«احمدی‌نژاد انقلاب ۵۷ را کار انگلیس می دانست»

عصر ایران: بنده خودم در این جلسه در ولنجک حضور داشتم و بدتر از موارد فوق را گفتند و به دلیل توهین ایشان آن جلسه را ترک کردم و مقدمه قطع ارتباطم با ایشون شد.
 
حجت‌الاسلام امیری‌فر، روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد در دوران ریاست‌جمهوری‌اش، برخی اظهارات جنجالی او را تایید کرد.
 
به گزارش ایسنا، «عباس امیری‌فر» نزدیک‌ترین روحانی به احمدی‌نژاد در دوره ریاست‌جمهوری در یادداشت ارسالی به انصاف‌نیوز حرف‌های منسوب به احمدی‌نژاد که انقلاب سال ۵۷ را کار انگلیس خوانده تأیید کرد؛ در حالی که مشاور احمدی‌نژاد آن را تکذیب کرده است.
 
حجت‌الاسلام امیری‌فر در متن درباره نقل قولی از احمدی‌نژاد در جلسه‌ای خصوصی که گفته «انقلاب کار انگلیس بود» نوشت: «سلام برادران عزیزم. بنده خودم در این جلسه در ولنجک حضور داشتم و بدتر از موارد فوق را گفتند و به دلیل توهین ایشان آن جلسه را ترک کردم و مقدمه قطع ارتباطم با ایشون شد. حالا مختارید باور کنید یا نکنید و به قول ما طلبه‌ها فلک‌الخیار. اگر نگاهی به مصاحبه‌ای اخیرش بکنید بدتر از این حتی به حضرت آقا کنایه‌های توهین‌آمیز هم داشتند!
 
الله‌اکبر از انسان. چه جور موجودیه. انسان میتونه از فرش به عرش برسه مثل ادواردو انیلی و مالکوم ایکس که جز شهادت چیزی نصیبشان نمیشه یا میشه از عرش به فرش رسید مثل همین موجود عجیب که از رزمندگی و سرباز ولایت به جانوری عجیب میرسه.
 
خدا رحممان کند و به فکر دعای پیامبر عظیم‌الشان‌مان می‌افتیم که نیمه‌های شب دعا می‌فرمایند که الهی لا تکلنی الی نفسی طرفه عین ابداً. ایشون بعد از نهی ارشادی حضرت آقا برای کاندیدا شدن ریاست‌جمهوری و رد صلاحیت بی‌سابقه شورای نگهبان به اتفاق آرای ۱۲ نفر فقها و حقوقدان‌ها کینه عجیبی از نظام و مقام معظم رهبری گرفته است!
 
باکمال افتخار به همه اعلام می‌کنم اینجانب شیخ عباس امیری‌فر، عضو رسمی سپاه پاسداران با رتبه ۱۹ معادل سرلشکری بوده و در حال حاضر بازنشسته هستم.»
+39
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان
  هم کودتای 28 مرداد هم انقلاب 57 بدست آخوندهای مرتجع رقم خورد. انقدر نگید انگلیس کرد. امریکا کرد. شوروی کرد. این دمل چرکین در داخل جامعه ایران بود و سرباز کرد
  14
  26
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  احمقی نژاد با همه خریت و بیشعوری اینو درست گفته شورش ۵۷ و خمینی محصول مشترک آمریکا و انگلیس بوده و خمینی دست پرورده انگلیس و آمریکا و روسیه
  9
  28
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  انقلاب سال 57 محصول مشترک حزب دموکرات امریکا و تمام چپول های دنیا بود چون نان چپول از چپاول دیگر کشورها فراهم می اید
  4
  29
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  چه گفته باشه و یا نگفته باشد! هر کسیکه ادعا میکند که تمام حرکات سیاسی جهانی در دست ملکه الیزابت نیست، یا دیوانه است و یا ناآگاه! ده ها گزارش خواندم که در راس هرم قدرت چه از الیو میناتی و چه از Skul & Bones و و و، این شاه انگلیس است که اختیار کره زمین در دست اوست! بیخود که نیست که پسر سید پروستات تاخت میکنه به لندن تا در آنجا بچه دار شود!
  8
  22
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  اسناد ویکلیکس هم ثابت کرده که خمینی با امریکا در ارتباط بوده و خمینی دست پرورده ی آمریکا بوده
  1
  10
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان
  با انداختن اشتباه خود به گردن دیگران راه به جایی نمیبریم. چرا در انگلستان انقلاب اسلامی نمیشود؟ بدبختی ما نیروهای متحجر اسلامی ودر راس ان روحانیت هستند که حاکمیت مردم را برنمیتابند. حتی شاه هم در نهایت مشروطه را پذیرفت و با گامهایی هرچند کند به سمت دموکراسی میرفت اما این جماعت جز حکومت شریعت را نمیپذیرند و بخاطر ان با هر نیروی داخی و خارجی هم زد و بند میکنند. ایراد در داخل جامعه ماست. انقدر نگویید انگلیس کرد یا امریکا و شوروی. باید دخل اخوند را اورد. دول خارجی بهرحال جز منافعشان را نمیبینند.
  0
  4
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. ...... از تحلیلت می باره
  3
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
  نظر شما چیست؟