امام جمعه موقت تهران: به جهنم که تحریم‌ها تشدید شود مگر شما خدا ندارید

رادیو فردا :امام جمعه موقت تهران ضمن بیان اینکه «خدا با فشار‌های بین المللی می‌خواهد» مردم ایران را «امتحان» کند، خطاب به مردم گفت: «چرا نگرانید که تحریم تشدید شود؛ به جهنم که تشدید شود».
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا، کاظم صدیقی در خطبه‌های روز ۳۰ فروردین گفت: «چرا نگرانید که تحریم باشد و تشدید شود؛ به جهنم که تشدید شود. مگر شما خدا نداریدمگر شما خدا ندارید. مگر روزی شما از خزائن الهی بر شما نازل نمی‌شود؟ مگر قرآن نمی‌خوانیم؟».
 
آقای صدیقی خطاب به کشورهای غربی نیز گفت: «شما بدبخت‌ها خود گرفتار چالش هستید، این فرانسه و آن آمریکا خودشان دچار چالش هستند».
 
وی همچنین فشارهای بین المللی و طبیعی را به «درد زایمان» تشبیه کرد و افزود: «درد زایمان به ناله در می‌آورد، اما نتیجه فشار مولود جدید است».
 
خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌های این کشور علیه تهران باعث کم‌ارزش شدن پول ملی و ورشکستگی بسیاری از صنایع ایران طی ماه‌های گذشته شده و مردم حتی مدتی با نایاب شدن پوشک بچه روبه‌رو شده بودند.
 
در حال حاضر نیز بحران کمبود گوشت و گرانی کالاهای اساسی دامنگیر بخش‌های زیادی از جامعه ایران شده است. در همین حال واردات به ایران در سال ۹۷ از نظر ارزش حدود ۲۲ درصد و از نظر وزن بیش از ۵/ ۱۷ درصدکاهش یافته است.
 
در سال گذشته همچنین صادرات میعانات گزاری بیش از ۳۰ درصد، صادرات پتروشیمی دو درصد و صادرات سایر کالاها چهار درصد کاهش یافته است. امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «سیل رحمت الهی است. از عوارض هر رحمتی امتحان است... سنگر نشین صبر باشید. این مسائل برای مردم ما تداعی جبهه را کرد و خار چشم دشمنان شد».
 
بر اثر سیل حدود ۸۰ نفر شده‌اند و وزیر کشور ایران خسارات سیل‌های اخیر در ۲۵ استان را ۳۰ تا ۳۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرده است.
+7
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  ساقی این پوفیوز با اون سلمان۱۴۰۴ و قوچعلی یکیه که جنس چت بهشون میده اینقدر چرت و پرت میگن .
  2
  27
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  بان ما که بخدا اعتقاد داریم اینهمه کشته دادیم پس دشمن به کی اعتقاد دارد که مارا تارو مار کرده،نجات سرباز رایان
  1
  25
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  وای بر ما! وای بر ما که این آشغال ها بر ما حاکم شدند
  2
  39
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  فهمیدن با مل ترامپ نمیشه شوخی کرد افتادن به دریوزگی و ناله نفرین بچه مثبتی. یعنی از وقتی سپاه تروریست اعلام شده یکیشون جرات دهن گشادی نداشته. میگی تنگه هرمز رو ببندید میگن تنگه هرمز کجاست اصلا. خوردنیه. میگیم به نیروهای امریکا حمله کنید میگن ما پرچمدار حقوق بشریم و اینکارهای بد برای ما عیبه. میگیم اونایی که قبلا بودن مگه شما نیستید میگن نه بابا اونا خرن ما فرق داریم. اونا صبحی ها بودن حرف زشت میزدن گنده ... میکردن. ما بعد از ظهریها با ادبیم.
  2
  15
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۶
  ۶۱
  سردار الکی - سیدنی، استرالیا
  تا شماها در ایران هستید نه
  1
  17
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۰
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک

  روایتی از مادر بزرگم: درد منجر به درد زایمان هم به ناله در می‌آورد، اما نتیجه فشار مولود جدید است».
  23
  1
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۵
  ۳۴
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  شما مُرده پرست هستین و مُرده پرستی را رواج مدهید برای همین بی آبرو شدین و عاقبت شما خاری و ذلت هست
  1
  17
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  بر پدر قدرت و قُدرت طلب لعنت, بگو آمین
  0
  9
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  راست میگه خودش که شکمش پره تحریم باشه و یا نباشه اثری بهش وارد نمیشه مردم که هیچ !!!
  1
  12
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  ۵۴
  دانای نادان - زووله، هلند
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. حرف‌هاتون کهنه شده، قدیمی‌ شده، دیگه مارو گول نمیزنه. برای گول خوردن حرف‌های تازه میخوایم، دروغ‌هایی‌ که تا حالا نشنیدیم
  1
  12
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  یا فاطمه. دانمارک.یکی از این کافران ملحد امروز میگفت که من همه روزه صبح ها درد دارم. دردی که گاها بگریه میافتم . برای زایمان باید کلی زو.ر بزنم و گاها درد هم دارم گویا درد من درد زایمان نیست.پرسیدم پس درد تو جه هست برادر ؟؟ بمن گفت درد من درد یبوست است. که گاها اشک از چشمانم سرازیر میشود. من گفتم این از کفاره گناهان است. التماس دعا برادر
  0
  7
  شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  چی شد که حالا اسم خدا را میارید، شما سقت پرستها خدا را از کجا میشناسید، خدای شما خمینی و خامنه ای و پوتین و ترامپ است و سقط شده هاسیی که اونها را میپرستید.
  0
  2
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. نشانه فشار عربده سقط پرستهاست که دسته بیل به گلوشون نزدیک شده. جل و پلاس سقط پرستی تو ایران داره برچیده میشه. خدای ایران علی و حسن و حسدین نیست خدای ایران اهورا مزداست.
  0
  7
  یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  نظر شما چیست؟