ماجرای بوسیدن دست همسر ترامپ توسط ملک سلمان در سفر به عربستان

خبر آنلاین : دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا فاش کرد در سفر خود به عربستان مجبور شده برای توقف بوسیدن دست ملانیا همسرش توسط ملک سلمان وارد عمل شود.

مجله نیوزویک به نقل از دونالد ترامپ که در جمع شماری از قانونگذاران و حامیان مالی بالاتر از ده هزار دلار به برنامه انتخاباتی‌اش سخنرانی می‌کرد، نوشت: وقتی در مه 2017 به عربستان سفر کردم دستیارانم به ملانیا گفته بودند ممکن است ملک سلمان حاضر به دست دادن با او نباشد.
 
به گزارش اعتمادآنلاین، او در این رابطه افزود: وقتی به آنجا رسیدیم پادشاه عربستان در پایین پلکان هواپیما منتظر ما بود با اودست دست دادم، بعد از من ملانیا دست خود را به سوی ملک سلمان دراز کرد، او دستش را گرفت و 3 بار آن را بوسید بعد از آن من به او گفتم جناب پادشاه بس است 3 بار بوسیدن کافی است.
+76
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  اگه جلوش رو نمیگرفت احتمالا همون جا میزدش زمین!!ش
  16
  137
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  بعد بما یاد دادند که قیافه مهم نیست، هر چه که هست آقا باش و به دخترها هم یاد دادند؛ سنگین باش تا شوهر خوبی نصیبت شه! ببینید، یک ملانی با آن قیافه اش حتی باعث ربودن شعور آدمی میشود تا چه رسد به این جلادان اسلامی!
  16
  49
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
  ۴۰
  Zaall - اصفهان، ایران

  فکرش را بکن‌ این ملک سلمان توی ایران طرف دار داره!
  45
  24
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چون اسلام مذهبی بسیار متحجر و اصلاح پذیر هم نیست احتمالا پادشاه عربستان هم که قدری متجدد هست به سرنوشت پهلوی ها دچار خواهد شد
  18
  37
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک

  این جریان همون صحابه است که وقتی عایشه رو میدیدند در خفا بعنوان سوژه. پس این ملانیا جون فقط برای ما جون نیست.
  41
  16
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  ....این چیزی نیست که دربارش بشه دروغ گفت و با یه سرچ ساده میشه واقعیت دید . اما متاسفانه بعضی ها به خودشان همون زحمت سرچ را نمیدهند.
  1
  17
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن

  اگر جلوش نمیگرفت فکر کنم شروع می کرد به لیس زدن
  6
  38
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان

