جوان ۳۰ساله قبل خودکشی پول و خودرو شاسی بلندش را به سیل‌زدگان اهداء کرد

جوان ۳۰ ساله با بریدن شیرگاز و خفگی در خواب خودکشی کرد. او قبل از اقدام به خودکشی، یک میلیارد ریال به همراه خودرو شاسی بلند خارجی خود را به سیل زدگان کشور اهداء کرد.
 
سرهنگ جمشید باقری رئیس پلیس این شهرستان با اعلام این خبر می‌گوید: این اتفاق در یکی از مناطق شهر همدان رخ داده است.
 
وی در تشریح این خبر گفت: دو روز قبل خبر مرگ مشکوک جوان ۳۰ ساله ای در منزل مسکونی وی از طریق پلیس ۱۱۰، اطلاع رسانی شد.
 
بلافاصله مامورین کلانتری در محل وقوع حادثه حضور پیدا کرده و در ادامه قاضی کشیک به همراه پلیس آگاهی و پزشکی قانونی نیز در محل حاضر می شوند.
 
در تحقیقات از مالک منزل مسکونی، وی اعلام می کند که با استشمام بوی شدید گاز به دنبال منشأ بوی گاز رفته و متوجه می‌شود که این بو از طبقه پایین منتشر می‌شود به همین علت اقدام به در زدن می‌کند که وقتی کسی در را باز نمی کند از پنجره وارد خانه شده و با جسم بی جان مستأجر خود مواجه می‌شود.
 
پلیس در ادامه بررسی صحنه حادثه و در کنار جسد بی جان این جوان ۳۰ ساله، دست نوشته ای که در آن متنی با این مضمون که به علت اختلافات خانوادگی دست به خودکشی زده است پیدا می کند.
 
این جوان طی این نامه به اهداء مبلغ یک میلیارد ریال از دارایی به همراه خودرو خارجی شاسی بلند خود به سیل زدگان نیز اشاره و تاکید کرده است.
 
این جوان طی همین نامه، به نحوه خودکشی خود، که ابتدا چند قرص خواب آور مصرف کرده و سپس با بریدن شیرگاز به خواب ابدی رفته است نیز اشاره کرده است.
+25
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  خدا بیامرزدت مرد. تفکر خجالت بکش ازین خدابیامرز دیگه کم پروستات مالی کن و ....بشو حداقل اگه وجدان نداری
  10
  77
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  جالب بود. حرفی ندارم. یعنی قضاوتی ندارم.
  17
  20
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان

  نمیشد آقایان جنتی ، خامنه ای ، لاریجانی و و . دسته جمعی خودکشی کنند و پول هایشان را هم بریزند دور؟ ما به پولشان واقعا نیازی نداریم. فقط گورشان را گم کنند!
  7
  44
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۵۲
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  ایکاش اینکار را نمیکرد!
  0
  34
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
  ۶۳
  PAARISA - آمستردام، هلند

  یکی دیگه از قوانین بدوی مدنی ایران که بر پایه شرع نوشته شده اینه که وصیت نامه , حتی اگه محضری هم باشه اعتبار نداره , و وراث شرعی اگه دلشون خواست میتونن عمل کنن ! مسلمان میتونه ماکسیمم برای ثلث اموالش وصیت کنه , تکلیف ۲ ثلث دیگه رو الله مشخص کرده و صاحب مال نمیتونه در موردش تکلیف مشخص کنه
  3
  28
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::PAARISA - آمستردام، هلند::]. من نمیدونم قانون ثلث یا یک سوم از اسلام استخراج شده یا هرجای دیگه. اما اتفاقا قانون خوبیه. چون اعضای خانواده وقتی در یک خانواده متولد میشن و همراهی میکنن و همزیستی میکنن ذاتا در اون زندگی حق پیدا میکنن. این وسط یه پدر لجباز تصمیم بگیره اموالش رو به خیریه یا هرجا بده حق واقعی عده ای خورده میشه. من این قانون رو اتفاقا خیلی پیشرفته میدونم. برام هم مهم نیست اسلامیه یا ضد اسلامی
  10
  7
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶
  ۳۵
  MehranIrani - وین، اتریش
  [::PAARISA - آمستردام، هلند::]. شما میتونید سند صلحی بزنید و کل اموالتون رو بدون اینکه یک ریال ازش کم بشه به نام هر شخصی که خواستید سند بزنید. مضمون سند صلحی اینه که مادامی که زنده هستید در ملکیت شماست و به محض مرگ میرسه به اون شخصی که تو دفتر خانه به نامش سند صلحی تنظیم کردید البته هنگام سند زدن میتونید بگید قابل فسخ از طرف مالک باشه یا نباشه که اگر یه وقا پشیمون شدید بتونید فسخش کنید.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۳
  نظر شما چیست؟