فراموشکاری فاجعه آفرید

پلیس چین اعلام کرد که فراموشکاری پدری موجب مرگ فرزند چهار ساله‌اش شد.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، این دختربچه چهار ساله که مدت ۹ ساعت در خودرو و در گرمای بسیار بالا حبس بوده در نهایت به دلیل خفگی جان خود را از دست داده‌ است.

پلیس در رابطه با علت فوت این کودک گفت: پدر این دختربچه قصد داشته فرزند خود را به مهدکودک برساند اما به دلیل اینکه سرگرم بازی کردن در تلفن همراهش بوده فراموش می‌کند دخترش را از خودرو پیاده کرده و او را به مسئول مهد تحویل دهد.

این مرد با این تصور که فرزندش را به مسئول مهد سپرده، روانه محل کارش می‌شود و این درحالیست که احتمالا کودک در صندلی عقب به خواب رفته بود.

بنابر اعلام پلیس چین، مادر کودک که هنگام عصر برای تحویل او به مهدکودک مراجعه کرده بود متوجه عدم حضور فرزندش شد.

به گزارش اینترنشنال بیزینس تایمز، پلیس پس از مطلع شدن از موضوع و آغاز جست‌وجوها، کودک را در حالیکه به دلیل گرمازدگی و خفگی از حال رفته و علائم حیاتی نداشت، داخل خودروی پدرش پیدا کرد. کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان اعلام کردند که او فوت کرده‌ است.
+23
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  پدر بی مسئولیت. پدر ابله. پدر نادان. پدر حیوان صفت و پدری که فقط بدرد پاک کردن چاه توالت میخورد. مرتیکه عمله.پفیوز. بی شرف. جانور
  17
  31
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان:دوست عزیز میفهمم که حس انسان دوستی ات شدیدا بجوش آمده ولی فکر نکردی که اقوام آن مرد بیشعور فارسی بلدن و عضو این سایت هم هستند که تا الان 8 تا منفی بشما دادند؟بنی آدم اعضاء یک پیکرند-ولی بعضیاشون کمی ابله اند.
  2
  22
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Srnator تهران ایران. سناتور عزیز.اولا که این مردک از چین است و ایرانی نیست. در ثانی ایرانی هم باشد ایا شما بعنوان یک پدر میتوانی تحمل کنی ؟؟. ان کسی که باین واقعیت منفی میدهد باید بگویم منفی بافکار خودش داده نه بمن. موفق باشی عزیز
  2
  7
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
  نظر شما چیست؟