  شاه دوزاری. در کل خاورمیانه و جه بسا کل تاریخ یک شاهنشاهی واقعی وجود داشت و ان متعلق به ایران بود. لقب شاه به این عفریت دادن مضحکه مقام پادشاهی است.
  14
  34
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
  ۶۳
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  روزى فرا خواهد رسید که تمام آخوندها وادار شوند که پاى بانوان ایرانى از قبىل نسرین ستوده ها و نرگس محمدى ها را ببوسند و عذر خواهى کنند و بعد هم عمامه و عبا را از تن در آورده و آتش بزنند.
  5
  37
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  حالا بازم خوبه که جای دیگه ای رو نبوسیده.
  5
  21
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  میبینید قضیه خاشقچی چقدر زود فراموش شد.
  2
  23
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  باید سوال کرد که اگر ترامپ همسر ملک سلمان را میبوسید چه اتفاقی میفتاد.
  1
  29
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  فکر کن اینا با این همه پول و زن تو کف زن ترامپ هستند این جماعت خود شهوت هستند.
  4
  13
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. تو ....چرا به عقاید دیگران توهین میکنی پشت اسم مذهبی پنهان شدی نامرد.
  14
  15
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. شما به همون چیزی که من توهین کردم اشاره کن، تا با سند از کتب همون جماعت نشون بدم که از روایات خودشون هست. در ضمن درست هم صحبت کن. اینجا چاله میدون نیست.
  19
  17
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. آره دیگه دقیقا وقتی محمد و علی و عایشه سه نفری در یک رختخواب میخابیدند اینو من نمیگم خود علی گفته سه تایی در زیر یک لحاف و دیگه بقیشو سانسور کرده علی
  5
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. روایت است که علی (ع) با رسول خدا به مسافرت رفت و عایشه همراهش بود و تنها یک لحاف همراهش بود ! و رسول خدا بین من و عایشه ( یعنی علی و عایشه) خوابید ! و هنگامیکه شب برای نماز شب بر خاست من و عایشه در یک لحاف بودیم !!!! قال علی سافرت مع رسول الله و کان له لحاف لیس له لحاف غیره و معه عائشه و کان رسول الله ینام بینی و بین عائشه فاذا قام الی اللصلوه اللیل بحار الانوار جلد ۲ ص ۴۰ دار احیاء التراث العربی بیروت بحار الانوار ص ۲۹۷ ۳۱۴ جلد یک ص۴۰ کتاب سلیم ابن قیس ص ۲۲۱
  5
  4
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]اینها که از نوه نتیجه پیغمبرتون و امام هاتون هست در قرن بیست یکم ببین انون موقع چی بودن این عربها در چهارده قرن پیش زنها چی میکشیدن از دست این حشریها بخصوص که همشون فامیل بودن محمد سر دستشون و علی وعمر وحسن و حسین و شمر و یزید وابوبکر و غیره که همشون زنباره و حشری برای رسیدن سر قدرت و خانم زدن همدیگر بقول خودشون شهید کردن .
  3
  6
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. هزاران لایک دارید
  0
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. ممنون از زحمت شما. ولی من میخوام خود این پارس صداش دربیاد کدوم توهین منظورشه تا قابش کنم رو دیوار. ولی انگاری که دمش رو گذاشته لای پاش و عوعوش درنمیاد.
  5
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. خب شما کینه عجیبی نسبت به دین جهانی داریخدا تو رو به راه راست هدایت کند.
  3
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. خب اول شما شک نکن که منافق هستی. دوم اینکه شماها به وجود آورنده جنگ هستید. اهل تسنن بسیار احساساتی و با تعصب (بی جا) هستند این جا که شما توهین میکنی فردا یک شیعه تو خیابون ببیند رو میزنند شهید می کنند بعد شما این وسط کجا هستی.
  3
  5
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. انگاری متوجه نشدی که چی نوشتم که تشکر هم میکنی تفکر .منظورم این بود سکس گروهی از خود...... ترویج پیدا کرد و این سه نفر از پیشگامان سکس گروهی بودند فعلا مراقب باش خودت داری قاب میشی روی دیوار و حواست باشه وقتی دمت لای پاهاته گیر نکنه با ملاج بری توی دیوار
  3
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. آنموقع اسلام به خطر می افتاد و ستون های اسلام به لرزه در میامد و رگ غیرت مسلمانان میزد بیرون
  2
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. شما مثل اینکه دوزاریت کجه جانم. گفتم اونجایی رو که میگی توهین کردم، بگو !!!!
  1
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  . [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. اونقدرا هم که فکر میکنی، شوش نیستم. اینکه زنی خودش بیاد و خودش رو دوبله ارضا کنه، اون دیگه مشکل مردهای مورد سوء استفاده شده از اون شخص نیستند.
  3
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. خب اگر عقل داشتی میفهمیدی. خوبه امثال آدم هایی مثل شماها کمه
  1
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. دموکراسی خدا اجازه داده شما دوتا هر چرت و پرتی دوست دارید بگید در این دنیا اما مطمئن باشید یک روز در دادگاه الهی در مورد این اراجیف مورد مواخذه قرار میگیرید. همونطوری که خلخالی در اون دنیا باید جواب کوروش کبیر رو بده که گفته بود اون لواط کار بوده.
  1
