هستند و وقتی حرصشان میگیرد و حرفی و جوابی در مقابل حرف حق ندارند به دیگران تهمت منافق میزنند که مثلا دهان طرف را ببندند همین حقه و جنایتی که رژیم کثافت به زندانیان میزنند تهمت جاسوسی .منافق .مواد مخدر قتل .ولی دست این جنایتکاران خیلی وقت است که رو شده و این لشکر ششم ورخامت هم مزدور و حقوق بگیر سپاه و سید علی سگ دست است
  9
  29
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. مملکت از آن ایرانیان است نه شما که رگ و ریشه و تخم و ترکه تازی ها هستید ایران آزاد شود شما همگی محاکمه خواهید شد و مجازات میشوید
  9
  28
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۴۰
  harrp - وین، اتریش
  [::kiarash88 - تهران، ایران::]. خوکِ کثیف / تاپاله اسلامی بهتر نیست
  3
  16
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  امیدوارم هرچه زودتر به درک واصل بشی تو همکارانت
  3
  22
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. لشگر ششم اجازه میدی خود مردم تصمیم بگیرن لطفا
  3
  19
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  از قدیم گفته اند ادم هائی که دارای کالیبر های گشادی هستند یا منجم میشوند یا هوا شناس . و بحول قلوه الهی این برادر ما در پیش گوئی صاحب رای است و همیشه پیش بینی های ایشان درست از اب در امده . پس از همین حالا برای شادی روح شلیک کننده صلوات
  5
  21
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  به امید اون روز. یه حرف امیدوار کننده از دهن کثیفت اومد بیرون. هر چه زودتر بهتر
  3
  19
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  اینکه نه اسراییل و نه امریکا میخوان حزب الشیطان را از میان بردارند چیز تازه ای نیست.ولی سوال اینجاست با توجه به اینکه همه میدانند حسن خرص اللکه یک سگ هار ا'طلاعات خارجی اسراییل موساد است ،چرا با انها همکاری میکنند یا گول تبلیغات انهگا را میخورند.اسراییل از حزب الله به عنوان وزن سرباره برای پیشبرد اهداف خود در خاور میانه و جلوگیری از ثبات در لبنان استفاده میکند. . .چی شد .... تنبان ورماخت باز پیداش شد،ظاهرا از آلمان بیریونش کردند.
  5
  7
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. نیازی به اجازه گرفتن از این تازی نیستی اصلا مشکلات ایران به این اجنبی ها ربطی نداره باید مشت محکم بکوبیم در دهان این مزدوران عرب و اجنبی
  7
  13
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  من که شیرینی پخش میکنم
  7
  16
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] تو منافقی و جدایی طلب هستی توی مملکتمون هیچ جایی نداری حالا هر چقدر میخوایی خودتو جر بده هیچ جایی برای شما منافقا و جدایی طلبها نیست .
  16
  3
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. ... ما مردم ایران از همه دنیای آزاده تریم.
  20
  6
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  بزودی بکش بکش راه میندازیم تو اسرائیل این اراده الهی هست. اینا نسل ملعونی هستند کوروش کبیر به آنان کمک کرد اما آنان با ایجاد اختلاف بین مردم و امپراطوری هخامنشی زمینه سقوط آن را فراهم کردند همان طور که دارند باعث نابودی آمریکا میشند.
  23
  5
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چرا این عقب افتاده ی گامبو گریه و ندبه میکند!؟ ده ها هزار جوان را گول زدید و شستشوی مغزی دادید تا حسین تَشنه لب وار به فیض شهادت نائل آیند و حالا نوبت خود لندهورت هست که به این فیض برسی. یک شپش در دنیا کمتر. نصف تجارت مواد مخدر دست تو و سپاه هست
  3
  11
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  ۵۱
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. این دوزیستان ذوب در ترموستات اغا از ترس دارن رنگ عوض میکنند
  2
  12
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
  ۵۱
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. ضمنا اگر دقت کرده باشید می بینید خیلیها تازگی رنگ عوض کرده و پشتشان را به ولایت کردن
  4
  13
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. .. شتر در خواب بیند پنبه دانه، ها ها ها
  6
  17
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  برای این لشکر ٦ مالش فرقی نداره، فقط یه چی دستش باشه، صاحبش فرق نمیکنه!
