توقیف پرفروش‌ترین فیلم ایام نوروز

وزارت ارشاد ایران اعلام کرد فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» را که پُرفروش‌ترین فیلم اکران نوروزی است به دلیل « عدم حذف کامل برخی از صحنه‌های اعلامی از سوی شورای پروانه نمایش در برخی از سینماها» توقیف کرده است.
 
این فیلم پس از چهار هفته نمایش در ۱۴۰ سالن سینما با فروش ۲۲ میلیارد و ۱۸۹ میلیون تومان پرفروش‌‌ترین فیلم ایام نوروز بوده است.
 
در این فیلم هنرمندانی چون مهران مدیری، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، غلامرضا نیکخواه، ساره بیات و بهرام افشاری ایفای نقش می‌کنند.
بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا «برخی شوخی‌ها و الفاظ» که وزارت ارشاد خواستار حذف آنها شده بود در نسخه‌های نمایش داده شده در برخی سینماها حذف نشده است.
+3
رأی دهید
-19
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  اینا همه تبلیغه. دوتا از جیره خار‌ترین بی‌ شخصیت‌های ایرانی‌. گلزار و مدیری
  5
  39
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  چه تیپ دیوزگی و پاچه خواری قشنگی بخود گرفتید,حقا که این نقش را شماها میتوانید بزیبائی ایفا کنید ,ترکمون زده ها
  5
  21
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  نظر شما چیست؟