کمدین بریتانیایی در حین اجرای نمایش دچار ایست قلبی شد و جان سپرد

یک کمدین بریتانیایی روز پنجشنبه در حین اجرای نمایش دچار ایست قلبی شد و جان سپرد، با این حال برای مدتی تماشاگران فکر می‌کردند بی حرکت ماندن او روی یک صندلی بخشی از نمایش است.
 
ایان کاگنیتو در حال حکایت یک جوک درباره بیماری بود که بعد از یک حمله قلبی، هوشیاری‌اش را به‌دست می آورد: «تصور کنید که بیدار می شوید و می بینید که به زبان ولزی حرف می زنید.» او همچنین روی صحنه درباره سلامتی خودش جک گفته بود: «تصور کنید اگر من همین جا روبروی شما بمیرم.»
 
چند دقیقه بعد، این کمدین ۶۰ ساله خودش را روی یک صندلی می اندازد، گویی دچار مشکلی شده است. تماشاگران حاضر در سالن این وضعیت را به‌عنوان بخشی از نمایش محسوب می کنند و همچنان به خندیدن ادامه می دهند اما چند دقیقه بعد که هیچ حرکتی از ایان کاگنیتو دیده نمی شود، یکی از همکاران او وارد صحنه می شود و می بیند که او نفس نمی کشد. پرسنل حاضر در سالن تلاش می کنند تا با ماساژ قلبی به او کمک کنند تا آمبولانس برسد اما پیش از رسیدن آمبولانس اعلام شد که ایان کاگنیتو جان سپرده است.
 
یکی از تماشاگردان می گوید: «فکر می کردیم این صحنه هم بخشی از نمایش است، بعد که فهمیدیم، حس خیلی بدی داشتیم. حدود ۵ دقیقه در حال خندیدن به او بودیم.»
 
مرگ ایان کاگنیتو (نام واقعی‌اش پل باربیری بود) ۶۰ ساله واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است. گفته شده است که او پیش از آغاز نمایش حال خوبی نداشته است اما با اصرار به روی صحنه می رود.
 
کاگنیتو در سال ۱۹۹۹ جایزه کمدی مجله «تایم آوت» برای استندآپ کمدی‌ را دریافت کرد.
+14
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  و اینگونه شوخی و کنایه ها در مورد مرگ خود دالی بر این امر هست که پژوهشگران آنرا مشاهده نمودند و آن اینکه: دو هفته قبل از خداحافظی از کره زمین که به آن مرگ مینامیم، شخص مورد نظر نسبت به اطرافیان خود مهربانتر میشود و از مرگ خود داستانها تعریف میکند!
  15
  1
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷
  نظر شما چیست؟