  4
  9
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. اینهمه کامنت میزاری و میخوانی هنوز متوجه نشدی که شنبلیله خانم ء اسلو ، نروژ سلطنت طلب است نه مجاهد داشتن فهم و عقل هم خوب چیزیه که شما ساندیس خورهای آنهم ندارید
  2
  13
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. آقا این اسم کاربری رو عوض کن، آبروریزیه. حالا شما اهل ساندیس هستی یا هر درد و زهر مار دیگه بجای خود، اما خداییش معنی «لشگر ورماخ» به آذری خیلی ضایع هست!.
  3
  7
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۰
  ۶۰
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی
  این هم بمیره با پول مردم ایران یک بارگاه هم برای ایشان درست می کنن
  1
  12
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. رفیق شما با این شپش ورماخت هنوز از عقل و منطق صحبت میکنید،خب اگر این .... عقل ومنطق داشت که هیچ وقت تو سایت ایرانیها افتابی نمشد .
  1
  7
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  بدرک سیاه یه لاشخور کمتر
  3
  7
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. دوست عزیز و محترم من سلطنت طلب نیستم ولی نمیتوانم واقعیت هایی که در زمان محمدرضا شاه و آسایش و آرامش و صلح و ....بوده را انکار کنم و چشم پوشی و واقعا به ایشون احترام میگذارم با اینکه اشتباهات زیادی هم داشت ولی در زمان ایشون ایرانی و ایران احترام داشت و ایران عظمت و آبرو داشت وقتی نگاهی به دوران طلائی شاه بیندازیم میبینیم که نه زندانی سیاسی اینقدر داشتیم نه کشتار و قتل های زنجیره ای و نه دزدی و اختلاس نه فقر و فحشا و نه اینهمه جوان معتاد و روانی واقعا از دستاورد های این رژیم اعتیاد جوانان آنهم با مواد مخدر خطرناک فحشا که بیداد میکند و فقر هم که نیمی از ایران درگیرش هستند از زندانها هم دیگه همه میدانیم از اعدام ها هم خودتان بهتر میدانید از زمان این رژیم خونخوار انسانیت در ایران دیگر معنی خودش را از دست داده و جهل و خرافات بیداد میکند .با اینحال من برای محمد رضا شاه احترام بسیاری قائل هستم
  4
  7
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. یک شاعر پارسی زبان ، جواب....
  1
  1
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::] تو چقدر ساده هستی که گول این منافقا رو میخوری . اینا از آخوند و ملا هم خطرناکترن . در ضمن آدم خیلی باید احمق تشریف داشته باشه که به من بگه ساندیس یا منو طرفدار نظام اسـ... بدونه.
  10
  3
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  فکر میکنی اینا کشته میشن؟. نه بابا کشته چیه. یه عمل جراحی میکنن یه زندگی جدید برا خودشون میسازن. و یه عده احمق که فکر میکنن اینا مقدسن
  1
  3
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] تو از همونایی هستی که رفتن عنقلاب کردن دیگه برای همه آشکار شد که منافقی . اینجا سایت ایرانیاس نه منافقین خلق نمیزارم اینجا جولان بدی .
