شینیون دوران ویکتوریا دوباره مد شده است

مدل مدرنی از سبک شینیون که در دوران ویکتوریا مد بود، دوباره مورد توجه دوستداران مد قرار گرفته است و کاربران اینستاگرام از آن استقبال می‌کنند.
 
سبک جدید، بر عکس شینیون‌های مرتب و شانه شده، شل و کمی به هم ریخته است. به گفته «یوجین سلیمان»، کارشناس پیرایش مو، زن مدرن به اندازه زنان قرن ۱۹ وقت ندارد. بنابراین زیبایی در عدم کمال و در اصالت فردی سراغ گرفته می‌شود. این سبک کولی وار در عکسهای مدل فرانسوی اینستاگرام، «النور لئوژان» که ۳۵ هزار طرفدار در این شبکه اجتماعی دارد به نمایش گذاشته شده است. به گفته النور، این سبک مو زیباست چرا که صورت و گردن نمایان می‌شود و شیک است.
 
«سم مک‌نایت» پیرایشگر مو که با ستاره های بزرگ کار کرده نیز می‌گوید این سبک مو به همه می‌آید. بسیار مدرن و خیلی هم آسان است. فقط باید سریع کار کنید، جرات داشته باشد و زیاد فکر نکنید.
+3
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  چقدر زیبا و زنانه! خسته شدم از بس که زنها را در لباس مردانه دیدم! زن باید لباس زنانه بپوشد که هم لطیف است و هم نرم! زنان آلمانی که گندش را در آوردند، ولی هنوز در بلوک شرق میتوان زنان را در لباس زنانه و ودخترانه مشاهده نمود!
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۸
  نظر شما چیست؟