آنجلینا جولی و برد پیت سرانجام به طور رسمی از هم طلاق گرفتند

صدای آمریکا :پس از بیش از دو سال و نیم کشمکش بر سر حضانت فرزندان و تقسیم اموال، «آنجلینا جولی» و «برد پیت» رسما از یکدیگر جدا شدند و طلاق شان ثبت شد.
 
به گزارش مجله «پیپل»، جولی ۴۳ ساله و پیت ۵۵ ساله بر آنچه برای شش فرزندشان مناسب است، تمرکز خواهند کرد. آنها، صاحب سه فرزند شده اند و سه کودک را نیز به فرزندخواندگی پذیرفته اند.
 
بزرگترین فرزند این دو، «مداکس» ۱۷ سال دارد و کوچکترین آنها «ویوین» و «ناکس» ۱۰ ساله هستند.
 آنجلینا جولی و برد پیت با دو فرزندشان زاهارا و مداکس آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۰۵ و در جریان فیلمبرداری «خانم و آقای اسمیت» با یکدیگر آشنا شدند و چند ماه پس از اکران فیلم در ماه ژانویه سال ۲۰۰۶ با یکدیگر ازدواج کردند.
 
این دو ستاره هالیوود در سال ۲۰۱۴ در جنوب فرانسه با هم ازدواج کردند ولی دو سال بعد، در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ آنجلینا جولی درخواست طلاق داد.
 
از آن زمان تاکنون، این زوج درگیر حل اختلاف بر سر حضانت فرزندان و تقسیم اموال بوده اند. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، قاضی یک دادگاه یک برنامه جامع برای دیدار برد پیت با کودکانش تدارک دید به جز مداکس ۱۷ ساله که به بلوغ عقلی رسیده و خودش می تواند تصمیم بگیرد چقدر با پدرش وقت صرف کند.
 
برد پیت در حاصل حاضر برای اکران فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» آماده می شود و جولی نیز با فیلم «مالفیسنت: معشوقه شیطان» پاییز امسال روی پرده سینما نقش آفرینی خواهد کرد.
+8
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  خب که چی؟ الان باید گریه کنیم یا تانگو برقصیم در روز میلیون ها نفر طلاق و ازدواج میکنند
  1
  10
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  نظر شما چیست؟