تعریف و تمجید عطالله مهاجرانی از سپاه پاسداران در بی بی سی

مهاجرانی: این اقدام آمریکا به نفع سپاه شد، چرا که باعث شد شکاف سال ۸۸ بین مردم درباره سپاه از بین برود
+25
رأی دهید
-124

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  خان بختیاری - ریو، برزیل

  آیت الله بی بی سی , یا به عبارتی صدا و سیمای جمهوری فاشیست اسلامی در لندن
  9
  111
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  الاغ مردم سوریه سال 2011 ریختند خیابون القاعده و النصره و داعش همشون سال 2013 به بعد ظاهر شدند. ضمن اینکه سران اصلی القاعده که مثلا بنیانگذار النصره هستند همشون در ایران به سر میبرند و جبهه النصره هم زمانی ظاهر شد دولت سوریه در زمانیکه بیش از 80% خاک این کشور در دست مردم و ارتش ازاد سوریه بود به پیشنهاد ایران به بهانه عفو عمومی زندانیان سیاسی فقط و فقط هزاران زندانی که پتانسیل و سابقه جهادی شدن را داشتند را ازاد کردند که از بطن جبهه النصره داعش متولد شد که دنیا را در در مقابل انتخاب بشار حـ... یا بنیادگرایان متوحش قرار دهد و طبیعتا دنیا چاره ای به جز قبول بشار نخواهد داشت. فقط یک احمق فکر میکند سازمانی تروریستی چون داعش یهویی با 30 هزار جنگجو و همه یونیفرم متحد الشکل بدون هماهنگی و زمینه سازی قبلی و یهویی و تنها ظرف یک ماه ظهور میکند.خمینی و جمهوری اصنامی و خامنه ای حـ... و سلیمانی تخم سگ و سپاه چهار پای دد مش باید تاوان خون میلیونها بیگناه به ناحق ریخته در جای جای خاورمیانه و به فقر و فحشا وفلاکت نشاندن مملکت را دیر یا زود پس دهد.
  13
  77
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  اگر 4 تا حقوقدان با عرضه در اروپا و امریکا داشتیم تو و اامثال تو را به بهانه دفاع از سازمانهای تروریستی به دادگاه میکشاندند اما افسوس که ملتی هستیم که فقط در دنیای مجازی زبان درازیم. یکیشون خود من.
  7
  73
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
  ۵۳
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  سلام به هموطنان عزیز. یابو مهاجرانی،اولاً از طرف خودت حرف بزن نه از طرف ملت ایران دوماً اگر به اسطلاح اصلاح طلبها رو میگین همه آنها پاسدارانه بی شرف هستند که دیدن دستشان رو شد لباس سپاهی شان پوشیدن شما هم شکر زیادی نخورید.
  4
  56
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  ۶۰
  samak - پاریس، فرانسه
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. حق مطلب را در مورد خودتان خوب در نوشته دومتان ادا کردید. بیش از این حرفی نیست.
  25
  17
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  ۵۳
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  نه شخصیتی داری نه حرمتی زمانی هم وزیر خاتمی بودی حزب الهی ها کتک سیر بهت زدن . گورتو با آبچی آخوند کدیور گم کردی رفتی خارج با پول های مفتی که بچنک آوردی !
  4
  45
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  [::samak - پاریس، فرانسه::]. خود انتقادی عیب و عار نیست بنده هم هرگز برعکس خیلیها نه اینجا و نه هیچ جا ادعای کامل و بی نقص و علامه دهر بودن درحالیکه در تمام عمر 2تا کتاب نخوانده اند نداشتم و حتی کسانیکه از لحاظ عقیده و نظر با من مخالف بودند وقتی حرفی میزدند که بنظرم درست میامد تایید کردم.
  6
  31
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  به خدا قیافه و میمیک این مهاجرانی شبیه ..... ..
  8
  31
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  دوره این موشهای فاضلاب و ارادل جمهوری اسلامی به سر اومده.
  6
  46
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ندیدین که نماینده سپاه با لِنگ های بی نهایت باز داشت تنگه هرمز رو میبست؟ فداکاری و جانفشانی، ببخشید کانفشانی بیشتر از این میخواهید؟
  5
  26
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مهاجرانی با دفاع کردن از سپاه پاسداران تروریست خودش را منفور تر از گذشته کرد !
  2
  22
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  ۷۹
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  حالا چرا همتون دارین تا از ....تا بیخ گوشتون میسوزین ؟سپاه اینور . سپاه اونور. سپاه هرکاری کرده از رژیم کثیف صهیونیستی و آمریکا بیشتر جنابت نکرده.....رژیم صهیونیستی و آمریکا که خودشون عامل جنایتهای دنیا هستند ..چرا خفه خون گرفتین در مورد اونا شرو ور نمیگین؟ چون جیره خوار اونا هستین!
  33
  8
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. امید دانای نادان.
  6
  19
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  ۶۰
  samak - پاریس، فرانسه
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. سپاس بخاطر لحن مؤدبانه. قصد من هم تمجید از توان جناب عالی از؛ بی پرده از خویش گفتن بود.
  10
  1
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
  ۲۹
  grizzly - برلین، آلمان
  این مهاجرانی هنوز فکر میکنه مردم ایران دنبال جمهوری اصلاح طلبی هستند!! اگر این مردم دنبال اصلاح طلبان راه افتادند به این دلیل بود که کس دیگری رو در داخل ایران نمیدیدند ،به قول معروف از لاعلاجی به گربه گفتند خانوم باجی! در این چهل سال سپاه پاسداران با سدسازی ها و راه سازی ها و راه آهن سازی های غیر اصولی و غارت جنگل ها و معادن ایران کلی به ایران خسارت زده واگر حتی آمریکا به ایران حمله هم بکنه میزان خسارت و کشته ها یک صدم میزان خسارتی خواهد بود که سپاه وارد کرده.
  0
  11
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
  ۲۹
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::samak - پاریس، فرانسه::]. دوست گرامی شاید در خیلی از مسائل با هم اختلاف نظر داشته باشیم و شاید این اختلافات بنیادین باشد چون اعتقادات مذهبی و قومیتی و شاید حتی بهم بپریم ولی این به این معنی نیست که با هم دشمن باشیم. حق را باید حتی الامکان گفت و سخن حق را می‌بایست تصدیق کرد حتی اگر گوینده اش دشمن باشد. اختلاف به معنی خلاف نیست.
  1
  7
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من فهم و هوش و کمال را تا حدی ژنتیک و مربوط به 3 سال اول نوزادی می بینم. بی جهت نیست که امثال شریعتی و مهاجرانی و رائفی پور و سروش دکترا میگیرند و هنوز در ته چاه جهالت های 1400 سال وحوش عربستان و فرهنگ منحط ان ها غوطه میخورند.
  1
  4
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  ماهیتBBCدر طی حدودا یک قرن گذشته بر هیچ ایرانی آگاهی پوشیده نیست .یک خائن وابسته همیشه خائن هست و این bbcهست که همه خائنین را دور هم جمع میکند .نفرین و ننگ برتو
  0
  5
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
  ۴۸
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  چیزی که البته رفت و برم نمیگرده ابروی نداشته اقا عطا مهاجرانی است که از وقتی که دزدی هاشو سپاه روکرده به غلطکردن وپاچه خواری افتاده.کلاهتم عطا بذار بالاتر
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵
  نظر شما چیست؟