تبلیغ برند ذغال روی لباس استقلال و پرسپولیس

درحالی که چند روز تا برگزاری دربی پایتخت باقی مانده، تصاویری از لباس دو تیم منتشر شده که نشان می دهد شرکت های مختلف تا توانسته اند روی پیراهن و شورت این دو تیم تبلیغ کنند. یکی از عجیب ترین تبلیغ ها البته تبلیغ یک برند تولید ذغال روی شورت دو تیم است. ذغالی که مورد استفاده اش قاعدتا با ذات ورزش در تضاد است اما حالا اسپانسر دو تیم پر طرفدار پایتخت شده.
 
دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس روز شنبه ۱۰ فروردین از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
+2
رأی دهید
-32
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  جماعت خواب . اجتماع خواب زده . جامعه چرتی . عجب ملتی. خداروشکر یونانیا یه تخت جمشید برامون ساختن که پزشو بدیم
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  این همان شرکتی است که تهیه ذغال منتقل بافور و تریاک بیت رهبری را تهیه می‌کند، اصلا اگه این ذغال نباشه نصف مجلس اوباشان اسلامی از خماری بیهوش می‌شوند
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  نظر شما چیست؟