ویدیویی از اجبار یک پیرمرد مسلمان در هند به خوردن گوشت خوک

شوکت علی در بیمارستان بستری شده بی بی سی :پلیس ایالت آسام در شمال شرقی هند هشت نفر را به خاطر حمله به یک مرد مسلمان و وادار کردن او به خوردن گوشت خوک بازداشت کرده است.
 
اخیرا ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شد که چند مرد را در حال آزار و اذیت شوکت علی ۶۸ ساله به خاطر فروختن گوشت گاو نشان می‌داد.
گاو از نظر هندوها، حیوانی مقدس است و سلاخی آنها در شماری از ایالت‌های هند ممنوع است.
 
فروش گوشت گاو در ایالت آسام قانونی است.
 
افرادی که به ضرب و شتم این مرد مسلمان پرداختند، سپس او را مجبور کردند در گل و لای زانو بزند و گوشت خوک بخورد. گوشت خوک در اسلام حرام‌ است.
 
انتشار این ویدیو با خشم گسترده در هند مواجه شده است.
 
گروه‌های حقوق بشری می‌گویند بیش از ۴۰ نفر که عمدتا مسلمان و دالیت (پایین‌ترین طبقه اجتماعی در نظامی کاستی هند) بودند در سال‌های اخیر در حملات افرادی که خود را مدافع و مراقب گاوها می‌دانند، کشته شده‌اند.
 
در ویدیوی منتشر شده، مهاجمان این مرد را احاطه کرده و از او فریادکشان می‌پرسند آیا شهروند بنگلادش است؟ آیا شهروند هند است و مجوز فروش گوشت گاو دارد یا نه.
 
