موحدی کرمانی: خامنه ای اجازه دهد سپاه تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کند

ایران بریفینگ: امام جمعه موقت تهران با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه تصریح کرد: ترامپ با یک اقدام احمقانه سپاه پاسداران را در لیست سازمان‌های تروریست قرار داد. اینکه یک نهاد حکومتی و نیروی نظامی یک کشور که از اجزای مهم هر نظام حکومتی است به عنوان یک گروه تروریستی محسوب شود، با همه اصول و مقررات بین المللی مغایرت دارد و من نمی‌دانم این ترامپ احمق چه بلد است و اینکه اصلاً می فهمد چه کار می‌کند یا نه؟
 
نماینده سابق خامنه ای در سپاه پاسداران در حالی که لباس سپاه پاسداران بر تن کرده بود گفت: بسیاری از کشورهای دنیا این اقدام آمریکا را زیر سوال برده و آن را موجب پیچیده‌تر شدن وضعیت خاورمیانه دانسته‌اند و برخی از خودی‌های آمریکا هم گفتند که این اقدام آمریکا جان نیروهای آمریکایی را به خطر می‌اندازد، یعنی خودشان می‌دانند اما خدا کند این ترامپ بفهمد.
 
امام جمعه موقت تهران افزود: امروز برای تمام مردم دنیا ثابت شده است که مادر تروریست آمریکا است و همین ترامپ به صراحت اعتراف کرده که طالبان و القاعده را بوجود آورده است. خودشان به صراحت اعلام کردند که بوجود آورنده تروریست بودند. حالا چی شده که بیانیه‌ای به این شکل علیه سپاه صادر می‌کنند؟ آمریکا داعش، جبهه النصره و احرارالشام را حمایت کرد و این سپاه بود که مولود خبیث آمریکا یعنی داعش را در منطقه به فلاکت انداخت و جلوی تحقق اهداف آمریکا در منطقه را گرفت.
 
موحدی کرمانی ضمن بیان این‌که «سپاه مطیع محض ولایت فقیه است و در ولایت ذوب است»، گفت: «آقای ترامپ! با دم شیر بازی نکن. اگر رهبر اجازه دهد سپاه می‌تواند با قدرت موشکی خود تل‌آویو را با خاک یکسان کند.» او اقدام آمریکا را مغایر با قوانین بین‌المللی و «احمقانه» خواند و افزود: «من نمی‌دانم این ترامپ احمق چه بلد است و چه کار می‌کند و چه می‌فهمد که چه کاری انجام می‌دهد.» دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ۸ آوریل / ۱۹ فروردین با انتشار بیانیه‌ای سپاه پاسداران را جزو گروه‌های تروریستی قرار داد. شورای عالی امنیت ملی نیز در واکنش به این اقدام اعلام کرد دولت آمریکا را «دولت حامی تروریسم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» می‌داند.
 
وی بیان کرد: آمریکا تخریب و تحقیر ارکان اقتدار نظام اسلامی را هدف گرفته و به خیال خام خود به دنبال فروپاشی نظام و تسلیم مردم از درون است. می‌گویند کارهایی کنیم که مردم ایران تحت فشار قرار بگیرند و کم کم دست‌هایشان را به نشانه تسلیم شدن بالا ببرند. ترامپ در بیانیه خود می‌گوید این اقدام میزان فشار ما را به طور چشم‌گیری افزایش می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه تحلیلگران سیاسی آمریکا هم این اقدام را بی ثمر دانستند، گفت: نتیجه این بیانیه در داخل کشور ما چه شد؟ افزایش انسجام و همدلی همه نیروهای انقلاب و عکس العمل رؤسای قوا را به دنبال داشت. سخنان نمایندگان محترم را دیدید که همه با هر گرایشی در حمایت از سپاه بیانیه دادند، رئیس جمهور محکم و قاطع از کیان سپاه دفاع کرد، آحاد مردم، تشکل‌ها و احزاب سیاسی همه از سپاه حمایت کردند. احمق‌ها نمی‌دانند که همه ایران سپاه پاسداران است و همه ما پاسداران انقلاب هستیم.
 
