مرد متاهل افغان , گوش ها و انگشتان زنی که تقاضای ازدواج او را نپذیرفته بود بُرید

یک مرد اهل افغانستان گوش‌ها و انگشتان زنی که او را به همسری نپذیرفته بود، برید و سپس او را در یک آپارتمان اجاره‌ای کشت.
 
پلیس استانبول سه‌شنبه 9 آوریل اعلام کرد، یک مرد افغان را دستگیر کردند که اعتراف کرده زنی افغان 25 ساله‌ای را کشته و گوش‌ها و انگشتانش را بریده است. این زن پیشنهاد رابطه و ازدواج این مرد را رد کرده بود.
روزنامه مترو گزارش کرد اهالی یکی از مناطق بخش اروپایی استانبول با پلیس تماس گرفته و گفته‌اند که از آپارتمانی در همسایگی آنها بوی تعفن می‌آید. هنگامی که پلیس درب آپارتمان را شکسته و وارد آن شد، با جنازه زنی مواجه شد که انگشتان و گوش‌هایش بریده شده و در زیر تخت گذاشته شده‌ بود.
تحقیقات پلیس جنایی پلیس ترکیه را به مردی افغان 29 ساله به نام «زیوار فولار» رساند. یک راننده به پلیس گفت، این مرد را به همراه یک چمدان بزرگ به این آپارتمان که یک آپارتمان اجاره‌ای برای گردشگران است، رسانده بود.
 
زیوار فولار پس از دستگیری اعتراف کرد که ناجیه عرب‌زی 25 ساله را پس از آنکه پیشنهاد ازدواجش را رد کرد، کشته است. نکته قابل توجه این است که زیوار فولار خود متاهل است و با همسرش در استانبول زندگی می‌کند.
+15
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  هر چه که خنده گرفتیم، از سر نعمت دین و تربیت اسلامی سرمان آمد، فقط این فرهنگ افغانی را نصیبمان نکن، هر چند کم و بیش بسوی اینگونه جنایات به پیش میرویم چون تجاوز به پسربچه های افغانی توسط پسربچه های ایرانی! چه دین چندش آوری داریم ماها
  32
  85
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  خب گودرزی رفیق گرامیخ چه ربطی به شقیقه داره؟من فکر نمیکنم مذهب در این میان اصلا رولی بازی کنی
  92
  20
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  خوشحالم از اینکه از این ایران خرابه شده پا به فرار گذاشتم ولی من از خدا بی خبر، خود را در ایرانیان یوکی یافتم! گویند؛ مار از پونه بدش میاد ولی همیشه سر راهش سبز میشه! جان کلام اینکه؛ معنی گودرزی را نمیدانم ولی یکجورهایی حدس میزنم که منظورت چیست!؟ اگر تا به حالا وخامت روابط جنایت تجاوز و هزاران عذاب اجتماعی را در دین اسلام نمیبینید، مقصر من نیست و کاری از دستم بر نمی آید! فقط مطالعه را میتوان بشما سفارش بکنم!
  44
  45
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
  ۴۰
  Zaall - اصفهان، ایران