مرد مسلمان که دچار جراحاتی شده اکنون در بیمارستان بستری است.
+11
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  از خیلی‌ها بدتر همین هندی‌ها هستند. یبار یکیشون نشست تو اتوبوس بغل دستم، همین که دهنش رو واز کرد ازم یه چیزی بپرسه، اشک تو چشام جمع شد. یعنی اگر فندک زده بودم، میشد اژدها. انگاری که بمب شیمیایی ول کرده باشی(مال این فلفلاییه که میلومبونن) تو ریشاشم جنگ بود بین کنه و شپشا. تا آخر ایستگاه هم مرتیکه فلان فلان شده همش میخواست زانو کبره بسته زشت و سیاهش رو بماله بهم.
  52
  37
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  خداوندا جهان را از شر طرفداران پوفیوز الاغ ، احمق، جاهل ، بی شعورت بر حذر دار
  4
  74
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حتما حالا که گوشت خوک خورده سنده سلام و باباقولوس میگیرد و الله هم بجای 72 تا حوری یکی از دوشیزگان را بعنوان جریمه از جسد متعفنش کسر میگذارد و دنیا و اخرتش .... مرغی میشود!
  23
  29
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  ۱۰۲
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  هندو ،مسلمان یا مسیحی و یهودی و هر باور دیگه همه خرافه های دروغ و ساخته ذهن بشر هستن،بعضی از این باورها مانند مسیحیت در ابتدا با قصد خوب و برای تاثیر گذاری بر مردم آن دوران ایجاد شد که بعدها توسط دیگران به سیستمی جهت کنترل زندگی انسانها تبدیل شد برخی هم مانند اسلام از ابتدا برای بدست آوردن قدرت و ثروت ابداع شد.برخی مانند یهودیت و هندو و..از ابتدا افسانه و دروغ بود. انسان موجودی است از خانواده نوعی میمون،با ۹۸ درصد تشابه ژنتیکی با شامپانزه و شباهتهای بسیار بالا و نزدیک ژنتیکی با اورانگوتان و گوریل،جهش ژنتیکی که هنوز منشا اصلی اون کشف نشده باعث بوجود آمدن گونه انسان امروزی و تکامل اون به شکل فعلی از انسان-میمون گونه های اولیه شد،دین و مذهب و خدا،تمام این خرافات و باورهای مذهبی توسط این ذهن و تخیل موجود ساخته شد و هنوز در گوشه کنار دنیا این موجود گرفتار این آفت ذهنی ساخت خودش هست.در جوامع متمدن تر بصورت سیستماتیک و سیاسی و در جوامع بدوی تر مثل هند و قبایل آفریقا و آمازون به شکل سنتی تر و عریانتر.
  6
  56
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  از این بلا و پستی بیشتر بعد از شکست ایران توسط اعراب بر ما آوردند و ما تا به امروز در مقابل قهرمانان ما که اینگونه خوار و کشته شدند، اشک نمیریزیم و اسم خود را بنام قاتلان اجدادمان می گذاریم و به سینه زنی می رویم و گور قاتلان را با هزاران کیلو طلا زینتکاری میکنیم، ای وای بر ما!
  14
  49
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  ارزوی بزرگ من نابودی تمامی ادیان و پیروزی خرد بر خریت است
  9
  71
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  افراط و جهالت توسط هر انسانی محکومه. پیروان ادیان و کسانی که دین ندارند باید حقوق برابر داشته باشن. متاسفانه خیلی از ایرانی های غربتی و در به در که اینجا کامنت میزارن افکار رادیکال و متعفنی دارن که ادمو یاد بسیجی و داعشی میندازن.
  4
  18
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. حاج / حمید / الله ارزوی شما از عجایب هست.
  8
  6
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  به تدریج که میزان معرفت اسلامی درکسی بیشتربشوددراثراین جهش فهم وادراک،سینه زنی به زنجیرزنی ودرآخربه قمه زنی(مخ شکافی) می انجامد!
  3
  19
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  میگم راهبه دلشکسته چرا تو و اون قوچعلی که اسم ایدیش بزرگمردی به اسم زال رو به یدک میکشد که حداقل زال بهش یک عزتی بده که بشه چرت و پرت هاشو هضم کرد نوبتی کامنت میزارین. ای کلکها شیفتهاتون بهم نمیخوره ولی خدایی خرفاتون عین هم مو نمیزنین در مالش پروستات .
  3
  23
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. اجداد اون رهبر الدنگ و پفیوزتان شیطان بزرگ خمینی ملعون هندی زاده هستند و خمینی الدنگ هم هندی ست چطور میتوانی به فک و فامیلای اون شیاد خمینی توهین کنی
  7
  26
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. شانس اورد نخوردت که با یه بشکه ۲۰۰ لیتری پرمانگانات هم نمیشد معده هندی رو تمیز کرد.
  2
  27
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. آرزوی بزرگ من نیز شرفیابی به حضور استاد و تناول ژامبون و کالباس و سوسیس اعلا در محضر بزرگ آزادگان عالم و طنازِ قهار، حاج حمیدِ هما نواز میباشد. چه موقع افتخار میبخشید که خدمت برسم؟!
  5
  13
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. میشه بگی کجاش عجیبه؟ در ضمن به اسم کابری من زیاد توجه نکن من نفوذ یم.
  2
  11
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اولا که خدمت از ماس. یعنی نوکری شما واس ماس . شما فقط امر بفرماید تا بنده با «ودکای رومی»در اسرع وقت پذیرای شما باشم. حالا کی میای اتریش؟ خودم در بست در خدمتتون هستم.
  3
  11
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. برادر ارشادی. شما میان این همه بردار ارشادی در اینجا با عقلترین می‌‌باشید. حالا این هندی‌ها را ول کنید. از اسلام عزیز خودمان بگویید. با اجازه شما .یک پرسش شرعی. یک چیزی است. یک هفته مغز من را خورده. ما زمانی‌ که نماز می‌‌خوانیم. می‌‌گوییم. اشهد آن رسول الا. من گواهی می‌‌دادم . رسول رسول خداست. حالا این پرسش ما ؟ رسول خودش چه می‌‌گفت ؟ زمانی‌ که نماز می‌‌خواند ؟ "اشهد آن بنده خودم شخصا رسول خدا" ؟ التماس دعا
  3
  18
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. نخیر جانم، بنده خیلی کوچکتر و بقیه همه سرو هستند. ولی، بله در جواب جنابعالی :اولین کسی که عمل به دستورات دین بر او واجب می‌شود، خود پیامبر است. بنابراین باید بدون هیچ تفاوتی (مگر در مواردی که وحی مشخصی درباره آن وجود دارد)، خودش نیز به دستورات دین عمل کند. واجباتی که نسبت به مقام رسالت از سوی خداوند وجود دارد، بر خود پیامبر هم واجب است. می‌توانیم بگوییم پیامبر خدا، شخصیتی حقوقی نیز دارد که در کنار شخصیت حقیقی او قرار می‌گیرد. دستوراتی که نسبت به شخصیت حقوقی او وجود دارد بر خود شخص حقیقی پیامبر نیز واجب است. برخی از این دستورات را می‌توان چنین نام برد: پیروی از وحی نازل شده بر قلب نبی، صلوات فرستادن بر نبی (که در قرآن کریم به آن دستور داده شده است مبارکه احزاب، آیه ۵۶) و پیامبر دانستن شخص محمد بن عبدالله (ص).
  15
  5
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
  ۴۰
  Herzl - امستردام، هلند
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. عزیزم حواستو جمع کن آن دفعه رفته بودى استخر کوردها شما را به اعماق استخر کشیدن پائین و الان هم این هندیه زشت و سیاهش رو مى خواسته بماله بهت این چه وضعیه. من الله توفیق.
  1
  9
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. نفوذی کجا هستید حالا؟
  3
  1
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. بی خیال.هر جور دوست داری حساب کن. مهم نیست معلومه تازه واردی
  0
  2
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::Herzl - امستردام، هلند::]. واقعا خدا رحمم کرد و الا الان اینجا نبودم کامنت بزارم. فکر کنم کولبر بودند که تونستند با اون استادی بکشنم زیر تو اعماق. ولی دم نجات غریقا گرم، با چک و اردنگی انداختنشون بیرون.
  5
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  من مخالف اسلام هستم و هیچ اعتقادی به خدا ندارم ولی این دلیل نمیشود انسان آزاری کنم هر کسی در انتخابش باید آزاد باشد این وحشی بازیها در یک حکومت منطقی و دموکراتیک ممنوع است
  0
  4
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. حالا قبلش بهم محرم شدی بودین(تو استخر ومیگم) یا باز تو جهنم هم باید تو رو تحملت کنیم که اینکار تو دینت گناه کبیره هست البته اگه بتونی سر خدا شیره بمالی که تفاوت فرهنگی بود و بد تفسیر نکنه.
  0
  8
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
  نظر شما چیست؟