یک برنامه تلویزیونی ورزشی از مهمانی که گزارشگر را بوسید شکایت می کند

برنامه روزانه ورزشی تلویزیونی لاس وگاس اعلام کرد سرگرم بررسی راهکارهای قانونی است و قصد دارد از مهمانی که گزارشگر این شبکه را در جریان پخش زنده بوسیده است، شکایت کند.
 
«کوبارت بولف» مشت زن سنگین وزن بلغاری پس از پیروزی مقابل حریف خود در یک مبارزه طولانی در جنوب کالیفرنیا، هنگام گفتگو با «جنی سوشه» گزارشگر این شبکه، او را بوسید.
جنی سوشه که بعنوان کارشناس مهمان با این برنامه ورزشی همکاری می کند، از کوبارت بولف پرسید چگونه در چنین مبارزه نفس گیری، آرامش خود را حفظ می کند و مشت زن بلغاری در جواب او را بوسید.
 
هر دوی آنها پس از این صحنه که از تلویزیون پخش شد به مدت چند ثانیه خندیدند و لحظات خوشی داشتند ولی این ماجرا بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و با انتقاداتی نیز همراه شد.
 
کوبارت بولف و جنی سوشه از قبل با یکدیگر آشنا بودند و این گزارشگر زن شکایتی درباره این موضوع ندارد ولی تهیه کنندگان برنامه ورزشی معتقدند این ماجرای غیرمنتظره به موقعیت حرفه ای آنها لطمه زده است و جنی سوشی قربانی یک حرکت مبتذل و غیر اخلاقی شده است.
+16
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  فقط بخاطر جریمه نقدی که از این ورزشکار میگیرد، دست به شکایت زد!
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان
  گزارشگره داشت میخورد بدبختو اگه ماچش نمیکرد ضایع تر بود
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
  ۳۳
  shayan2 - تهران، ایران
  زنه چه اشوه و نازی میومد لباش غنچه کرده بود منتظر این حرکتم بود
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  نظر شما چیست؟