  [::scandal - برلین، آلمان::]. پس شما از هموطنان افغان هستید! مگر سپاه چه ظلمی در حق شما کرده که اینچنین به سپاه حمله می کنید!؟
  74
  13
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. چنان با صدای بلندی خندیدم که همکاران آلمانی م چنان نگاه و خنده ایی کردن که نگو و نپرس!
  14
  29
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Scandal برلین حرف دلت را بزن عزیز دل برادر.خخخخخخنده ای که تمامی ندارد
  1
  19
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::scandal - برلین، آلمان::]. همه چیمون باید به همه چیمون بیاد دیگه. یادمه هفت هشت سال پیشا یه کنفرانس داشتیم در این باب. عدم توجه به اموزش عواقب بدی داره. شما یه سر به شهرای دور افتاده بزن ببین چه خبره. خودم رفتم دیدم میگم. اموزش نباشه مردم همین میشن. چرا امارات متحده عربی که مسلمونن یا قطر یا عمان اینطور نیستن؟ چون اموزش دیدن چون دولت و مسئولاشون نگران بودن و هستن.
  9
  14
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. سپاه تروریستیه. یه گروه تروریستی. من میتونم بگم سپاه بزرگترین گروه تروریستیه که دنیا تا الان به خودش دیده. مثل اینه یه ژاپنی بیاد بگه القاعده مگه چه ازاری به ژاپنی ها رسونده که امریکا با القاعده میجنگه؟. حرفتون اینقدر احمقانس.
  7
  29
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. آقای ساندیس خور اسلامی اتفاقا بخاطر همین دین است و همین دین رول اصلی تجاوز و قتل را بازی میکند واقعا شما هر بار نظرتون در باره دین و اسلام تغییر میکنه و در نهایت کاملا مشخصه که ازساندیس خوران همین رژیم هستید ولی به ظاهر مثلا مخالف ولی سید علی رهبرت است و جانت را فدای او میکنی
  4
  29
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  این اخلاق در افغانها و پاکستانیها و عراقیها دیده میشه. کشورهایی که مردمش به بد زندگی کردن عادت دارن. متاسفانه در مناطق شرقی ایران هم دیده میشه (چه بلوچها چه سیستانیها به وفور دیدم). یعنی مردی که متاهله و با پررویی تمام میخواد 1 دختر دیگه رو هم صاحب بشه و خانواده دختر تعصب و مقابله جدی نمیکنن. انگار نمیخوان این رسم خراب بشه تا خودشونم نصیبی از این رسم ببرن. در اکثر مناطق ایران اگر مرد زن داری برای بدست آوردن دختر دیگه ای اقدام کنه باهاش برخورد میشه و اگه تلاش کنه قطعا خانواده دختر سرشو میزارن رو سینش یا حداقل انقدر بولابولاش میکنن تا بمیره.
  4
  24
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. ربطش این آیه از تازی نامه است تو که نخوندی کتاب آسمانی ات را چطور میتوانی بگویی مذهب رولی نداره در این جنایت وقتی در کتابتون هم توصیه به کتک زدن زن شده این آیه از کتابتان است درست بخون ..و زنانى را که از نافرمانى آنان بیم دارید نخست پندشان دهید،بعد در خوابگاه‌ها از ایشان دورى کنید و چنان‌چه تأثیر نکرد آنان را بزنید آیه ۳۴ سوره نساء
  7
  20
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. عزیز جان، من شوربختانه متوجه منظورتان نشدم!؟ صحبت از این اسلامی است که در ایران حاضر حاکم است، منو از هر چه دین اسلام متنفر ساخته و اگر هم نمیساخت، من بخاطر اکثریت مردم ستمدیده در خفا فقط به عبادت مینشستنم، زیرا نه وقتی برای زندگی سالم در ایران باقی مانده و جانی!
  0
  7
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. با درود، چشم! شما امر بفرما!
  2
  4
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. من از مذهب طرفداری نکردم خانم محترم، در ضمن مگر تو ترکیه کم از این چیزها میبینی سا'ما بیاد تو همین آلمان قلب اروپاست نگاه کن ببین چند تا ترک زیر سن قانونی زندان است بخاطر کشتن خواهر یا زن برادر یا فامیلهای مؤنث که ادعا دارند به ناموسش توهین شده. من فکر نمیکنم در بین هیچ قومی بشتر از ترکها این اتفاق بیفته چونب این مسئله اونجا طبیعی شده زیاد به چشم نمیاد.
  2
  11
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
  ۶۳
  PAARISA - آمستردام، هلند

  این که انگشت و دماغ کسی که گفت نه رو ببریم دستور اسلام نیست , ولی نتیجه تربیت اسلامی صد در صد هست ! دینی که زن رو کالایی قابل تملک تعریف میکنه , خوب اگه گفت نه باید بزنی تو سرش , حالا این تو سر زدن بنا به رفعت ارباب میتونه متفاوت باشه , یکی اگه تلوزیونش سوخت میزراتش فقط دم در , یکی یک لگد هم بهش میزنه خوردش میکنه و میندازه سطل اشغال !
  2
  24
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. لازم به یادآوریست که من مدتی در آلمان هستم، آلمانی که خیلی نسبت بهم دیگر و بخود سختگیر هستند و اگر من در کشوری چون ژاپن و یا ترکیه زندگی میکردم، حتما همانند ژاپنی ها و ترکها فکر و رفتار میکردم و اگر یک کم به انتقاد شما بنگریم، انتقاد شما همانند اسلامیون مدرن است که همه گناهان را به گردن ضحاکان ایرانی گذاشته و باز دم از اسلام میزند و به دیگران اجازه انتقاد از این دین را نداده و اگر از ایرانی بودن مان ایراد گرفته، شاید هم میهنان متعصب هم دلگیر شوند که این ربطی به ایران و فرهنگ ما نداره که با این افکار و عمل مان سر خود را شیره مالیده و پاسخ مشکلات بنیادی مان را به نسل دیگر حواله خواهیم کرد!
  2
  9
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. بخواب لحاف یخ نکنه کرد عراقی نژاد
  4
  6
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۹
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  این کار تحت تاثییر فرهنپ پشتونوالی هست و پشتون ها تبار یهودی دارن در فرهنگ یهودی های سنتی هم چنین میکنن حتی در اسرائیل یک بار خواستن سگی رو سنگسار کنن و این خبر از جهالت و عقب ماندگی میده اما در آئین مهر و زرتشت از از خبرا نیست
  8
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
  نظر شما چیست؟