گفتنی است موحدی کرمانی امروز در حالی لباس سپاه پاسداران بر تن کرده بود که بر روی یقه اش نشان رسته حفاظت و حراست نقش بسته بوده که مختص محافظان و سپاه حفاظت می باشد.
+15
رأی دهید
-92

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  خب اجازه دهد منتظر چیه وقتی میتونه. سلام بنده و تمام مردان این سایت را به نوه ..... و رهبرت برسان.
  3
  68
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
  ۳۳
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  چرا ناراحتی به آرزوی چهل سالتون میرسین اسرائیل با خاک یکسان کنین آمریکارو هم فروپاش پس باید جشن بگیرین نه اینکه به تر تر بیوفتین
  3
  77
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  الاوه بر سپاه امریکا باید تمام ملاها را هم در لیست تروریستها قرار بده اینها آدم بشو نیستن
  3
  72
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  آخه پوفیوز مگه شما نمیگین اسراییل باید نابود بشه خوب نابودش کنید دیگه چرا معطلین از چی میترسین
  3
  83
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  نون خامه ای جون مادرت اجازه بده. خواهش میکنم اجازه بده. آخوندای ...... واقعا اگه ترامپ لباس آخوندی رو هم تروریست اعلام کنه خدا هم ازش متشکر خواهد بود. فهمیدن کارشون تمومه دیوونه شدن. قبلا گفتم وقتی عده ای جانی و یابو صفت افسار گسیخته بشن و مردم اون سرزمین کاری از دستشون برنیاد خدا به یه طریفی دخل اون جانیها رو میاره. فعلا که خواست خدا در مغز و قلب ترامپ نفوذ کرده.
  20
  41
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  معلوم هست که این بابا هم در گفتن سخنان پامنقلی استاد هست. سپاه اگر بیضه داشت و زورش میرسید حداقل یکبار جواب بیش از 200 حمله ی اسرائیل در سوریه را میداد.
  6
  52
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از فارسی زبانان اسرائیل که به این سایت سر میزنند خواهش میکنیم که آن ریگ درخشان را که به حضرت موسی گفته بود «یا علی مدد» از تل آویو خارج کنند تا با خاک یکسان نشود.
  4
  26
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
  ۴۵
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  خنده آوره حرف ملاک نیست عمل ملاک است
  2
  21
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۵۲
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  خوب مخ گندیده ، معطل چه مانده ایید؟
  2
  15
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  تهدید تو خالی و قیل و قال بی ارزش راه انداختند از روشهای اخوندهاست تا بتوانن حکومت خودشان را مطرح کنن .
  3
  12
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. عزیز بی انصافیه تمام مردان دینی را تروریست تلقی کرد. یکی مثل آیت الله شریعتمداری و همفکرانش که مطلقا مخالف دخالت دین در سیاست بود یا یکی مثل طالقانی که ذاتا اصلاحگر بود یا یکی مثل طباطبایی که فیلسوف مذهبی بود و دخالتی در سیاست نداشت. بله من موافقم که تمامی آخوندهای سیاسی چه شیعی چه سنی چه مسلمان غیر مسلمان باید و می‌بایست تروریست قلمداد شوند.
  7
  5
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  و حتما تو هم در خط مقدم حمله
  5
  5
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  بشین بابا زیادی کشیدی هذیان میگی سپاه هیچ پخی نیست و هیچ غلطی هم نمیتواند بکند فقط هارت و پورت داره خامنه ای و اون ملعون خمینی ۴۰ ساله که میخوان نابود کنند پفیوزان ملعون دزد جنایتکار
  5
  11
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  ارم دزدهای سرگردنه را به خودش اویزان کرده.احتمالا باتف اونو چسپونده یا براش چسپوندن این وقتی حرف میزنه نمیدونی صداش از کدوم دهنه بیرون میاد توو عمرش سرط به پا نکرده حالا اومده تمنان سبز پا کرده که وقت چرند گتن اگر خودش و خراب کرد ملت نبینن
  2
  10
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  عنایت نموده و اجماعا شیشکی بلند ختم کنین!
  3
  12
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. به نظر من هر نوع لباس مذهبی و دینی برای هر دین و مذهب و مکتب و هر نوع تبلیغ ادیان یا تفکرات چرت صوفی گری و غیره باید در ایران آینده ممنوع بشه. هرکسی در هر دین و مذهب در کتابها میتونه اطلاعات لازم رو کسب کنه. نیازی به این لاشخورها و مفتخورها نیست. ما برای زندگیمون نیاز به مبلغ و محلل نداریم.
  7
  4
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  اینو ولش کنی دستشویی خانه اش را گم میکند،اصلن ازش بپرسید ایران در کجا قرار دارد
  0
  3
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اونایی که منفی دادن حقتونه در حکومتهای دینی گوربه گور بشید.
  0
  1
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  جالبه یک عقل کلی اینجا به خودش کومنت داده،این مسئله من را یاد یک جوک میاندازه : ....
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
  نظر شما چیست؟