تشویق سرباز وظیفه شناس پاسگاه انتظامی پلدختر

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: سرباز وظیفه شناسی که برای خدمت به سیل زدگان مسیر ۳۵ کیلومتری مسدود خانه تا پادگان را پیاده و با عبور از مناطق کوهستانی و صعب العبور سپری کرد مورد تشویق قرار خواهد گرفت.
 
به گزارش فارس، «محمد جواد کریمی پویا» پس از وقوع سیلاب در محل خدمت و همچنین انسداد محور رومشگان به پلدختر، با وجود دارا بودن مرخصی، به عشق خدمت به سیل‌زدگان، در صدد بر آمد تا به محل خدمت خود بازگردد؛ بنابراین با توجه به قطع ارتباط تمامی مسیر‌ها به پلدختر از محل سکونت خود در یکی از روستا‌های شهرستان رومشگان تا محل خدمت را که مسیری در حدود ۳۵ کیلومتر بود را پیاده طی کرد.
+34
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  درد وبلات بخوره توی فرق سر انگل زاده ها وعلمای اسلام
  1
  14
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  ارتش با مردم است از ترس سپاه قیام نمیکنند نابود باد سپاه تروریست،و آفرین بر سرباز دلاور
  4
  14
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
  نظر شما چیست؟