  8
  2
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. ببند و ساکت شو رفیق منافقین و رژیم اسلامی .منافق خودتی .تو یک خائن به ایران و ساندیس خوری و طرفدار مریم نیم وجبی و ملاها قبلا که در آلمان زندگی میکردی ماموریت داشتی از طرف رژیم برای جاسوسی و یا از طرف منافقین به هر حال بزودی گند کارت در میاد خائن و مزدور و جاسوس
  4
  3
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. من ایرانی هستم و به خون رژیم اسلامی تشنه هستم و با هر کس که مسلمان باشد مخالفم منظورم مسلمانان افراطی همانند تو و باور و تفکر و پارس ب بقیه ساندیس خوران و مزدوران رژیم .برو فکری بحال خودت بکن که چاپلوسی و مزدوری دشمنان ایران را میکنی چه خامنه ای چه اون مریم لچک بسر هر دو دشمنان ایران هستند و کسانی که مانند تو طرفداری از این وحشی ها میکنند مزدور و سر سپرده هستید
  4
  4
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. فعلا تو از همه خطرناک تری کسی که طرفدار این دین و آخوند و منافق باشه و ایرانی هم که نیستی فقط تعلیم زبان فارسی دیدی همانند ارازل و اوباشی که رژیم از لبنان و افغانستان و عراق میاورد برای سرکوب مردم ایران .همزبانان افغانی بهشون بر نخوره قصد توهین به همه افغان ها را ندارم منظورم گروهک تروریستی فاطمیون هست
  4
  4
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. در ضمن تو کی هستی که بخوای جلوی ایرانیها را در سایت ایرانی بگیری تو اجنبی هستی و ریشه ایرانی نداری پس این هارت و پورت ها را بگذار برای وقت محاکمه ات آنوقت ببینیم چند مرده حلاجی .
  5
  4
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. نمیگذاری اینجا جولان بده. از المان بیرونت انداختن فرستادنت لنگرود خدمت اق سعیت طوسی تا قاری بشی. مبارکه شپش ورماخ
  1
  2
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::آقا فدام - دوسلدورف، آلمان::]. بله کاملا مشخصه که بوی الرحمان آقاشون و رژیم را استشمام کردند
  4
  3
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  شنبل و منبل و قنبر و ملجم ومهدیقلی چلنگر نژاد و ازاده فقید و حمیدک دک دک و پروفسور قلابی و کوروش دوکتور جکیل لوکزمبورقیه از ترانسیلوانیای رومانی هاهاها مثل بوجار لنجون می مونن هرطرف باد بیاد بادش میدن باز بین این دارودسته سبکبال کمی بهتره لااقل حد خودشو میدونه بقیه از منافقین هم بدترن
  5
  1
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::] توی وهابی هنوز زنده ایی ؟ !!! هنوز داری کامنت میزاری ؟ ماشاللا توی همه ی خبرها هم به صورت فعالانه حضور داری . معلومه خوب فضای مجازی جای آدم های مفتخور و سوسیال بگیری مثل تو و امثال همون شنبلوله س حیف اون پولی که مردم بدبخت کار میکنن که امثال مفتخوری مثل تو بایستی پول بیزبونِ اون مردم آلمان صرف اینترنت تو برای یاوه گوییهاتون بشه .
  5
  2
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  . [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] منو محاکمه کنی خخخخخخخخ بشین سوسیالتو بخور انقدر حرص نخور مفتخور . توی مفتخور همه جا هستی معلومه انقدر بیکار و علاف و سربار جامعه هستی که فقط کارت شده همین و بیایی توی مجازی شمشیر برای مردم بکشی . بشین توی همون نروژ و سوسیالتو بخور و کاری به کار مملکت ما نداشته باش مفتخور جان .
  6
  2
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. ببین از نظر من آنقدر ... و حقیر هستی که ارزش جواب دادن هم نداری اجنبی دشمن ایران و ایرانیان هستی بعد از این جواب ... خاموشیست حالا هی بشین و تهمت بزن و از سوز دلت انگ سوسیال بگیر و منافق و ضد انقلاب و ...بزن اینها نشان میده تا اعماق وجودت آتیش گرفته و دستت رو شده که مزدور و سرسپرده هستی حالا بشین حرف ....بزن تا جون از ....در بیاد میبینی که مورد نفرت همه کاربران هستی و فقط ساندیس خوران تائیدت میکنند تو برو لقمه ای که رژیم یا مریم لچک بسر پرت میکنند جلوت سق بزن و هر لقمه ای هم که میخوری یاد اعدامی ها و خانواده هایشان و زندانیان بیفت که لقمه ات آغشته به خون مردم ایران است .برو به مزدوری ات ادامه بده.دیگه با تو مزدور اجنبی حرفی ندارم
  5
  5
  ‌چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
  نظر شما چیست؟