دادستانی سوئد علیه سه مامور پلیس که یک پسر مبتلا به سندروم داون را کشتند، اعلام جرم می‌کند

صدای آمریکا :دادستانی سوئد علیه سه افسر پلیس این کشور که با شلیک گلوله یک پسر ۲۰ ساله مبتلا به سندورم داون و اوتیسم را در ماه اوت گذشته کشتند، رسما اعلام جرم می کند.
 
به گزارش رویترز در روز جمعه ۲۳ فروردین، اریک تورل که سن عقلی یک کودک سه ساله را داشت، پس از آن که در شب برای بازی از خانه اش در استکهلم خارج شد، به ضرب گلوله های ماموران کشته شد.
 
پلیس در یک محله مسکونی ۲۵ گلوله به سمت او شلیک کرد. به نوشته رویترز، ماموران تصور کرده بودند که تفنگ اسباب‌بازی که او با خود حمل می کرد، یک اسلحه واقعی است.
 
تورل سه گلوله خورد. یکی از گلوله ها از پشت به او اصابت کرد.
 
یک مقام دادستانی گفت، آغاز تیراندازی در زمانی که اریک تورل به دستور ماموران پاسخ نداد قابل توجیه است، اما ماموران باید تیراندازی را زمانی که تورل از آنها دور می شد متوقف می کردند.
+24
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Zaall - اصفهان، ایران
  تقصیر سپاه هست! حشد شعبی و حزب الله و حماس و حوثی ها در این کار نقش داشتند!
  19
  6
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. معلومه تقصیر سپاه والقاده و داعش وتمام تخم وتره این ها است اگر اینها دنیا را به ....نمیکشدن با آدم کشی این پلیسها هم با دقت بیشتری رفتار میکردن
  3
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  نظر شما چیست؟