فردوسی‌پور مجتمع کوروش را به هم ریخت - ویدیو

فرارو: جشن امضای آثار ترجمه ای عادل فردوسی‌پور به نفع سیل‌زدگان شب گذشته در مجتمع تجاری کورش برگزار و با استقبال کم نظیر طرفداران این مجری تلویزیونی همراه شد. به گونه‌ای که صف بسیار طولانی در مجتمع کوروش به راه افتاد و فضای مجتمع را به هم ریخت.

این جشن به همت کتابفروشی انتشارات چشمه برگزار شد. در این مراسم دو ساعته سه کتاب فوتبال علیه دشمن، هنر شفاف اندیشیدن و هنر خوب زندگی کردن با ترجمه عادل فردوسی پور و امضای او به فروش رسید.این مراسم تحت تاثیر حذف فردوسی پور و تعطیلی برنامه نود قرار گرفت و هواداران عادل در حمایت از او شعار سر دادند. آن‌ها در همین حال اقدام به سر دادن شعار علیه مدیر شبکه سه سیما کردند. فردوسی پور نیز در جمع هواداران حاضر شد و با یک بلند گوی دستی به ابراز احساسات مردم پاسخ داد.
 
مجری نود از همه مردم خواست که شعار ندهند. عادل که از حاضران تقاضا کرد نظم را رعایت کنند و شعار سیاسی ندهند چرا که کار را بدتر خواهد کرد.
جشن امضای عادل فردوسی پور در کتابفروشی چشمه مجتمع کوروش برای کمک به سیل زدگان برگزار شد و قرار است عواید حاصل از فروش کتاب‌های او به این کار اختصاص یابد، اما حواشی پیش آمده در این مراسم، بیش از اصل ماجرا اهمیت پیدا کرد.
+79
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  آقا عادل چرا شعار ندن؟از شغلت می ترسی؟من خیلی دوستت داشتم،ولی بهت شک دارم!! یادت نره شما از آقای پناهی و استاد شجریان مهمتر نیستی۰انتخاب کن،مردم یا سیستم فاسد کثیف آخوندی ورو به مرگ سلامی ۰
  15
  45
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  این سیل تو هرکشوری اتفاق میفتاد و مسئولینش این کار و یعنی بی اعتنایی میکردن الان یه انقلاب ۹ ریشتری کل حکومت و با اولاغزاده هاشون دفن میکرد ولی شوربختانه این ملت هنوز برای کی گل و زده و کی خورده خودشون جر میدن. خوب گفتن خر و ول کردن چسبیدن بپالون خر که ......و دیگر هیچ. شما اخوندهای مفتخور خوب جایی و انتخاب کردین که سوارین. پیاده بشین واقعا خرین. این ملت هنوز جا داره واسه سواری.
  17
  35
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::omidnaomid - بروکسل، بلژیک::]. عزیز این اقا اگه فرق نمیکرد یعنی نورچشمی نبود ۲۱ سال تو اون لونه فساد یعنی سیمای میییییلی دوام نمیاورد ولی الان چون یه چاپلوس و مالش و نورچشمی جدید اومده این اقا شده د ل ازار والا همون عادل بسته به نظام.
  20
  36
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  آره همینه شیخ حسن بهترین نقشه رو کشید به مردم چه کشور داره به کجا میره فردوس پور رو بچسبند.
  7
  11
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. کوروش جون خوبی؟از دوک ریسی لوکزامبورگ چه خبر؟چرا ضرب المثل ها رو اشتباه مینویسی؟میگن شتر رو گم کرده دنبال افسارش میگرده حالا حالاها بایدیاد بگیری ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست هاها
  26
  7
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]مطمعنم این کوروش عزیز هم از لوکز الان به حقارت و توهمت میخنده ولی خیلی دلم میخواد جواب این کامنتو خودش بده که برات ثابت بشه که کلهم یجوری شیرین عقلین شما ساندیسیها.
  12
  14
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. سلمان۱۴۰۴ این هم اتاقیت(جناق دربان) چت کرده یذره کره بکن تو دهنش سنکوب نکنه که توهم زده. گفتم که جنس قاطی به ...ن بهتون میندازن یا ساقیتونو عوض کنید یا دم دست زیاد نزار که شماها باید زنده بمونید که جای چوب در اینده تو چهارشنه سوری بدرد خواهید خورد.
  13
  15
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::omidnaomid - بروکسل، بلژیک::]. من بطور عمومی با شعار دادن مخالفم. پلاکارد برای زدن حرف خوبه ولی کلا با احساساتی بودن و جو گیر شدن مخالفم چون مانع درست فکر کردن و تصمیم گرفتن میشه. موارد دیگرش عاشورا و سینه زدن و داد زدن و گریه کردن و . . است. به جای اینها باید تفریحات سالم و ورزش را جایگزین کرد که باعث سازندگی میشه نه بازندگی.
  11
  2
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  جماعت پوست کلفت بی عار !!! این چیزا شد نون و اب و زندگی واستون
  6
  4
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::جناب دربون - مونرآل، کانادا::] شاعر میگه ای لاشخور عرصه سیمرغ نه جولانگه توست هاها
  7
  7
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. ممنون رهای عزیز این (جناق دربانه) هم فکر کنم عظماش از دم در ورش داره چون الان دیگه علم قدقد هم دربانی میکنه هم صیغه محرمیت میخونه مخصوصاهم ازبس پروستات مالیده هم خودش هم قاقاش چت کردن و دریوری میگه.ولی خدایی ترشی نخوره یچیزی میشه .منو که درجا شناسایی کرد بیدار بشه میفهمه چه توهمی زده بود.
  6
  13
  دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  نظر شما چیست؟