گرانترین قرارداد تاریخ ورزش جهان منعقد شد

العربیه :مایک تراوت، بازیکن بیس‌بال تیم اینگلز آمریکا قراردادی به مبلغ 426.5 میلیون دلار با این باشگاه ثبت کرد تا لقب گرانترین ورزشکار تاریخ را به خود اختصاص دهد.
 
براساس این قرارداد 12 ساله، مایک تراوت سالانه 35.5 میلیون دلار حقوق می‌گیرد؛ حقوقی که تا کنون به هیچ ورزشکاری پرداخت نشده است.
 
پیش از تراوت آمریکایی، لقب گرانترین ورزشکار دنیا به کانیلو آلوارز، بوکسور مکزیکی تعلق داشت که قراردادی به مبلغ 365 میلیون دلار با شبکه The Zone منعقد کرد و حق پخش مبارزات خود را برای 5 سال به این شبکه داد.
 
در میان فوتبالیست‌ها هم لقب گرانترین ورزشکار به کیلیان ام‌باپه فرانسوی تعلق دارد.
 
به گزاش وبگاه ورزش 3 کیلیان ام‌باپه با 216.5 میلیون یورو گران‌ترین بازیکن جهان لقب گرفت. ارزش مهاجم پاری سن ژرمن در ماه اکتبر 2018، 23 میلیون یورو افزایش یافت. این اتفاق باعث شد هری کین با ارزش197.3 میلیون یورو به رتبه دوم سقوط کند. پس از مهاجم انگلیسی، نیمار، محمد صلاح و فیلیپ کوتینیو در رتبه های بعدی قرار دارند.
 
ارزش کنونی لیونل مسی که در رده ششم قرار دارد 170.6 میلیون یورو و کریستیانو رونالدو 123.6 میلیون یورو تخمین زده شده است.
+3
رأی دهید
-10
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