واکنش پرویز پرستویی به آخوندی که به سلبریتی‌ها طعنه زد

فرارو: پرویز پرستویی در واکنش به سخنان سید کمیل موسوی، خطاب به او بیان کرد: «اگر کاری می کنید به رخ نکشید و از زندگی حضرت علی (ع) یاد بگیرید.»
 
پرویز پرستویی ویدئویی را از سید کمیل موسوی که به انتقاد از او و چند چهره دیگر با این مضمون پرداخته که تنها حرف می‌زنند و عمل نمی‌کنند در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در پاسخ به آن اینطور نوشت: «اصلا دلم نمیخواست تو این اوضاع و احوال که هموطنانمون زنیگیشون به آب و گل نشسته بخوام‌ پاسخگوی کسی یا چیزی باشم. یا اینکه به رخ بکشم که من چکار کردم و کسی کاری نکرده،چرا؟ چون‌ این حرف و حدیث‌ها نه برای این عزیزان که آسیب دیدن نان خواهد شد و نه آب و کاشانه.
 
اما حاج آقا، سید اولاد پیامبر، از شما بعیده، اگه داری بیل میزنی بزن ولی به رخ نکش. شما از کجا میدونی من تو خونه ام شومینه دارم؟ که ندارم. شما از اون دسته از آدم هایی هستید که اگر یک ریال به کسی کمک کنید باید صد بار برای آدم های مختلف تعریف کنید که شب راحت بخوابید.
 
حاج آقا حرف زیاده و من وقت ندارم خیلی برای شما توضیح بدم ولی یه چیزی رو بهتون میگم که یادآوری بشه براتون، یک بار دیگه چون سید هستید زندگینامه مولا علی رو خوب و با دقت مطالعه کنید و یاد بگیرید که کاری رو که می کنید به رخ نکشید، مولا علی نه به کسی تهمت میزد و نه کاری رو که میکرد به رخ می کشید. یا حداقل کلامتون و با یا علی مدد تمام نکنید.»
+69
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  افکار و اعمال این سید عین اعمال و کردار علی میباشد، پس تعارف نکن و یا از روی ترس از جانت بما دروغ نگو!
  18
  64
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۳
  ۵۳
  دانای نادان - زووله، هلند

  آقای پرستویی، تو همونی بودی که برای محبوبیت آخوند‌ها مارمولک رو بازی کردی. حالا ادای طرفدار مردم رو میگیری و علی‌ رو واسه ما شاخ میکنی‌. شما همتون دستتون واسه ملت رو شده. ما نه شما رو میخوایم نه آخوند‌ها رو نه اون دین ضد انسانیتتون رو . همتون برین به درک
  13
  61
  جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::دانای نادان - زووله، هلند::]. این پرویز مارمولک نمیدونه علی کی بوده و چه جنایتها کرده
  0
  6
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  دانای نادان - زووله، هلند:ما مردم همگی استاد نشستن لب گود و فریاد زدن(لنگش کن)هستیم.زندگی یک بازیگر و نقشش با زندگی و عقاید خصوصیش فرق دارد,تا حالا شده یه عده بروند سراغ هنرپیشه هائیکه مدتهاست بانان نقشی ندادند و از وضع معشیت آنان با خبرشوند؟من طرفداری از پرویز پرستوئی نمیکنم با اینکه از گذشته های دور پر رنجش با خبرم ولی اگه خواستیم زرت و پرتی هم بکنم,فکر کرده بکنیم.
  0
  1
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  یکی از دیگری بدتر، علی کیه؟ ممد کیه اینا برای بشریت بجز کشتن و چپاول و تجاوز کار دیگری انجام ندادند ولی در مقابل ادیسون و مادام کوری خدمت کردند به بشریت همین صدا و رادیو که در دستت داری را علی یا حسین یا محمدووو اختراع کرده؟ نه عزیز محمد بفکر زیر شکمش بود از اسیر و کلفت و حتی زن دیگران گذشت نمیکرد، همتون بروید بدرک
  0
  4
  شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  حضرت علی هم بدون اینکه براش سود نداشته باشه کاری نمیکرد شبها که به سراغ بیوه زنها میرفت تا برای بچه هاشون آذوقه میبرد من شک ندارم بچه بعد از اینکه میخوابیدن علی میرفت سراغ مادراشون شک نکنید اگر بجز این بود حضرت علی با زنش میرفت کمک میکرد نه تنهایی
  0
  3
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
  ۳۳
  khejalatdarevala - اسیا، السالوادور
  از نظر بازیگری ی موقع دوستش داشتم ولی بعد که فهمیدم اینم با ایناست دیگه ..... اون امام علی که میگی رو خوب میشناسه میدونه چه .بوده که الان اینه..
  0
  1
  دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
  نظر شما چیست؟