واتساپ بالاخره یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتش را اصلاح کرد

العربیه :برنامه‌ پیام‌رسان واتساپ، محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا، بالاخره تصمیم گرفت یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتش را اصلاح کند؛ موضوعی که پیش از آن به شدت برخی کاربران را اذیت کرده بود. حالا در نسخه جدید این نرم‌افزار هیچ کس‌ نمی‌تواند شما را بدون اجازه، در گروهی عضو کند.
 
این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد به مانند محدود کردن کسانی که آخرین حضور و استاتوس آنها را می‌بییند، افرادی که اجازه دارند آنها را عضو یک گروه واتساپی کنند را نیز مشخص و محدود کنند.
 
برای فعال کردن این ویژگی جدید باید به ترتیب به Settings، Privacy و Groups گرفته و از میان سه گزینه Everyone، My contacts و Nobody یکی را انتخاب کرده تا مشخص شود، چه کسی اجازه افزودن کاربران به گروه‌ها را دارد.
 
مدیران گروه‌هایی که به دلیل محدود شدن امکان اضافه شدن از سوی کاربران، نمی‌توانند کاربر خاصی را به گروه اضافه کنند، این امکان را خواهند داشت که برای او دعوتنامه ارسال کنند.
 
این ویژگی جدید یکی از مهم‌ترین مشکلات کاربران واتساپ در سرتاسر جهان را حل می‌کند، زیرا که پیش از این هر کسی و حتی افراد غریبه تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن یک فرد، امکان اضافه کردن او به گروه‌های واتساپ را داشتند. در بخش اعظم این گونه موارد، کاربر ناچار می‌شد، خود اقدام به ترک گروه کند.
 
ویژگی جدید واتساپ هنوز برای همه کاربران فعال نشده ولی پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آینده همه کاربران واتساپ از این ویژگی جدید بهره‌مند شوند.
+27
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