رئیس کمیته امداد امام خمینی: چرا اتحادیه اروپا به ایران کمتر از آنجلینا جولی که یک رقاصه است ، پول داد

صدای آمریکا :رئیس کمیته امداد امام خمینی از دولت ایران خواست تا از دریافت کمک اتحادیه اروپا به سیل‌زدگان ایرانی خودداری کند چون به گفته او « آن‌ها ۴۰ میلیون یورو به آنجلینا جولی که یک رقاصه است کمک کردند.»
 
به گزارش خبرگزاری فارس٬ پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی٬ یکی از نهادهای تحت امر رهبر جمهوری اسلامی مدعی شد که امدادرسانی مناسبی به سیل‌زدگان ایرانی صورت گرفته و سپاه پاسداران٬ طلبه‌ها و کمیته امداد در آن نقش مهمی داشتند.
 
او همچنین درباره کمک‌ مالی اتحادیه اروپا گفت: «وزارت امور خارجه باید این رقم ناچیز را در حالی که هنوز آن را هم نداده اند به صورت اروپایی‌ها می‌زد. کمک ۱.۵ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به ایران در حالی است که آن‌ها ۴۰ میلیون یورو به آنجلینا جولی که یک رقاصه است کمک کردند.»
 
بحران سیل در ایران، که از آخرین روزهای سال گذشته آغاز شد، تاکنون خسارات زیادی را به دنبال داشته و انتقادات زیادی را متوجه دولت و نهادهای مسئول در مدیریت بحران و امدادرسانی کرده است. ضعف در مدیریت بحران منجر به درگیری میان مردم معترض و نیروهای امنیتی نیز شده است.
 
بر اساس گزارش‌ها در خوزستان دست‌کم یک تن در همین درگیری‌ها جان خود را از دست داد.
 
ایالات متحده پیشتر اعلام کرده بود آماده کمک مستقیم به مردم ایران است. وزیر خارجه آمریکا گفته مقام های جمهوری اسلامی پولهای برجام را به جای مردم، خرج گروه های تروریستی کرده اند.
+10
رأی دهید
-86

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  چون دزد و پست مثل شما ها نیست و وجدان هم دارد!
  8
  108
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۹
  ۶۰
  hamid swed - مالمو، سوئد

  مردیکه عوضی اون تنها کاری که نکرده رقصیدنه!!!!!! ،آشغال یه کم مطالعه بد نیست , همینطور در توالت رو باز میکنید و همه جا رو ....باران میکنید, تازه اون مردیکه علی چلاق دست که خوابیده رو اموال ملت و میلیاردها تو دستشه چرا از پول مردم برای خودشون خرج نمیکنه, همه پولها باید بره برای برادرهای عرب چاقوکش ؟؟؟؟ پس شماها چه .....میخورید به عنوان دولت؟؟؟؟؟
  4
  115
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  چون دلشون خواسته. پول خودشونه اختیارخودشونه . شما ها که دولت این سیل زده ها بودید به غیر از دزدی کمکهای مردمی چه گهی خوردید؟ لیاقت ندارید.
  7
  87
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  حتی شرف زنی که خودش را میفروشه تا گذران زندگی کنه از آشغالهایی مثل شما بیشتره. رقاصه شرف داره کار میکنه. شماها با خون مردم عیش و نوش کردین. مرگ هم براتون کم است.
  6
  91
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۳
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان

  به این کمک ها میگن کمک نمادین جناب پرفسور. زمان زلزله بم هم امریکا یک میلیون دلار داد که عددی نبود ولی نشانه همبستگی بود. کدوم انسان عاقلی کشورشو با یه بازیگر سینما مقایسه میکنه. ایشون حتما گاهی هم از خودش میپرسه یک تراکتور معادل چند خربزه اس؟
  4
  54
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  فقط چرند گفتن را بلدید . اولا این خانم بزرگوار یک هنرمند بین المللیست .دزد نیست .دروغگو نیست . دوما" 6 بچه بی سرپرست سیاه پوست و سفید پوست را از آفریقا با خودش برد آمریکا بهترین پذیرائی میکند الان هم کر کدام بزرگ شدن تحصیلات دانش گاهی دارند . تو یک هزارم این خانم بزرگوار خدمت به جامعه نکردی.چرا توهین میکنی .ادب مرد به زدولت اوست.
  4
  58
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  چرا کمیسیونِ اروپا به آنجلینا جولی‌ بیشتر پول داد؟ برای اینکه بی‌ تربیتین. برای اینکه بی‌ فرهنگین. برایه اینکه دزدین. برای اینکه دهنتون رو مثلِ چاه مستراح باز می‌کنید و هرچه کثافتِ بیرون میریزین. همینم از سرتون زیاده. حالا هی‌ برین تو نماز جمعه مرگ بر این و مرگ با آون بگین
  1
  61
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
  ۷۳
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان