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. میگم نکنه داری خودت رو میگی. اینکه تعصبی هستین و وحشی دیگه مشکل خودتونه. من که استناد به کتب شیعه نمیکنم. اصلا رسم اینه که با یکی میخوای مناظره کنی، باید سند و مدرک رو از تو کتابای خودشون دربیاری که خاموش شن و فقط دست به تهدید بشن. پس این چرندیات رو از تو کتاباتون پاک کنین وقتی که عرضه گوش کردنش رو ندارین.
  4
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. شما یه موضوع رو انتخاب کن، مناظره میکنیم، یه موضوع رو هم من. کفر عایشه، عمر و ابوبکر! مرد میشی؟
  3
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. حالا شما داری این روایت رو از طزف شیعه میکنی، اشکالی نداره چون خود جماعت عمریه و بکریه هم در این موارد روایت کرده‌اند. زبیر و یکی از اصحاب و رسول خدا و ام سلمه زیر یک لحاف:. اسحاق بن راهویه با سند صحیح از زبیر بن عوام نقل می کند که او و یکی از اصحاب به همراه پیامبر و ام المؤمنین ام سلمه زیر یک لحاف خوابیده اند:. 164 - 1977 أخبرنا روح بن عبادة نا حماد بن سلمة عن هشام بن عروة عن أبیه أن رسول الله (ص) بعث لیلة الأحزاب الزبیر ورجلا آخر فی لیلة فقال قرة فنظروا ثم جاءوا ورسول الله (ص) فی مرط لأم سلمة فأدخلهما فی المرط التزق رسول الله (ص) بأم سلمة. هشام بن عروه از پدرش نقل می کند که در شب جنگ احزاب رسول خدا (ص) زبیر و یکی از اصحابش را برای نگهبانی خواست ! آنان رفتند و نگاه کردند و سپس آمدند ؛ در حالی که رسول خدا و ام سلمه در زیر لحاف بودند؛ پس آن دو نفر را نیز لحاف جا دادند و خود آن حضرت خود را به ام سلمه چسباند.
  1
  0
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. اول خدا را ثابت کن بعد دادگاه و عدل خدا را .بله من از این دین متنفرم نه تنها از اسلام بلکه از همه ادیان متنفرم .شما هم همانند تفکر یا همان فاطی شله برو پروستات آقا را بمال
  1
  1
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::پارس 1404 - وطن، ایران::]. [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]بابا اسکلها اگر بهشتی وجود داشت این اخوندها زوتر از تو خودشو میرساند به بهشت میرفت رو مین یا زیر تانک یا به خودش بمب وصل میکرد و میرفت تو جمع کافرها منفجر میکرد بقول شما خودشو زودتر برود بهشت بابا یکم اون موتور عقل رو به کار بندازید بابا تا کی میخواهید خودتون رو و دیگران رو گول بزنید همین اخوند جماعت دو دستی نمی چسبیت به قدرت بعد بگه بفرمائید اول شما بروید بهشت اسکلها .
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۳
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  خوبه حالا سرش نکرد زیر دامن خانوم اونجاشو بوس کنه بعد بگه بهشت زیر پای زنها هست
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]تو اونجا بودی ببینی از کجا معلوم که نجس باند روایت را ول کن خیلی روایت ها هست که معلوم نیست یک کلم چهل کلام میشه چه کلکی بوده .
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
  ۳۷
  باور عمیق - قم، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. خیلی بیشعوری . با این تعریفی که تو ارائه میدی، پس پیغمبر خیالی تو خیلی بی غیرت بوده
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۹
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. آهان، آنجایی که از کتابهای مرجع خود عمریها در مورد فسخ و فجور عایشه و صحابه سند می‌آوریم، میگید معلوم نیست، شاید دروغ باشد. همیشه گفته‌ایم که اساس و پایه مذهب شما بر دروغ و تزویر بنا شده. با بد کسی طرف شدید، با اینکه هنوز به درجه اجتهاد نرسیده ام، ولی تک کل جماعتتون رو حریفم.
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. عجله کردی، نگرفتی. اون روایتی رو که من نوشتم از کتب عمری است. جماعت اونها هست که همیشه به پیامبر ص توهین میکنه! مگر همین عمر نبود که گفت نعوذبالله پیامبر ص هذیان میگوید؟ اون چیزی رو هم که نوشتی ندیده میگیرم. برو جانم اول درست متوجه شو، بعد کامنت بزار. عجله کار شیطونه.
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  یعنی فکر کن چی شد ترامپم غیرتی شده D:
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. متاسفانه بله در کتب اهل تسنن به پیامبر و اهل بیت ایشان بسیار توهین شده و این نشون میده اهل باطل هستند اما باز شما نباید این جماعت رو تحریک کنی. بالاخره اگر عقل شدند کافر میشدند تا مسلمان سنی
  1
  1
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. الحمدالله پس شما خودی هستی. بیم از این داشتم از دشمنان ولایت باشید. برادر عزیز من چرا نباید حقایق را روشن و در مقابل این جماعت سکوت کرد؟ شما در ولایت در امان هستی. اینجا اگر بو ببرند که از منتظران ظهور هستید، جانتان در خطر خواهد بود، مخصوصا از طرف جماعت دشمن فارسی زبان. توجه کنید آیه مبارکه سوره بقره ۴۲: وَ لا تَلبِسُوا الحَقَ بِالباطِلِ وَ تَکتُمُوا الحَقَ وَ اَ نتُم تَعلَمونَ؛ *حق را با باطل مخلوط نکنید، و حقیقت را با این که مى دانید، پنهان نکنید*. انشاالله که خداوند حوایج شما گرامی را برآورده کند.
  2
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. پیغمبر خیالی را خوب آمدی پیامبر اسلام شخصی بیمار بوده بیمار جنسی و بیمار صرعی و توهمی
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. سنی و شیعه یکی هستند هر دو معتقد به ممد و جنایات ممد ننگ به جفتشون
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
  نظر شما چیست؟