«نانا صدام» زنی آلمانی که ادعا می کند دختر صدام حسین است

العربیه :قبیله صدام حسین، رئیس‌جمهوری فقید عراق، سخنان زنی که خود را «نانا صدام حسین» نامیده و ادعا کرده دختر اوست را رد و تاکید کردند که این زن هیچ نسبتی با آنها ندارد.
 
زنی به نام «نانا» که در آلمان سکونت دارد و در سال‌های گذشته بارها ادعا کرده بود که دختر رئیس‌جمهوری پیشین عراق است، با واکنش رغد صدام حسین، دختر بزرگ صدام روبرو شده و ادعاهای او تکذیب شد.
نانا صدام رغد در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: «این زن دختر رئیس‌جمهور صدام حسین نیست و هیچ نسبتی با او ندارد. این زن خود را رسوا کرده و حقیقت خود را فاش کرد.»
 
نانا در مصاحبه با شبکه روداو عراق ادعا کرده بود دختر قانونی صدام از زنی به نام «سلمی اسعد سعید» است و مدارکی در اختیار دارد که نسبت او با صدام را ثابت می‌کند. او همچنین گفت که مادرش، سلمی اسعد سعید ناصر الدوسری، در 16/7/1995 به دست ساجده طلفاح همسر صدام و رغد دخترشان و حسین کامل، داماد صدام و شوهر رغد، کشته شده و صدام برای نجات جان نانا، او را به سوئیس فرستاد. بنابر این ادعا قاتلان سلمی اسعد در آن زمان به اردن گریختند.
نانا نانا در ادامه گفت: «رغد (دختر بزرگ صدام) از او می‌ترسد و نمی‌خواهد اجازه دهد او به قدرت برسد، مبادا حقایقی که از همگان پنهان داشته، آشکار شود.»
 
دختر ادعایی صدام همچنین از قصدش برای بازگشت به عراق و ورود به دنیای سیاست خبر داد و گفت که حزبی به نام «العراقیون الأحرار» به راه انداخته که چهره‌های ملی، آکادمی و تحصیل‌کرده در خود دارد. او درباره رویکرد سیاسی این حزب نیز گفت: «پدرم تاج سرم است ولی من سیاست‌های او را در پیش نخواهم گرفت. علیرغم همه احترامی که برای حزب بعث قائلم، هیچ نسبتی با این حزب ندارم.»
نانامنابع نزدیک به خانواده صدام حسین به العربیة گفتند که ادعاهای این زن نادرست است و او اهداف مشخصی از طرح این ادعاها دارد و حتی اوراق شناسایی که این زن ارائه کرده، تقلبی هستند.
 
این منابع افزودند که محل تولد نانا، در اوراق هویتی که ارائه کرده، در استان تکریت ثبت شده است، این در حالی که استانی به نام تکریت در عراق وجود ندارد و شهر تکریت در استان صلاح‌الدین واقع شده است.
گواهی تولد ادعایی نانا
رغد صدام حسین حسن ندا بک الحسین، رئیس‌ قبیله صدام حسین نیز با انتشار بیانیه‌ای انتساب این زن به رئیس‌جمهوری پیشین عراق را رد کرد و گفت: «هرکس بخواهد خود را به این قبیله اصیل منتسب کند، یا باید از طریق ارائه شجره‌نامه‌ای معتبر و مورد تایید این کار را بکند یا اینکه با آزمایش‌های پزشکی هویت خود را ثابت کند.»
 
حسن ندا بک الحسین افزود: «این فرد که نانا نامیده شده، انتسابیش به این قبیله و به شاخه آل‌عبدالغفور را ثابت نکرده و هر آنچه درباره نسبتش با خانواده صدام حسین می‌گوید، کذب و غیرواقعی است.»
+8
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  صدام دیکتاتور بود درست قاتل بود درست جلاد بود درست اما نه فقط برای عراق بلکه با وجود ج ا و توهماتش یک نیاز برای کل خاورمیانه بود. صرف اسمش ... های ج ا را به لرزه می‌انداخت.
  46
  18
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
  ۵۵
  saeed scotland - اِسکای اِسکاتلند، انگلستان

  ارشمیدُس مگه مُرده یه دی ای ان کارشه
  2
  32
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران

  انشاِالله که دروغه و همانطور که نسبت "شادی پهلوی" هم قویا و قویا و خیلی قویا تکذیب شد اینهم تکذیب میشود!!
  32
  9
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
  ۵۴
  liberté - مونترال، کانادا

  رئیس‌جمهوری فقید؟ مثل اینکه بگیم هیتلر رهبر فقید آلمان! یا چنگیز خان مغول رهبر فقید مغولستان! خجالت نمیکشن این جورنالیست های العربیه؟! فردا ابوبکر البغدادی هم فقید میشه حتما!
  1
  42
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. آخ که شما چه دردی میکشی وقتی محبوبیت خاندان پهلوی رو تو کامنت های کاربران اینجا میبینی.
  10
  33
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  وقتی دی ان ای هست دیگر حساب این بازی ها تمام شده و با یک آزمایش ساده همه چیز معلوم میشود. بنابراین سه احتمال هست. یا این خانم مخبط هست و یا دنبال پول و یا شهرت میگردد. وقتی مدیر مجله جدول و سرگرمی بودم من را به اتهام تجاوز به یک دختر بنام راضیه احضار کردند. جلسه ی مواجهه برقرار شد و دختر گفت من این اقا را نمی شناسم و کامران فرزان را بیاورید و بالاخره اقائی جلب شد که با اسم و عنوان من و وعده ی ازدواج که همه مدارکش را هم به اسم من جعل کرده بود. مادر این خانم هم احتمالا گرفتار کسی شبیه صدام شده است
  2
  12
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  در همه جای دنیا افراد ماجرا جو وجود دارند.این شیخ و شاه هم مدام در این سایت ها گردش میکند تا ببیند چگونه میتواند عقده های درونی خود را خالی کند. اما راستی شیخ نازنین نگفتی اگر خاندان پهلوی یعنی مرحوم رضا شاه بزرگ و محمد رضا شاه در ایران نبودند و اصلا این سلسله بر سر کار نمی امدند ابا و. اجداد شما هنوز در دشت و دمن بکار چوپانی مشغول بودند یا نه؟؟ ممکن است بفرمائید. یعنی شهامت ابراز را داری یا نه؟؟
  6
  20
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران

  کاملا عادیه . شاه هم با گوگوش دختری داره به اسم شادی . سرچ کنید شادی فرزند پنهانی شاه و گوگوش . خاطراتش رو بخونین
  24
  3
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  ملت بریم سر مسئله ایران حسن و حسین کیلویی چنده؟چهل سال است که میخواهیم این رژیم را سرنگون کنیم و هنوز نتوانستیم یک اپوزیسیون درست و حسابی و ملت پسند تشگیل بدیم و آنوقت چسبیدیم به نانا و رعد و برق
  1
  22
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  چقدر هم شبیه پدرشه. خدا قیافه که بهت نداد ای کاش یکم عقلت بده
  0
  2
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
  نظر شما چیست؟