  تا جون از .. در بیاد دزدهای بی شرف ح....
  2
  36
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  مردک تخم صیغه سقت پرست اولا انجلینا جولی از تک تخم پدر و مار خودش نه مثل شما ننشون اونو در سفر سقت پرستی به یمن و لبنان وسوریه و عراق و هند بارش کرده باشند و ولی را هم که به ایشان میدهند خرج ادمکش پروردن و تروریست فرستادن اینور و انور و یا خوشگذرانی امثال سعید طوسی نمیکنه،بلکه خرج کمک به زن و بچه هایی که تروریستهای صادراتی شما سقت پرستها خانه انها را روی سرشون اوار کردند و پدرانشون را سر بریدند میکنه،خرج ساختن سرپناه برای مردمیمیکنه که تروریستهای صادراتی توها بیسرپناهشون کردند،سیک زده یا زلزله زده اند و نه مثل شما تخمه صیغه ها حروم ساختن گنبد و در و پنجره طلا برای فلان سقت شده زنباره ای که ا۴۰۰ سال پیش دمش را سیخ کردند یا صرف پروار کردن اخوند تو خوکدونی قم.
  1
  28
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  پیش خدا و انسانیت ارزش این خانم به گفته تو رقاصه هزاران هزار بار پیشتر از ایت الشیطان های شماست از بروجردی تا خوکچه هندی خمینی است. حالا برو به سعید طوسی خدمت کن که پیش عاقا سفارشت کنه.
  2
  26
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  دنیا برای زنان و کودکان و کمکهای انسانی شون ارزش قائله. پاهای ما هنوز با حجاب کوفتی و مطیع بودن زن و چگونه کتک زدن زنان وهزار تا تبعیض جنسیتی و دینی تو گل مونده.
  2
  21
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  رقاصه ؟؟؟ با معصومه ابتکار ملیجک اغای اشتباهی گرفتی منگل
  2
  30
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  در مورده ننه ی خودت حرف میزنی یا کسی دیگه ؟ البته که شرف و آبروی یک زن رقاصه و حتی فاحشه هم از تو و امثاله تو که معلوم نیست از زیر کدوم بوته به عمل اومدین بیشتره . اون خانوم با این پول خیلی کارایه انسانی رو میتونه انجام بده ولی شما در عوض همه ی پولایی که جمع میشه رو خرج ترور و وحشت و قتل و غارت میکنین . فرق شما اینجاست
  2
  22
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  تاکنون آیا رقاصه دزد کسی دیده ؟ نه اما تا دلت بخواد امام دزد نماز خوان دزد حاجی دزد سردار دزد آخوند دزد گزارش شده جانم
  1
  7
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  اون رقاصه دزد نیست و سالیانه میلیونها دلار از ثروتش رو به نیازمندان و خیریه ها می بخشه ولی تو رو همه بعنوان یک دزد مفت خور که با پول مردم گردن کلفت کردی میدونند. کمیته امدادی که برای کمک به نیازمندان هستش و من دیدم واسه کمک به یک بدبخت برای ماهی 30 هزار تومان صدتا امضاء میگیرند بعد این آقا ماهی بالای 15 میلیون تومان حقوق با راننده و خونه مجانی در اختیار داره. آخه این آدم دزد نیست؟
  0
  7
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقای محترم. زمانی که مسئولان کشوری شما در رادیو از خیرین میخواهند که کمک های خود را به مساجد بدهید اما انها کمک های خود را مستقیم در دست نیازمندان میدهند(مصاحبه 4 شنبه ساعت 12 و 24 فروردین رادیو امداد) و تمام خیرین ایرانی میدانند که مساجد و سایر دستگاههای شما مرکز دزدی و چپاول است و انها توجه ای به مقررات پوشالی وضع شده شما برای چپاول نمیکنند. حال توقع دارید اتحادیه اروپا پول را در اختیار شما ها قرار دهد.انها بهتر میدانند که انجیلا جولی کمک را بدست نیازمندان میرساند. وانها بهتر میدانند که شما ها یک عده دزد. غارتگر . چپاولگر هستید. وانگهی شما مگر ارثیه عمه جان خود را طلب دارید که برای دریافت کمک خط و مشی هم تعیین میکنید . عجب روئی دارید شما
  0
  5
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  عجب؟چهل سال نفت ملت را فروختید پولش کجاست آهان لبنان و فلسطین و سوریه و یمن؟؟؟؟آنوقت پررو پررو میگی چرا بان زیاد و بما کم دادید؟؟؟خجالت نمی کشید؟؟؟
  0
  10
  جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  نظر شما چیست؟