داماد اردوغان با ترامپ در کاخ سفید دیدار کرد

"برات آلبایراک" داماد اردوغان و وزیر خزانه‌داری ترکیه با "دونالد ترامپ" در کاخ سفید دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش عصرایران به نقل از سی‌ان‌ان ترک، وزیر خزانه داری ترکیه به منظور شرکت در نشست صندوق بین‌المللی پول و وزرای دارایی "گروه 20" به واشنگتن سفر کرده است.
 
در دیدار آلبایراک و ترامپ، "جارد کوشنر" داماد و مشاور ترامپ و "استیون منوچین" وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا نیز حضور داشتند.
 
"آلبایراک" دیدار با ترامپ را مثبت و سازنده توصیف کرد و گفت دو کشور توافق کردند حجم تجارت سالانه خود را از رقم 20 میلیارد دلار فعلی به رقم 75 میلیارد دلار در سال برسانند.
 
دو طرف در این دیدار درباره روابط دوجانبه و مساله خرید سامانه پدافندی "اس400 "روسی از سوی ترکیه که مورد انتقاد آمریکاست، رایزنی کردند.
+4
رأی دهید
-48
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران

  بعد داماد روحانی رو نگاه کن از خودش .....تره
  6
  26
  ‌سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  همتاى ترکى و آمریکایى در حقیقت داماد ها هستن!! اونجام بله؟؟
  6
  25
  ‌سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
  ۳۹
  قوقولی مقولی - فلوریدا، ایالات متحده امریکا
  این همونی نیست که رضا ضراب برای دور زدن تحریم های ایران بهش میلیونها دلار رشوه داده...؟؟؟ عجب..! من فکر کنم اودن نشوندنش اونجا تا شیرفهمش کنن تا دیگه از این غلط ها نکنه.
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
  نظر شما چیست؟