مجتبی ذالنوری : خبرنگاران مرض دارند!

خبرنگار روزنامه همشهری: از  مجتبی ذالنوری(نماینده مجلس) پرسیدم که چرا بازدیدتان از سد ۱۵ خرداد قم انقدر سریع بود، گفت: «انتظار داشتید شب رادرآن چاله بخوابم یا آنجا زندگی کنم؟!... کتاب نبود که تا آخربخوانمش» گفتم بازدیدتون لقب سریع ترین بازدید رو تو شبکه‌های مجازی گرفته؛ گفت: «مرض دارند و می‌خواهند تخریب کنند.»
بررسی و کنترل سد زیر ۱۵ ثانیه توسط یک اخوند ایشان آخوند ذوالنور نماینده قم است ویدیویی از مجتبی ذوالنور جانشین سابق نماینده رهبر در سپاه و نماینده فعلی قم در مجلس در حین بازدید از سد ۱۵ خردادقم بوده. ویدیویی که با توضیحاتی همچون "قم نیازمند نماینده‌ای است که به هنگام ضرورت، مانند این روحانی عبای خود را جمع کند و به بازدید سد برود" بر روی شبکه های اجتماعی تبلیغ شده است.در این ویدیو آقای ذوالنور، ظاهرا برای آنکه مطمئن شود خطر سیل مردم قم را تهدید نمی کند، از پلکانی فلزی پایین می رود تا به ارزیابی وضعیت آب سد بپردازد. مشکل آنجاست که این پایین رفتن و بالا آمدن، سرجمع بیش از ۲۰ ثانیه طول نمی کشد و میزان توقف او در پایین پلکان برای بررسی وضعیت آب، از ۲ ثانیه تجاوز نمی‌کند.طبیعتا برداشت تعداد زیادی از کاربران فضای مجازی از این تصاویر، در این حد می‌شود که یکی از صاحبان قدرت، که از وضعیت سدها سر در نمی آورد و انگار از تماشای امواج هم می ترسد، با شتاب از یک پلکان پایین و بالا رفته تا از او فیلم بگیرند.
+9
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  تو خراب به دنیا اومدی کپک درست شدنیم نیستی یعنی همتون مخرب و فاسد بی مصرف هسسسسستین
  3
  25
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  مون خا فکر هکرده که او را "گُشک" بزه! من که فکر کردم که او را زنبور نیش زد!
  4
  14
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۹
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  اصلا چرا رفتی پوفیوز
  1
  14
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  نمره من به این آخوند از 10 به او 7 هست درسته اشتباهاتی داشته اما واقعا نشون داده منافع ایران براش مهمه. شما برید بمیرید این همه تبلیغ حسن روحانی رو میکردید.
  9
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  خبرنگارا مریضند مرگ بر آمریکا اسرائیل نابود باید گردد همه بد هستند و فقط شما حـ... ها خوبید
  0
  7
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  خبرنگاران باید مریض باشند دنبال اراذل واوباشی مثل شما باشند شب روز بگردن وتا شماها را افشا کنند وبعد برن زندان اگر مریض نبودن که زندان را بجان نمی خریدن پوفیوز
  0
  4
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
  نظر شما چیست؟